Svatba 31.7.2010. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj .tak kdo jste se rozhodl právě pro toto datum??? Jak jste na tom s příporavami???
Odpovědět
Jeej to je super, ze uz mas za sebou prve skusanie:). A niektore sa ti na sebe zapacili? Ja som si este nebola skusat saty...ale mam taku novinku, ze nam prisli obrucky:):):). Su krasne:), velmi sa z nich tesim. My totiz budeme mat oficialne zasnuby s nasimi rodicmi a krstnymi rodicmi 26.12.2009. Vy ste mali taketo oficialne zasnuby?
Odpovědět
ne neměli,ještě to nikdo kromě kamarádky,která se bude taky vdávat neví,oznámíme to na Vánoce :-) A proto mě i vadí,že mě do toho navlékly baby jedny ]-( Snad mě to nepřinese smůlu :-(
Odpovědět
Jeeej to bude krasny vianocny darcek, ked to oznamite :-) . My sme predvcerom boli pozvat nasich krsnych rodicov na zasnuby...velmi sa tesili :-) . Neboj urcite ti to neprinesie smolu...ved ked vy s tvojim drahym ste uz rozhodnuti, tak sa uz kludne mozes chystat aj bez toho, ze ste to este neoznamili.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte,tak sa k vam pripajam s datum :-)
Odpovědět
Tak vítej sjuznska,teď je to tu sice takové mrtvé,ale po novém roku se to věřím rozjede ;-)
Odpovědět
Ahoj sjuznska :-). Super, ze aj vy ste si vybrali tento datum ;-) . Uz ste si aj nieco zarezervovali?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte.No mame zatial iba miestnost,po novom roku chceme ist za fararom,aby nam niekto nevyfukol cas:)Este som ani saty neskusala iba tak po nete pozeram ze co asi.Mam pocit,ze este mam cas
Odpovědět
Este ani ja som neskusala saty. Na internete uz mam tiez vyhliadnute ;-) ...ale urcite chcem ist na svadobny veltrh do Bratislavy v januari...tam si saty pozriem nazivo a az potom sa asi vyberiem do salonov na skusanie :-). Chysta sa niektora z vas na ten veltrh?
Odpovědět
Profilova fotka
No ja sa chystam na nieco podobne,ale v Kosiciach.Vola sa to tusim Vystava svadba,alebo tak nejak
Odpovědět
Profilova fotka
No baby,tak uz mam za sebou prve skusanie siat.Vy ste na tom ako?
Odpovědět
A už sis i vybrala?Já už si taky zkoušela,ale jak už jsem tady psala bylo to nechca ;-) Jedny se mi líbili,ale zatím jsem nic nerezervovala,ještě chci zajít do dalších půjčoven
Odpovědět
Profilova fotka
No bola som zatial iba v jednej pozicovni,cize este nemam nic rezervovane,ale z tych 6 co som skusala,som bola z jednych uplne na meko,zatial favoritky.Aj teraz medzi sviatkami chcem este pobehat,kym mam volno v praci,snad bude nieco otvorene
Odpovědět
Článek se načítá
Tak ať vybereš ty pravé,já už začnu taky běhat a zařizovat poněvadž krom obřadu nemáme vůbec nic zařízené,pořád mi to přišlo brzo,snad se nebudu pak tlouct do hlavy,že nemůžu nic sehnat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny a také se připojuji k těm, které se budou vdávat v tento den :-) Přípravy jsou v plném proudu, zamluvený zámek pro obřad, hostinu a ubytování, kameraman, fotograf i hudba a taky vše vyřízeno na matrice a objednán oddávající :-) Tady z bazaru mám nakoupenou výzdobu na tabuli a pár kousků šatů už mám jako "the best" jen se rozhodnout ;-)
Odpovědět
Vítám tě kajsav a teď mám pěknou depku,že ještě nic nemáme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
...děkuji moc :-) tak to jsem nechtěla, přinést sem nějakou depku to určitě ne ;-) já jsem malinko puntičkář a potřebuji vědět, že mám všechno zařízeno...pořád mám pocit že je málo času ;-)
Odpovědět
Ahoj kajsav :-) . Tiez ta vitam medzi nami :-) . Super, ze uz mate tolko vela zajednane ;-) . My tiez budeme od januara pokracovat zo zajednavanim ;-) . Nezda sa to, ale cas sa krati.
Odpovědět
Profilova fotka
...je to pravda, čas běží jak zběsilý :-) odjíždíme 10.1. na 3 týdny na předsvatební cestu a o to budu mít méně dní na zařizování, takže jsem toho chtěla mít co nejvíc, ať se pak v únoru nestresuju ;-) dneska mám radost, volala jsem jedné holčině co má u nás v Opavě kosmetický salon a objednala jsem si termín, slečna byla moc ochotná a ptala se jestli ještě něco dalšího nepotřebuju, že mi pošle kontakty, takže mi pošle info na květinářku, nehty, kadeřnici, dorty atd. Jinak holky máte svatbu jako klasickou, že pozýváte celé příbuzenstvo? My jsme se s přítelem rozhodli že pozveme jen toho, koho skutečně chceme a ne že to budeme dělat z povinosti. Akorát se na to okolí moc netváří, že z toho budou akorát hádky :-| Snažila jsem se jim vysvětlit, že pokud se o mě někteří příbuzní roky nezajímají a teď začnou akorát proto ať je pozveme, tak to mi přijde fakt hnusné. Jde o to že chci pozvat tetu a bratrance s rodinou ale zase tam nechci sestřenici s její rodinou atd.
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav ja ta uplne chapem s tym pozyvanim,lebo my tiez nebudeme pozyvat rodinu s ktorou sa roky neschadzame a niesme v kontakte.pozyvame rodicov,surodencov s partnermi,starych rodicov a krstnych.to je z rodiny vsetko,ja osobne som nechcela ani krstnych,ale...no a potom iba kamarati.ja som povedala ze chcem mat na svadbe ludi kt.mam rada a kt.tam skutocne chcem mat a nie ze ich pozvem s povinnosti.samozrejme boli na to odlisne nazory,ale uz su s tym zmiereni.
Odpovědět
Profilova fotka
...tak to jsem ráda, že nejsem sama, co tohle řeší ;-) právě že mi to od nich příjde sprosté a úplně se mi z toho dělá zle, když se někteří člověku vyhýbají co to dá a jakmile je svatba tak se začnou hlásit. Ale to skutečně není ničí povinost zvát celou rodinu. Hodně lidí mi říká, že si máme stát za svým a radši si tam místo nich pozvat kamarády. Určitě z toho budeme víc nadšení :-) mělo by to být tak, jak píšeš, pozvat skutečně jen ty, které tam člověk chce, protože pak se dívat na ty nepříjemné obličeje :-| u svateb na kterých jsem byla jsem nikdy nepočítala že půjdu na 100%, říkala jsem si buď mě pozvou nebo ne, ale bylo mi to jedno, přece se svět nezboří a ani by mě nenapadlo mít to někomu za zlé, ale u nás se zdá že to bude právě naopak, ale to fakt řešit nehodlám ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme to vyriesili jednoducho a to tak,ze sme si rezervovali miestnost s max.kapacitou 40 miest :-D Cize teraz ked pocuvame bud z mojej alebo priatelovej strany,ze toho by sme mohli nasa odpoved je jasna nieje miesto :-) Ja stale hovorim,ze je to moja svadba a si ju spravim podla svojich predstav.ked sa to niekomu nepaci ma smolu,kto uz svadbu mal mohol sa realizovat vtedy a kto ju len este bude mat tak sa moze potom na svojej a nie na mojej ;-) Tak ti prajem pevne nervy
Odpovědět
Profilova fotka
Inac baby ako to budete riesit s partnerovou koselou?Bude ju mam s kratkym,alebo dlhym rukavom?Ja som rozmyslala nad kratkym,ved predsa bude leto a teplo,ale som pocula,ze sa to velmi nehodi,tak neviem poradte prosim
Odpovědět
Profilova fotka
...už jsem tady viděla, že měli ženichové košili s krátkým rukávem. Záleží jak se kdo cítí, ale než aby se ženich potil, bylo mu horko a byl z toho nervózní, tak to radši ten krátký rukáv ;-) proč ne, pod sakem to stejně není vidět a pak když se svleče při hostině, vždyť na tom nic není :-) včera jsem se ptala přítele jakou bude chtít košili a on říkal, že mu je největší horko na záda, takže jestli krátký nebo dlouhý rukáv, že mu je úplně jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ked sa nad tym tak zamyslam,tak nieco na tom bude.ved v kostole bude mat sako a potom na hostine to uz moze byt aj tak kazdemu jedno,ved aj tak vacsina chlapov bude mat kratky rukav :-)
Odpovědět
Ahojte ženy,tak co se týče košile měl by mít opravdu s dlouhým rukávem a konce rukávů by měl trčet z pod saka-to je bonton jak říká má nastávající tchýně :-D Ale můj drahý by nejradši košili z krátkým rukávem páč se hodně potí pod v paží,jak říká na nějaký bonton kašle :-D Co jsme byly vždy na nějaké svatbě tak drahý se musel stejně pak přesléct do jiné košile,páč byl mokrý jako myš takže to tak dopadne i na naší svatbě.Co se týče hostů plně s vámi souhlasím určitě si pozvu toho koho chci a s kým se stýkám po celý rok(kamarády) než pozvat nějakou tetičku kterou potkám jednou za rok a to se jen na ulici pozdravíme.Když nepočítám rodiče a babičky,tak počet příbuzných a kamarádů je podobný :-) tak se holky nedejte!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No ano presne bonton.a este si zabudla na manzetove gombiky :-D No este uvidime,ale svet sa preto urcite nezruti
Odpovědět
:-D ještě to tak manžetové knoflíčky :-D Taky si myslím,že se svět nezboří,hlavně ať se ženich cítí v poho
Odpovědět
Ahoj děvčata...tak se k Vám připojuji.Na Silvestra se můj drahý konečně vyjádřil a určili jsme si datum 31.7. Včera jsme tu radostnou novinku oznámili rodičům, chudáci, byli z toho celkem vyjeveni ;-)!!!!Co se týká příprav, tak máme zatím jen zamluvené místo na obřad-kaple Sv. Vojtěcha, Kostelec nad Cernými lesy...Zítra jdu po prvé mrknout se na nějaké šaty, na internetu jsem si už něco vybrala, jen doufám, že budou mít moje číslo a nebudou moc drahé :-| Dnes bych chtěla ještě zařídit fotografa, ale nevím nevím, do toho počasí se mi moc nechce:-( Jinak mám ostatní věci jen tak zkouknuté na netu, vybrané prstýnky, oznámení a dokonce mám i seznam písní, ale opravdu to jsou zatím jen představy....
Odpovědět
Vítám tě mezi námi trdlinko
Odpovědět
Moc děkuji za přivítání:-))) Tak holčiny, už mám objednané svatební šaty...šla jsem na jistotu, už jsem si je vybrala na internetu, a jen jsem doufala, že budou mít na mě číslo, a byla jsem velice mile překvapená, ty šaty snad šili přesně na mě:-))))Padly mi jako ulité...Ani se nebudou nijak přizpůsobovat, jsem opravdu ráda, že to takhle dopadlo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?