Svatba 30.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, vybral si někdo taky tento krásný datum jako svůj den D? Snad vyjde počasí, protože my máme obřad venku, tak bych nerada chytla nějakou tu letní bouřku. Taky hlavně kvůli synovi, co má hrozně rád všechn louže, tak aby se nám tam někde nevyráchal :-D Teprve začínám s přípravami, obhlídnuto už mám všechno, tak teď začnu zamlouvat. Pokud je tu někdo z Plzně, můžeme dát hlavy dohromady a případně se i sejít a vybrat něco společně.
Odpovědět
terak, no rada by som :-) ;-)
Odpovědět
no, tak sup sup do denicku.
Odpovědět
prave som na to myslela, ze si to pojdem poznacit :-D
Odpovědět
takze to mam chapat tak, ze se zucastnis??
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady je příspěvků - chvíli nestíhám net a už jsem téměř mimo ;-) Tenhle víkend jsme v domečk malovali, takže číst diskuzi a reagovat bylo nad mé síly a příprava na Velikonoce byla taky náročná - kraslicem beránek, výslužka... :-) TERAK - když jsme kupovali svatební dary, tak jednou jsme se složili se švagrem a bylo to kkaždý 1000,- a podruhé chtěli známí peníze, tose nás složilo víc (každý asi 700,- a v klobouku se taky asi 7000,- sešlo, takže si myslim, že dary nad 1000,- nejsou zase tak náročné, jestli se navíc znají a můžou "udělat skpinu" neviděla bych to vůbec jako problém" LUKO - ten oplatkový dort je fakt úžasný. a k těm oznámením - nasmála jsem se u trenýrek, i když mě to tak ytrochu pobouřilo - proč to není naopak? Copak ty chlapy nutíme? ]-( . Pěkný jsou určitě i papričky, a lodička je taková jemná roztominá :-) Ještě k prstýnkům - máme taky RETOFY a už jsme psala, že nás vyjdou na 8 000,- oba, i když Brouček měl původně vyhlídnutý jiný a ten stál přes 6000,- což za svůj prstýnek odmítl dát. Tak si vybral jiný, levnější, alůe taky moc hezký Tak krásné Velkonoce a snad žádné modřiny či šlince - takže přeji pouze slušné koledníky :-D
Odpovědět
vesele velikonoce preju i ja....tady se nic nedrzi, takze o vsechnu tu srandu letos prijdu :-| Marti, tady je opravdu priklad toho jak se tradice dodrzuji jen kdyz se to lidem hodi, neverim tomu ze by se dodrzelo to ze supaj letos zensky... ja bych taky rada na sraz, ovsem do Brna bych se tezko dostavala...mozna treba jednou az budeme mi vsichni po svatbe a bude vic casu tak by mohl byt nejakej sraz vdanych panicek z 30.8. ;-) Peta3, koukla sem na RETOFY, maji dost dobre udelany ty stranky a krasny prstynky, skoda ze nemaj zastoupeni v Plzenskym kraji
Odpovědět
krasny velkonocny pondelok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, v plzeňském kraji jsem našla hned 3 zástupce přímo v Plzni a v okolí jsou další - na stránkaách retofů dáš obchodní síť a plzeňský kraj - vyjedou Ti tam všichni zástupci, kde se dají Rerofy objednat a koupit Velikonoce se u nás drží, i když holky nechodí. Ale je to docela prima zvyk. Když mi bylo kolem 16, byla to hrůza a kluci docela surovci, teď už je to tak, že přijedou hlavně na pokec - jednou za rok :-) . A docela se nasmějem :-)
Odpovědět
terak: no zatím nevím, jak bych malýho z Plzně táhla až do Brna, je to pěkná štreka a hlavně malej nesnáší dětskou autosedačku :-( ty retofy jsou fakt hezký. mám tam pár favoritů. Dokonce si i myslím, že jsem si jeden z nich zkoušela i ve zlatnictví v Plzni, ale nechtěli pro chlapa udělat bez kamínků :-( Nevím jak vy holky, ale já to šupání naštěstí bez úhony přežila :-))
Odpovědět
peto3 jak se blizim k ty tricitce tak asi slepnu cim dal vic, ale ja to tam opravdu nevidela...
Odpovědět
Ahoj holky, Tak už to na nás taky přišlo :-) Stanovili jsme termín na 30.8.2008 s tím že budu mít dost času všechno připravit, ale když koukám na vás, co všechno už máte zařízené, tak začínám propadat beznaději..... Každopádně budu sledovat co se u vás děje a budu se snažit všechno dohnat :-)
Odpovědět
Ahoj Jitko, vítej mezi námi. Rozhodně nepropadej panice, všechno zvládneš, neboj. Z jakého kraje jsi?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj martino, jsem z jižních Čech, konkrétně z Týna nad Vltavou.Svatbu bychom chtěli na zámku v Bechyni, takže se ted snažím zamluvit termín abychom mohli pokročit dál.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, nepropadej beznaději. Pokud zamluvíte termín na matrice a oddacím místě, tak pak je na všechno dost času. Sestřenka měla všechno nachystané a zařízené za 2,5 měsíce a svatba neměla chybu (teda aspoň z mého pohledu a novomanželé byli spokojení).
Odpovědět
holky, děkuju za uklidnění.... doufám že se nám to taky podaří zvládnout, hlavně v klidu a bez nervů.....
Odpovědět
Profilova fotka
To se nic neděje vladi - taky se mi třicítka přibližuje :-( Marti, to mě překvapuje, protože když jsme vybírali, tak Peťa nakonec souhlasil s mým, ale když mu zlatník řekl, že pro chlapa samozřejmě bez kamínků, nelíbilo se mu to. A to už jsme měli vybrané právě Retofy. Asi to nebude firmou, ale prodejcem :-) Jíťo, to bude v poho, pokud seženete ten termín... pak zjus přednostně ještě fotografa a na ostatní máš čas :-)
Odpovědět
Tak termín už je na matrice zamluvený... 30.8.2008 ve 12:00 to vypukne... v sobotu se jedeme podívat na zámek Bechyně abysme vybrali ty nejlepší prostory... Nabízejí tam i obřad v zámecké zahradě, to by se mi moc líbilo, ale bojím se počasí... nemáte některá nějakou zkušenost s venkovními svatbami??
Odpovědět
Peto: asi s těma prstýnkama máš pravdu, ještě půjdeme zkoušet jiná zlatnictví. Jen co se udělá hezky, bude nás to lákat víc chodit do města. Ted stále jen sněží, stačí vyjít na chvilku a jsem promrzlá na kost, malej se v kočáru vzteká, tak jsme radši v teple domova. Ještě dotaz, to vyjde 1 prsten na 6-8 tis? Koukala jsem i na cenu briliantů a možná neodolám a aspon jeden malej za 600 si tam asi nechám dát. Už jen pro ten pocit ;-) Jituš: taky budu mít svatbu venku, konkrétně na zahradě jednoho hotelu. Altánek ani bránu tam mít ale nebudeme, to mi zas přijde kvůli té chvilce zbytečný. Ale po obřadu asi bude malý rautík, jen pár věcí. Spíš řeším, jak to venku udělat s hudbou. Máme dojednanou kapelu až od 16h, obřad je ve 12, tak mám takové dilema. Kamarádka se sice nabídla, že zahraje na varhany, ale jak to udělat s ozvučením? Zároveň je to ale i svědkyně. Takže takový začarovaný kruh :-) Vladi: ty už zůstaneš v Británii napořád? Máš tam i práci a tak?
Odpovědět
Martino: jsem zvědavá, co nám na zámku nabídnou, předpokládám že to budou mít nějak vyřešené pro případ špatného počasí. To je blbý, když ti má svědkyně zároven hrát na varhany a zároven svědčit :-)... a jak se k tomu postavil ten hotel, nenabídli nějaké řešení?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme za oba dáme těch 8 000,-. Ale kamarádka mi psala, že to je docela levné, že její známá dala za Retofy 12 000,-. Záleží na tom, který si vybereš, mému Peťovi se původně také libil ještě jiný, ale ten sám stál přes 6 000,-, což odmítl dát. Ale mě se ten jeho co si vybral teď líbí víc a byl levnější. Záleží, jakou máš představu . já chtěl aněco jednoduššího, jemnějšího. Mají i různě ryté, ale ta cena bude asi horší. Navíc te´d 20. března zdražovali asi o 500 - 1000,-, proto jsme vybíraly rychle, abychom to stihli za "levno". Ale krásné rozhodně jsou ;-) Dnes jsem zaplatila zálohu za šaty, tak si můžu odškrtnout další položku. A i s botama, závojem,... mě vyjdou na 4000,- ( a to je má paní úplně nové). Jenže je to maloměstská půjčovna, tak asi nemůže nasadit ceny 8000,- a víc. Kamarádka měla vybrané v Olomuci za 13 000,- ( i když nakonec sehnala o něco levnější), ale je to strašný.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, co jsem napsala za hrůzu hned na začátku, tak oprava - my za oba dáme 8 000,- :-)
Odpovědět
Ahoj Jíťo, já se vdávám o půl hodiny po tobě :-D :-D Jinak my zacali zarizovat pred chvili, casu dost. Jen teda fotografa jsem malem nenasla :-p Luko byla jsem dnes definitivne zamluvit termin na obrad, takze jsme uz upsani na matrice. Pani nam pak rikala, tak mate to 30.8 ve 12:30 a jirka nahodil ksicht a rika "to uz je jako letos???" no baba nevedela co si ma myslet v tu chvili :-D :-D :-D
Odpovědět
terak :-D :-D :-D ja by som chcela ist v aprili na matriku, inak ma stale vzdy odbili, ze mam cas :-|
Odpovědět
me taky rekla po mejlu ze je casu dost, ze staci mesic pred. Normalne jsme tam rano prisli a v pohode nam to zapsala. Ale byla jsem pekne nervozni. Jirka ne, ten byl v pohode a delal blby vtipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Terak tak to se staneme vdanými paničkami ve stejnou chvíli :-D Luko vážně? My byli termín a čas zamlouvat v listopadu a to už jsme vybírali 30.8. z posledních dvou volných časů.
Odpovědět
ahojte :-) my sme boli na matrike vcera, ale mame cirkevny sobas, takze sme vybavovali len ziadost o podanie manzelstva... museli sme cakat dve hodiny, pretoze pochadzame z maleho mesta a bola tam len jedna pani, co vybavovala no a pred nami sa rozhodla 14 clenna rozhadana rodina predavat byt a overovali si podpisy.. skoro nas tam trafil slak, hlavna vec ze my sme potom boli vybaveni za 5 minut..
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme taky byli na matrice už někdy v lednu - byla jsem v ten termín teda první, ale alespoň jsem si vybrala čas ;-)
Odpovědět
sorry.. ziadost o uzavretenie manzelstva, nie podanie :-N
Odpovědět
peti my mame termin zamluveny od unora, ale ted jsem tam byla davat rodne listy atd. Ja jsem to chtela mit tak nejak na 100% Uz nas vidim jak budeme v sobotu 31.8. vecer vsechny pripojeny a budeme nahravat fotky :-D :-D :-D
Odpovědět
petra to preto, lebo u nas sa vsetci sobasia v kostole, takze an urade je freeee :-D vice mene x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?