Svatba 31.8. 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím nevěsty! Máte někdo stejný termín? Co vše už máte naplánované?
Odpovědět
@prcekverunka Ahojky urcite chci pujcovat a planuji shanet saty v Brne ci pobliz Brna...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, také máme svatbu 31.8 a šaty mám doma už od září, trefila se mi dobrá nabídka nádherných šatů od jedné paní z bazaru tak jsem je hned koupila. Jinak včera nám dorazily prstýnky, oznámení budeme objednávat začátkem června, výroba trvá jen 3 dny tak je pak kolem 10.7 rozvezeme, stejně už všichni ví že jsou zvaní a kdy je svatba. Svatbu máme v kostele a teprve příští týden začínáme chodit na přípravy, na matriku mě objednali až na 31.7, prý to stačí měsíc dopředu. Místo hodtiny máme tedy zamluvené rok předem. Fotografa jsem objednala v květnu, kameru minulý týden, cukroví také rok předem zamluvené. Veškerou výzdobu jsem sháněla tu a na Mimibazaru již od února, mám tedy již celkem vše sehnané. Květiny také zamluvené a tu výzdobu jak kostela tak místa hostiny si budeme dělat sami. Momentálně vyrábíme s přítelem pozvánky ke svatbenímu stolu a teď už mě čeká jen koupit clip vlasy a nějakou čelenku, kadeřnice i kosmetička je také objednaná:-) tak za měsíc dám ještě šaty do čistírny a vše bude hotovo :-) Krásný sluníčkový den Edita ;-)
Odpovědět
ahoj, taktiež sa pripájam k danému dátumu :-) Zatiaľ máme matriku, zajednanú hostinu (menu a podrobnosti ale ešte nie), DJ a fotograf. A víťazoslávne sme konečne vybrali obrúčky a dali vyrobiť zlatníkovi tento týždeń. Šaty som si ale tiež zohnala ako prvé, teda v lete ma ešte čaká skúška posledná kvoli úpravám (dĺžka atd),ale narazila som na ne úplne neplánovane, proste som len videla fotku a som vedela, že to sú one a keď mi aj sedeli a slušali, tak som bola najviac happy :-) Ale myslím, že sa dajú ešte zohnať v pohode, záleží teda odkial si. Ja som z Prahy, ale šaty mám z Mostu.... možno sa oplatí si aj niekam zájsť, ak nájdeš tie pravé. Rozhodne držím palce! :-) Výzdoba ma ale trochu desí, lebo nie som príliš na tieto veci a ani neviem kde a čo, prípadne kto mi reštauráciu vyzdobí :-( Takže v tomto sa začnem len motať. Viem len farbu...
Odpovědět
ahoj, tak ako ste pokročili? Ja mám o dva týždne dohodnuté už stretnutie s majiteľom reštaurácie a ideme skladať menu a potom ešte dekoratérku na výzdobu... sa nám to pomaly blíži :-) Nejakosi mám pocit, že oproti ostatným toho ešte stale vela nemám, ale našťastie na mňa nedolahol ešte ten stress :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ninuskaf Buď v klidu, já toho taky ještě plno nemám :-) Musím zařídit dort, sehnat si boty, ženichovi aspoň novou kravatu, prstýnky a oznámení ještě nemáme ani objednané, na kytku je času dost. No a před měsícem jsme zjistili, že čekáme mimčo. Tak teď pořád přemýšlím, jestli se vejdu do šatů. Když jsem si je kupovala, ještě jsem to nevěděla a už jsem ani nedoufala, že by se nám zadařilo, a ono zrovna jo :-) Takže to bude veselé, jestli mi začne růst břicho a budu pak na poslední chvíli shánět jiné šaty :-D Jo a výzdobu neřeším vůbec. Já na to moc nejsem, takže nějaký základ nám zařídí v restauraci a to je všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
Nám už chybí jen rozeslat oznámení, objednat organzy na stoly, dojít ke kosmetičce na zkoušku líčení a ke kadeřnici na zkoušku účesu. Pak ještě musíme dojít za šéfem kapely a za fotografem - ohledně detailů.Jinak už SNAD všechno máme :-) A ještě vybrat květinovou výzdobu, kterou nám zajistí moje budoucí švagrová jako svatební dar. A teď se hlavně bojím, abych se ještě vešla do šatů, zatím sice nepřibírám, ale bříško mám trošku nafouklé. Tak snad tam ten malej lumpík ještě zůstane schovanej :-N
Odpovědět
My dneska konečně tiskneme oznámení, zítra rozeslat a v pondělí jdeme na matriku. Pak domluvit kytku, udělat slavobránu, objednat koberec, domluvit s kapelou písničky na obřad, objednat dekorace stolů, nakoupit v ikee :-D...
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady je to samá čekatelka s miminkem v bříšku ;-) tiše závidím :-) my jsme rozeslaly oznámení v sobotu, konečně jsme byly vybrat prstýnky, ale dostaneme je až 10 dní před svatbou, tak jsem zvědavá, jestli je vážně dostaneme :-D ještě nemám boty a domluvené dorty a včera nám na matrice řekly, že si nemůžeme vzít vlastní hudbu, že tam bude hrát varhaník, mě odvezou, byla jsem na svatbě kamarádky a hrál tam pan na varhany a totální průšvih :-N takže všem nevěstám přeju hodně štěstíčka a těch 44 dní zvládneme a na den D budeme ty nej ;-)
Odpovědět
jeej, takže budete maminky :) moc gratulujem! Tak ale keď je to na začiatku, to sa pod šatami ešte schová, ono až ten druhý trimester je potom taký viditelnejší, tak držím palce, do šiat sa určite vmestíte :-) my si to plánujeme asi na budúci rok ... boty, kytky atd tiež ešte nemám, ale teraz sa do toho už pustím, zháňať naplno ;-) . @ zdenicka, tak snáď vás varhaník milo prekvapí, ja som bola na kamarátkinej svadbe a mali varhaníka v kostole a toho by som si naozaj priala - bol luxusný, všetci plakali, jak to bolo nádherne zahrané a ešte kamarátka vyzeralá krásne .... takže snáď určite to bude podobne krásne :-) ja hudbu teda ešte nemám vybranú vobec, mám pocit, že to budem riešiť asi až ako to úplne posledné... len DJ sa pýtal, akú hudbu nám má hrať na svadbe, že aby sme sa niekedy v polke augusta stretli a prebrali to celé a pripravili si nejaký playlist, ale tak toto je trochu úplne mimo mňa - asi skor viem čo nechcem než chcem :-( tak hlavne, aby nám to všetkým vyšlo čo najkrásnejšie a aj počasie, tak okolo 23-24 stupňov, aby sa nám tí mužskí Tolko nespotili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, holky, řekli jsme si s partnerem, že tomu 3 měsíce před svatbou už necháme volný průběh :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, tak se nám to nějak blíží, co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jooo.. za 26 :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
uz se to blizi...., snad nam vyjde pocasi. Ale s pritelem se uz moc tesime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Začínám být trošku nervózní. Pořád nemám boty, asi půjdu naboso nebo nevím :-N Tenhle týden by mělo příjít oznámení, pak ještě někde sehnat vývazky a nějakou výzdobu na auta a asi máme hotovo :-)
Odpovědět
@jaja01k ahojky a jakou mas velikost botu? Ja si koupila na termin 31.08.2013 tez boty a pak mi padly jeste jine do oka :) Pokud bys mela velikost 38 muzu ti prodat pekne bile svatebni :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannia Děkuju za nabídku, ale bílé se mi nehodí :-)
Odpovědět
Už se to blíží... nemůžeme sehnat Dj-e.. nemáte někdo prosím nějaké doporučení? (Brno)
Odpovědět
blíži sa to blíži a ja začínam bojovať s dekoratérkou I s majiteľom reštaurácie trochu :-( Tak dúfam, že to všetko dobre dopadne :-) Ešte mi chýbajú botky na prezutie a vývazky atd...ani sa mi nad tým nechce premýšlať :-D
Odpovědět
Profilova fotka
24 :-) Tý jo, holky, pamatuju si, když mi počítadlo ukazovalo 160 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co nám ještě chybí? :-D Já jdu v pondělí na zkoušku účesu, v úterý zkouška šatů, 16. rozvážíme koláčky a oznámení, kytky zamluvené, dorty + cukroví, oslava, fotografka, ještě skáknu na matriku ujistit se, že je vše v pořádku. Snoubencova občanka zkontrolována že ještě neprošla :-D Na auto vymyšlené ozdoby, vývazky úváže mamka, tak co ještě? Budete se některá líčit sama?
Odpovědět
Profilova fotka
@ata001 Já líčení radši přenechám odbornici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, už pomalu začínám řešit - ne co mám, ale co chybí :-D nemám jmenovky, tombolu, organizační plán dne a zasedací pořádek... A v úterý jdu na zkoušku účesů. Tak snad se povede
Odpovědět
ahoj, také jsem ukořistili tento termín...Koukám, že tu jsou také nějaké rychloorganizátorky. Já byla požádáná o ruku začátkem tohoto května a v druhé půlce jsme se pro svatbu rozhodli i právě proto, že tento termín byl ještě volný. Musím říct, že mě při organizaci dost pomohl internet a stažený asi 9-tistránkový " manuál". Ještě nám zbývá doladit svatební kytky, domluvit řidiče, objednat dorty, dodat seznam oblíbených interpretů DJovi, lekce skládání jídelních ubrousků a z připravených věcí vytvořit dekoraci na auta a samozřejmně se asi půjdme ujistit na matriku, zda se to vůbec koná :-DDD
Odpovědět
@prcekverunka tak to je dobrý, my tři měsíce před svatbou teprve začínali :-)
Odpovědět
tak ja som si zaškrtávala dnes vypísané zoznamy v zošite a som nejako celkom opomenula nejaké veci, zabudla som objednať výslužkové vino, a nemám botky na prezutie, ale ani spodné prádlo!!! na to som zabudla. A tá horšia vec, nemožem odchytiť kaderníčku, čo mi má robiť vlasy a make up - chcela som si dohodnúť skúšku a neviem, čo teraz... Musíme sa dohodnúť s DJ, nemám vybratú hudbu na obrad...atd. Uplne ma zaskočilo, že toho mám popísaného Tolko :-D Takže si musím bud.víkend urobiť plne svadobný, aby som dokúpila a dozháňala všetko ... Tak držím palce, aby vám všetko vyšlo :-)
Odpovědět
Tak jak kočky? už len týždeń a dačo...to to teda ubehlo... a ja mám od včera novinku - nakoniec budem mať závoj, v svadobke ma presvedčili včera pri poslednej skúške... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si včera objednala kytičku, dneska jsem koupila vývazky a nějaké stuhy na zdobení aut. Tak už jen doladit organizaci svatebního dne, domluvit se s oddávající na detailech obřadu, v pondělí na zkoušku účesu, a můžeme jít na to :-) Pro jistotu jsem si vyzkoušela šaty, protože už mi trošku roste bříško. Je to dobrý, sice už je to na těsno, ale ještě se do nich vejdu :-D A snad bude hezké počasí, protože obřad máme venku a žádnou variantu pro případ deště nemáme připravenou :-D
Odpovědět
Teď jsem se dívala na předpověď počasí a hlásí nám i pršet.... ach jo... no uvidíme co bude
Odpovědět
Profilova fotka
@hannia podle meteocentrum.cz má být 20 stupňů, oblačno, ale pršet nemá.. =-)
Odpovědět
fakt? Ja se divala na ČHMÚ http://www.chmi.cz/portal/dt?portal_l... a hlasi prehanky :) Jsi z Brna @prcekverunka ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?