Svatba 31.7.2010. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj .tak kdo jste se rozhodl právě pro toto datum??? Jak jste na tom s příporavami???
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: tak ako citam,co vsetko uz mas,tak ma tym az desis,vzhladom k tomu ze mame spolocny termin a ja nemam ani zdaleka tolko veci =-) No a co sa tyka ucesu tak kadernicku mam,ale myslela som si ze tak v juny bude stacit skuska...aby nezabudla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sjuznska: však to tam píšu, že je ještě času dost, mě vůbec neřeště a nedělejte si hlavu, jsem blázen :-D ani jsem nečekala, že už toho budu mít touto dobou tolik zařízeno, ale prostě některé věci se naskytly už teď, takže jsem nakoupila a sehnala co se dá ;-) Já bydlím v Praze a svatba je v Opavě, všechno zařizuju na dálku, na Moravu nejezdím zas tak často a když už tam jedu, tak se tam snažím zařídit co nejvíc věcí kolem svatby, takže proto už mám taky za sebou zkoušku líčení a účesu...na obojí budu mít ještě tak jednu až dvě zkoušky, takže taky počítám někdy v květnu, červnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby,asi pred mesiacom som tu ospevovala zlatnictvo bisaku,tak teraz sa za to ospravedlnujem.prisli nam obrucky 3 tyzdne po dohodnutom termine :-| vobec nevyzeraju ako sme chceli,su o 20€ drahsie :-S takze ich na vlastne naklady posielame naspat na prerobenie.jedine co im "vyslo" je velkost a to ze moj je bez kamena ako som chcela.z toho vychadza suma sumarum nespokojnost-neodporucam. :-p
Odpovědět
Ahoj nevěstinky,tak dnes jsme byli objednat prstýnky,tak už se těším ;-) tím pádem vše hlavní máme zařízeno,ale jsem nervozní z fotografa a kameramana měla jsem hrozný sen že byl náš den D a fotograf ani kameraman se nedostavil ;-( Tak snad se nám to nestane. Teď už jen drobnosti jako boty,spodní prádlo atd..Vy už posíláte oznámení?Už ho máme taky doma,ale myslím tak v červnu že bychom začali zvat,stejně to všichni ví
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nevím, jak s oznámením...holky, jak dlouho dopředu se dává? Koukám a divím se, že někdo už ho rozdává! U nás se s tím dávají taky koláčky, takže i kdybych to oznámko chtěla rozdat teď, tak je to nesmysl, protože nebudu přece v dubnu dávat koláčky...
Odpovědět
Profilova fotka
...u nás se koláčky rozdávají tak týden před svatbou, takže to je trošku pozdě na oznámení :-) my žijeme s přítelem v Praze, ale jeho rodina je z Domažlic a moje zase z Opavy, kde taky bude svatba...v Domažlicích jsme teď byli a oznámení jsme jim tam už dali, protože si budou muset brát dovolenou aby mohli dojet, takže jsem chtěla aby to věděli co nejdříve...samozřejmě že všichni ví že se budeme brát ale pořád se ptají kdyže to bude tak to budou mít alespoň černé na bílém...jedu teď o víkendu domů kde to rozdám...většinou si totiž všichni poslední týden v červenci a první týden v srpnu vybírají dovolené, tak aby se nestalo že někdo odjede k moři atd...
Odpovědět
Profilova fotka
sjuznska: tak to mě moc mrzí s těmi prstýnky, doufám že bude reklamace úspěšná a že Vám je udělají podle představ, jsou to teda holomci ;-) my máme objednáno ve zlatnictví Žabka (malá rodinná dílnička, vše ručně vyráběné), mají velký výběr, prstýnky by měly dorazit snad do konce příštího týdne a taky jsem zvědavá jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
klingonek: taky už se mi zdálo že fotografka ani kameraman nedorazili takže v tom nejsi rozhodně sama ;-)
Odpovědět
kajsav:tak to si mě uklidnila :-)
Odpovědět
Holky začínám být jakási nervozní,jak jste na tom vy? A to jsem si myslela že u mě to nehrozí :-( Bože už jen tři měsíce to letí
Odpovědět
ahojky, tak my máme taky termín 31.7.2010. Obřad na naší zahradě, hostina v Hanesově mlýnu. Naše svatba bude hodně "jiná" než je zvykem.....minimum rodiny a hodně kamarádů. Zbývá nám dokončit oznámení (já vymyslela, přítel realizuje), koupit boty oboum a kravatu, spodní prádlo a závoj, zajistit čokofontánu (nebude dort). ještě doladit nějaké dorbnosti. hrozně moc to utíká...za chvíli bude po všem...a co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Já musím říct, že zatím nervózní vůbec nejsem, na svatbu už je vše hotovo takže mám oddech...teď zase organizuju nějakou pořádnou rozlučku se svobodou, sháním věcičky, plánuju jídlo atd. takže na nervozitu není zatím čas ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak holky jak se daří? Nějak nikdo nic nepíše ;-) Pokud jste některá z Moravy a sháníte šikovného kameramana za dobrou cenu, tak můžu dát kontakt. Musela jsem totiž stornovat našeho kameramana, takže má teď volný tento termín ;-)
Odpovědět
a čože, rozhodli ste sa pre iného? No ja som nejako poľavila v prípravách, venovala som sa iným príjemným činnostiam a teraz som sa zobudila a nejako ma premkol pocit, že dva mesiace sú málo a že nepostíham všetko čo ešte treba :-o Tak si idem spraviť nejaký harmonogram, nech na nič nezabudnem a zapojím aj drahého, lebo predpokladám, že ten aj zabudol, že sa o pár dní žení :-D
Odpovědět
Tak my mame ze sebou 3 nauky, este 3 a posledna v kostole-organizacna 8-) Kolace objednane, len si musim este vybrat tortu aku chcem. Oblek a topanky este nemame kupene, ale to nebude problem. Treba nam zajednat autobus a z hotela nam maju poslat na vyber menu, tak cakame. Vyzdobu kostola si budem robit sama-dobre sa na tom vyblaznim :-D Na rejdovy pojdem do kroja, asi si ho predtym vyskusam, ci sedi dobre. Oznamka objedane, este premyslam nad balonmi/lampionmi stastia - neviem ci to nebude zbytocnost. A to najdolezitejsie mame - obrucky x-) Wow, fak o uz nemame za vela, ale keby to uz bolo tu...
Odpovědět
Profilova fotka
ivalinka: ano rozhodli jsme se nakonec pro někoho jiného, mě o video moc nešlo, spíše jsem trvala na výborné fotografce, ale když jsem viděla práce toho pána co budeme mít, neváhali jsme ani minutu, ikdyž cena je vyšší ;-) ...co se týče příprav, tak já mám všechno hotovo, teď se spíše zabývám organizací rozlučky se svobodou :-D budu ji mít 3.7., mám už rozeslané pozvánky, objednané nějaké občerstvení pro dámy, nějaké malé dárečky na památku, tak už se moc těším. K svatbě nám chybí akorát koupit boty, košili a kravatu pro ženicha, ale už mám typ na skvělý obchod v Ostravě, takže až pojedu domů na Moravu, zajedeme tam :-) jinak oznámení jsou rozdána, všechny věci objednané, prstýnky už máme doma asi dva měsíce, tak se teď můžu v klidu a bez stresu těšit na ten velký den ;-) Jen aby nám holky vyšlo počasí že? silva317: lampiony štěstí určitě nejsou zbytečnost, holky které je na svatbě měly, říkaly že měly obrovský úspěch. U nás to taky nikdo moc nezná, takže se těším na reakce, bude to pěkné zpestření večerní zábavy a na videu a fotkách to bude taky super ;-) jinak pokud můžu doporučit, nekupujte to v salonech nebo v nějakých svatebních potřebách atd. tam stojí jeden lampion třeba i 150,- a já si je objednala na aukru a jeden mě přišel asi na 30,- takže fakt obrovský rozdíl. Mám jich 20, 10 modrých, 10 růžových a 2 velká červená srdce :-)
Odpovědět
Fakt super cena, tu vsade maju cenu od 2 do 5 €. A kde na aukru, posli link, ak sa da. Dakujem.
Odpovědět
no my prave chystame velke PPM-ko, ako sa u nas v robote hovori, kde sa vsetci dohodneme, co a ako, kto, kedy, a snad ked to bude na papieri, aj s datumami a budeme si to odskrtavat, tak to pojde ako po masle :-) A okrem toho nas cakaju dve tour-de-rodina - prvy krat musime ist osobne porozdavat oznamenia, a druhy krat, tyzden pred svadbou, kolace. Musim povedat, ze ovela viac sa tesim na nieco ine - skusku licenia a cesania, co som si konecne dohodla. Snad budem za peknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...tak my už jsme oznámení dávali dávno, vzhledem k datu svatby, tak aby to měli všichni černé na bílém a nenaplánovali si nějakou dovolenou zrovna v náš termín ;-) zkoušky si určitě moc užiješ, já už měla 2 zkoušky účesu a 2 zkoušky líčení a bylo to supeeer ;-) ještě jedna zkouška účesu je předemnou tak si to taky ještě naposledy užiju :-D
Odpovědět
no u nas maju tiez vsetci oznamene, a teraz im ideme davat "papierko" do zbierky. A co tolko skusiek, rozne varianty skusas, alebo roznych vizazistov? :-) Ja asi budu sobotu sa pustim do vyroby ozdob a vsetkych tych serepeticiek, co treba, nech to tu uz pekne pripravene caka. A hudbu tiez musim zohnat, hmm, to bude asi narocnejsie...
Odpovědět
Profilova fotka
...zkoušela jsem různé varianty ;-) já jsem v tomhle hrozná, budu zkoušet tak dlouho dokud to nebude na 100% podle představ :-D ne, spíše jsme nejdříve zkoušeli účes z mých vlasů, mám dlouhé ale nic moc husté, takže z toho nešlo nic moc vytvořit, pak jsem si pořídila clip in příčesy, tak jsme zkoušeli další krásný účes, jenže jsme vlasy kulmovali a jak jsou dlouhé a těžké tak ty vlny moc nevydržely, takže poslední pokus bude z rovných vlasů ;-) líčení jsem chtěla zkusit ještě jednu variantu a ta druhá zkouška se mooooc povedla takže tam už je spokojenost 100% ;-) ...hudba je náročná, to je pravda, hlavně to na hostině dělá hrozně moc takže člověk fakt musí vybírat aby to za něco stálo, já mám naštěstí známé kteří hrajou takže jsem měla ušetřenou práci ;-) už se na tu pařbu moc těším :-D ...já jsem nakoupila výzdobu na stoly většinou tady na beremku za pár korun což je super a taky něco v obchodech, ještě mám jednu zásilku výzdoby u babičky v Brně, až si to vyzvednu musím to hodit všechno na jednu hromadu a zkust vymyslet jak to vlastně bude, prostřeme doma nějaký stůl a budeme zkoušet různé varianty, nechci to mít přeplácané, chci všude hodně svíček a nějaké kytičky ;-)
Odpovědět
No ja budem mat s tymi vlasmi tiez asi patalie, lebo original ich mam kucerave ako cernoska ale na svadbe chcem taku rovnu jednu vlnu cez plece, tak som velice zvedava :-) A s ozdobami to mame o to tazsie, ze mam nestandardnu vyzdobu vymyslenu a musim si ju vyrobit sama, lebo nikde nic take nie je. Vsak ked som si vymyslela, tak nech aj makam, ze ano ;-) Ale sa aj celkom tesim, lebo ja som na taketo vymyslanie a pripravovanie, to ma celkom bavi. Len aby som to dokazala vsetko tak vyrobit, ako to vidim vo svojich predstavach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...kadeřnice si s tím nějak poradí, neboj se, pak sem určitě napiš, jak jsi dopadla, budu držet palce ;-) ...tu přípravu výzdoby si určitě užiješ, jak píšeš, přesnou představu máš, baví Tě to, takže to bude pohoda :-) určitě to krásně zvládneš a bude to nádhera ;-) já jsem si akorát výzdobu nakoupila a pak si jí tam sama pojedu naaranžovat, protože to chci zkrátka mít podle svého, takže to nechci nikomu v restauraci svěřit :-D
Odpovědět
tak to chapem, lebo ja to mam tak isto :-) Akurat sme sa bavili s kamoskou, co sa vydavala pred par rokmi, a ona ze ani nad vyzdobou nerozmyslala, ze sa spolahla na to, ze vsak v restauracii to urcite nejako slusne pripravia. Tak to vidiet, ze ja som uplne ina v tomto a takto by som nikdy neriskovala. Ze nahodou prides do miestnosti a odpadnes od soku, lebo to bude uplna hroza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...já myslím že tak jako my to má spousta holek, já bych se na restauraci spoléhat nechtěla, protože vím že bych pak byla naštvaná ;-) mám hotelovou školu, takže jsem trošku úchylná na tyhle věci, když něco není jak má být, tak mě to rozčiluje :-D někde jsem viděla svatební fotky a na stolech byly bílé ubrusy a na tom organza, když jsem se na fotky podívala ještě jednou tak jsem si všimla že na ubrusech jsou loga pivovaru, takže kdybych tohle měla na svatbě asi bych omdlela :-D mě hrozně štve jak některé holky tady píšou že výzdobu neřeší, že si toho nikdo stejně nevšimne, což není vůbec pravda, teď co se holky vdávaly, výdycky řekly, že je přišli hosté pochválit jak je krásná výzdoba...toho si snad všimneš hned když vstoupíš do neznámé místnosti, vidíš ty krásně nazdobené stoly, hořící svíčky atd. :-)
Odpovědět
však práve, to je prvé, čo si všimneš, keď niekam vstúpiš, ako to tam vyzerá, aký dojem to na teba robí, ako sa tam cítiš. Však nikto nehovorí, že by tam malo byť výzdob na mraky a vyčačkané až po strop, ale rozhodne by to malo byť elegantné, zladené a očiam lahodiace. A najmä keď má človek cit pre interiérový dizajn a aj nejaký vkus, má väčšinou aj nejaké nároky a tie sa ťažko spĺňajú niekým, kto pre tieto veci zmysel nemá :-) Ja mám dekoratérku, ktorá má na starosti také väčšie veci, ako slavobrána, cesta z lupeňov, závesy a podobne, a ja si robím drobnosti ako menovky, vázy, kvety atď. Inak mne sa veľmi páči anglický štýl, že si dajú záležať aj na drobnostiach a všetko majú v jednej línii, a potom keď sa na to aj fotograf zameria, tak sú z toho veľmi pekné fotečky a momentky. A celkovo, fotky z hostiny, kde na nevyzerá ako na žúre v 4.cenovej, sú proste o niečom inom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...tak co holky jak jdou přípravy? ;-) čas letí jak blázen a už se nám to pěkně blíží :-D
Odpovědět
ahojky nevěsty,no letí to jak splašené!!! My konečně rozdaly poslední oznámení a už jen čekáme na den D,asi máme všechno zařízené, už jen čekám na takové drobnosti co jsem si objednala na netu helium,balonky atd...
Odpovědět
Profilova fotka
...ani se nenadějeme a je to tady ;-) taky mám už asi vše krom nějaký drobností ale pořád to ve mě hlodá jestli jsem na něco nezapomněla, už z toho asi blázním ;-)
Odpovědět
...ahojte, ja som zatial uplne kludna, asi preto, ze vacsinu za mna vybavuje sestra a zaroven starsia druzicka....ale predsalen je to dobra pomoc :) no ono ten stres este pride :D Akurat co este nemam su saty po polnoci, ale to sa este nejake hadam zozenu :)...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?