Svatba 30.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, vybral si někdo taky tento krásný datum jako svůj den D? Snad vyjde počasí, protože my máme obřad venku, tak bych nerada chytla nějakou tu letní bouřku. Taky hlavně kvůli synovi, co má hrozně rád všechn louže, tak aby se nám tam někde nevyráchal :-D Teprve začínám s přípravami, obhlídnuto už mám všechno, tak teď začnu zamlouvat. Pokud je tu někdo z Plzně, můžeme dát hlavy dohromady a případně se i sejít a vybrat něco společně.
Odpovědět
http://www.bezva-prani.cz/o.php?o=sva... tady maji taky celkem zajimavy...http://www.svatebkaonline.cz/svatebni.oznameni-katalog.htm
Odpovědět
JInak dnes mam uspesny den. Do albicka jsem si dala favorit dortik http://www.beremese.cz/album/album.ph... - jen je problem, ze firma sidli v praze. No asi bych si zaplatila dovoz, kdyz mi ho v brne nikdo neudela
Odpovědět
terak tie oznamenia su skvele
Odpovědět
no dortiky si si teda vybrala naozaj exkluzivne.... x-)
Odpovědět
vybrat je jednoduchy, ted aby je nekdo udelal a nedopadlo to jako ten predchozi pripad :-D Asi se naucim pect. Je tezky vybrat to oznamko co? :-D :-D Jinak kdyby sis treba neco z toho vybrala, ja nevim jestli zasilaji i na slovensko, tak si to klidne muzes nechat poslat preze me, kdyz budes potrebovat.
Odpovědět
jej, vdaka ;-) ja myslim, ze tak o mesiac to budeme riesit, lebo momentalne drahy s a sustreduje na danove priznanie a uz teraz nadava, ze kolko musi statu zaplatit :-D a co si myslel.... :-D :-D :-D
Odpovědět
neni zac, ja si ale myslim, ze zasilka na slovensko pro ne nebude problem.
Odpovědět
luko: fakt super netradiční oznámení, mně se nejvíc líbí ty sardinky :-D terak: koukám, že máš vybraný i svatební album pro rodiče, to mě zatím vůbec nenapadlo něco takového shánět :-. díky za album s dortama, máš tam fakt hezký, u mě by byl favorit tenhle: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
no me se taky libi, ale vysvetli mi, jak se to kraji??? nerozpadne se to??
Odpovědět
těžko říct, ale asi bych to neřešila. hlavní je, že bude hezky vypadat na fotce. Třeba je to kolem takovej ten papír. kartoun, mandle nebo cukrářský piškoty jen na obalení, jinak to drží.
Odpovědět
no treba ty dorty s papirem se musi krajet zajimave :) Asi tak, ja chci nejaky korpus a pak aby to bylo plne ovoce...
Odpovědět
čím víc o tom přemýšlím, tak si možná nechám udělat jeden ovocný a jeden klasický dortík. Asi budu chtít svatební na těch nožičkách, i pro to snadnější krájení. Kdyby bylo po mém, tak se celé odpoledne jen jí jeden dort po druhém , ale v tom vedru a při všech těch dietářích kolem sebe bych je asi jedla sama :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no ja budu delat asi 3, protoze chci mensi tak aby tam bylo 30 porci. Na vecer pak bude ovocny pohar s jogurtem :) Holky je blby davat si do svatebniho seznamu drahy darky (1500 - 3000) ale min s tím, ze to opravdu vyuzijeme, nejsou to kraviny a lidi co budou na svatbe se znaji po skupinkach, tak ja budu nenapadne naznacovat, ze jde o kolektivni dary. Nebo tam mam nahazet kraviny po petistovkach? Nebo si mam rict jen o penize a kolik se tak dava?
Odpovědět
terak ja ti nevim, moja akcna matka uz oznamila kde mohla, ze chceme peniaze, a z mcihalovej strany to uz tiez vsetci vedia :-D teda ja som dorazne nasim tiez zakazala kupovat darceky, lebo ja to nemam rada, ked nieco kupujeme, vzdy si pozriem na nete parametre, pozistujem info a tak, u nas s tym nemal nikto problem, a co sa tyka par kamaratov, je mi jedno, co donesu, hlavne ze pridu :-D ...ja ti neviem, kolko sa dava, ja to tak beriem, ze kazdy v ramci svojich moznosti :-N k tym dortikom, mne sa strasne paci tato oplatkova: http://www.beremese.cz/album/view.php... marti: ano sardinky ma dostali :-D
Odpovědět
tak ja proste oznamim, ze se prijimaji obalky s blahopranim a financni podporou
Odpovědět
ti hovorim, ja som to povedala mame a ona to uz zařidila :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, tak tohle datum vyšlo i na nás ;-) . Museli jsme se přizpůsobit dceři, která je v srpnu na soustředění a 30.8.08 bylo jediné možné srpnové datum. Až pak jsem si všimla, jak vypadá pěkně napsané. A v srpnu vznikají samá šťastná manželství, tak uvidíme :-) . Obřad máme v kostele v Brušperku a hostinu ve Frýdlantě na Budoucnosti. Jenom mám problém vybrat jídlo: polévka a předkrm bude klasika- šunková rolka a vývar s nudlema a knedlíčkama. Ale hlavní jídlo je fakt oříšek: chtěla jsem svíčkovou, ale bojím se,že v horku by nikomu nejela. Tak zvažuji kuřecí plátek s něčím a zase nevím, jestli hranolky a nebo rýži. No tohle jsou jediné 2 věci,které zatím řeším, protože srpen se mi zdá stráááááááááááášně daleko a obdivuju vás všechny, jak to máte vymyšlené do posledního puuuntiku ;-)
Odpovědět
Ahoj kaji, tak vitej... hele i svickova se da udelat luxusne a jako ne moc tezke jidko. Preste misto sesti knedel tri a pod. Jinak ja premyslim nad nejakou masovou pyramidou - platek kureciho a platek hoveziho (kdo neji maso, musi se predem ozvat) k tomu americke brambory a teplou zeleninu v listu ledoveho salatu a k tomu nejakou omacku na maso. Jinak abych ti vzala iluze, tak srpen zas tak daleko neni. Ja uz malem nesehnala fotografa a holky si saty zamlouvaji uz na rijen!! Do puntiku vmyyslet nemusis, ale rychle si zamluv misto obradu, misto hostiny fotografa a vyber saty. na vse ostatni mas cas.
Odpovědět
terak presne tak, v nasej retike tu svieckovu robia paradnu a vraj si ju skoro kazdy pyta do svadobneho menu. nase menu bude asi nasledovne: kuraci kokteil - kuraci salat vo vysokych sklenenych poharoch svadobna polievka - hovadzia polievka v podstate masa s troma druhmi masa (divina, kuracina a to tretia uz neviem :-D ) s polkou ryze a polka hranoliek svieckova s brusinkami a knedliky svedske stoly - tam budu asi kurasie stehienka a rozne druhy drobnosti ako salam, losos a take tie blbosticky, co sa dava ovocny pohar z tropickeho ovocia na stoloch budu este korbaciky (syrove) a ocka a zakusky a nejake ovocie toto menu nas vyjde na 600 sk na osobu
Odpovědět
divina je divočina? A nebojis se ze to nebudou jist? Protoze ja mam treba obcas na divocinu chut, ale kdyz si to v restauraci dam, tak mi to malokdy chutna. Kdyz tri druhy, tak bych se spis priklanela ke kombinaci kureci - veprove - hovezi... Tu svickovou budes davat jeste po tom masu? Svedsky stoly budeme mit na vecerni raut, bude tam hodne masa, minirizecky, salamy, syry a hlavne zelenina a ovoce. A pak se bude jeste grilovat. ty ovocne pohary mam taky namyslene. Misto cukrovi, dortu a zakusku bych chtela ovoce macene v cokolade (aby to uz bylo hotove a hoste nebyli jak prasata pri maceni), jogurtove pohary s ovocem a cerstve ovoce. Ja cenu nevim, protoze to mame protekcne pres znameho, takze rikal ze jen za naklady.
Odpovědět
terak to som dala ako to pojde za sebou, zaciname papat tusim okolo stvrtej, ta svieckova bude asi o siedmej osmej a vecerny raut sa vytiahne okolo desiatej jedenastej. co sa tej diviny tyka majitelka restauracie je mamina kamoska, ktora je pozvana aj na svadbu, uplne jej doverujem, co vyberie, oni vlastnia aj jeden hotel, takze viem, ze zozenie to najlepsie ;-) inak ak nezozenie tu divinu tak to bude asi v tej kombinacii co si i ty pisala 8-) inak to mate tiez pekne vymyslene :-)
Odpovědět
krasnu velkonocnu nedelu prajem, my ideme na obed k buducim svokrovcom, takze nevariiiiim, jak sa tesim :-D pa zatial ;-)
Odpovědět
ja to nemyslela tak, ze by to udelali spatne, ale ze to malokomu chutna. Budes mit nejake deti na svatbe a budes dela menu zvlast pro vegetariany a pro deti?? Ja jsem premyslela pro deti udelat kureci rizek s bramborovou kasi nebo hranolkama. to ja jsem doma sama, protoze pritel jel k rodicum na druhy konec republiky a ja je moc nemusim , tak si odpocivam. Pujdu s pejskem a pak asi cvicit. Tak se mej, zatim :)
Odpovědět
Jo, tak takové nezbytnosti jako šaty, koláčky, obřad a hostinu zajištěné mám :-) , jenom jsme zatím vypustili prstýnky a oznámení, o lístečky a polštářky a podvazky a dárky pro hosty................jsem o některých věcech ani nevěděla, že existujou ;-)
Odpovědět
ahoj holky, taky preju hezky velikonoce, i kdyz to spis vypada jako o Vanocich! dokonce i u nas v Londyne snezi a to se fakt jen tak nevidi, priroda se nam zblaznila!.... k tem menu, nam navrhli z hotelu jako studeny predkrm"Kachní duet s rucolovým košíčkem, piniemi a burákovým olejem", potom klasickou polevku s knedlickama, hlavni chod bud steak s rozmarynovymi bramburkami nebo "Staročeská pečená kachýnka podávaná s variací knedlíčků a dušeným zelím" zni to dobre, ten predkrm zni tak, ze tomu sama nerozumim, navic sem minuly vikend zjistila ze Danovo taty pritelkyne je alergicka na orechy, takze nejspis budeme muset udelat zmenu, navic kdyz nam nabydli kachnu jako hlavni chod, proc nam nabizi kachnu jako predkrm??? ale ta kachynka s dusenym zelim zni dobre, myslim ze to by slo a taky se na to dobre pije ;-) musim ale taky tak nejak pozjistovat jestli treba nekdo kachnu neji...pro vegetariany uz mame vybrano a na deticky bych malem zapomela! pristi mesic mame v planu hotel navstivit a ochutnat nabizeny menu! jak je to s tima dvema variantama holky? je to ze si mame vybrat my co se bude podavat nebo ze i hosti by meli na vyber ze dvou jidel?? jinak podlahy sou polozeny, tak sme zase trochu v normalu :-) taky sme koukali na oznamka, a vybrali klasiku, ovsem nechali sme si poslat vzorek nebo neverim moc tem barvam na netu...ty vase vtipny oznamka sou vyborny, my ale zustaneme konzervativni :-N http://www.4m.cz/katalog-detail.asp?t...
Odpovědět
Luko, budes mit ty svatebni holubice? ja jsem poslala email aby poslali nejake blizsi informace, hrozne se mi ten napad libi, nevim odkud ta tradice pochazi, ale moji cesti svatebni hoste si mysli ze sem se zblaznila?? ja ale myslim ze je to krasna symbolika lasky a miru a ty fotky na www.svatebniholubice.com sou proste nadherny :-) navic myslim ze se na nasi svatbu i hodi, budeme mit honosny hotel s krasnou zahradou tak bych chtela pripitek v zahrade, vypustit holubicky a pak zacit hostinu?
Odpovědět
holky 3.5. je v Brně sraz vsech srpnacek :-D
Odpovědět
vladi: ano, vraj udu holubice ale zabezpecuje to znamy, co bude na svadbe, takze sa nejak o to nestaram :-N terak: no deti vela nebude ak vobec nejake, skoda...mozno by to trocha ozivili, jedine ze kamoska zoberie svoje dcerky...este nevieme...co sa tyka vegetarianov o ziadnych neviem, ale vidis, dobry napad, mozno sa popytam, ako som pisala, majitelka restauracie je mamina kamoska, je tiez pozvana, a povedala, ze ked budeme chciet zmenu, resp. niekto nebude moct dane jedlo, tak ziadny problem ;-) jej, my mame v aprili zas v Ziline stretko, no mozno v maji...z Ba to nie je tak daleko do Brna :-D
Odpovědět
Ahoj holky, přeji aspoň dodatečně hezké Velikonoce a jelikož je zítra přestupný rok, tak doufám, že chlapy pěkně vyšupete:-D vítej Kaji mezi nami :-) terak: do svatebního seznamu bych dala klidně i dražší věci a samozřejmě i zmínku o tom, že finanční podpora se přijímá v jakékoli částce. Sama nevím ale, co konkrétního tam mám dát, tak asi zůstanu jako luko u těch obálek s penězma. 3.5. je ještě docela daleko, ale asi stejně nebudu moci, nevím, kam bych dala prcka na celý den. luko: oplatkový dortík fakt originální :-) kaji: souhlasím s terak ohledně svíčkové, taky ji budu mít a myslím, že každýmu budou 4 knedlíky bohatě stačit a aspoň je to na chvilku zasytí a nesní tolik na rautu :-)) vladi: nabízené menu s kachnama je fakt originální, ale pokud někdo něco z toho nejí, je to asi fakt velký problém. Holubice budou určitě úžasný, ta cena je tedy taky "úžasná", ale zas je to jednou za život. Oznamko se mi líbí, jednoduché, decentní, krásné
Odpovědět
luko tak ja doufam ze prijedes :-D marti: no tak vzala sebou ne? Jezisi budeme tam samy baby, to by bylo abychom malyho nezabavily. A nebude to asi na uplne cely den, prijedou holky co nejsou z brna, takze ten sraz vidim treba kolem obeda, a ne pozdeji nez do peti aby stihly poodjizdet domu. A ja predem upozornuji ze nejdu nikam kde se kouri, takze deticky jsou vitany. Ja deti miluju, kdyz nejsou moje :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?