Svatba 30.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, vybral si někdo taky tento krásný datum jako svůj den D? Snad vyjde počasí, protože my máme obřad venku, tak bych nerada chytla nějakou tu letní bouřku. Taky hlavně kvůli synovi, co má hrozně rád všechn louže, tak aby se nám tam někde nevyráchal :-D Teprve začínám s přípravami, obhlídnuto už mám všechno, tak teď začnu zamlouvat. Pokud je tu někdo z Plzně, můžeme dát hlavy dohromady a případně se i sejít a vybrat něco společně.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se byli na zásnubáky podívat a vybrali jsme si, jenže každý úplně, ale úplně jiný. Já chci nějaký drobný, ani nemusím mít vzorovaný, prostě něco jednoduchého a jemného, Miláček naopak nějaký výrazný, aby na jeho ruce nevypadal blbě. Nejdřív jsem byla docela smutná, ale pak jsem si řekla, že na tom zase tak nezáleží a když vim, že ho bude nosit, tak možná budeme mít každý jiný. ten můj by nosil leda na řetízku :-)
Odpovědět
my sa na prstienky chystame v maji az x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se zdá, že můj Milášek se taky ještě s různými prstýnky nesmířil, takže hledáme dál. O víkendu si půjčíme ze zlatnctví od nás prospekty, tak se třeba trochu hneme z místa a po drobné úpravě budeme mít alespoň podobné (rozhodně se asi neshodneme na šířce prstýnků. K tomu obleku - jelikož plánuju svatební kytku ze slunečnic, chci Peťovi sehnat košili a kravatu do žluta, takže oblek asi nejspíš tmavý. Navíc světlé sako jsme koupili loni, tak aby neměl doma 2 stejné. Ale zatim se mu do toho vůbec nechce, prý mu stačí oblek ze střední - jednu důležitou událost v něm prožil, tak proč ne i další. Na to já zuřim, protože maturoval před 11 lety :-S
Odpovědět
jej, peta :-D tak to by ma porazilo, ale chlapi su raz taki :-N moj si zas bude vyberat oblek, ktory moze potom nosit aj do prace :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, ten můj do předvčerejška tvrdil, že se ožení v obleku z první svatby, že ho měl jen jedenkrát na sobě, tak bude dobrý (8 let to visí ve skříni a drahoušek má od té doby 30 kg navíc). Předevčírem konečně přišel sám s tím, že ten oblek asi nebude to pravé, a že si teda nějaký půjčí v salonu. Tak budeme obcházet půjčovny a zkoušet. :-)
Odpovědět
petra tak to je esze lepsie :-D ti chlapi su fakt neskutocni :-D aspon ze sa umudril....to by som rovno tiez mohla zobrat mamine hippies svadobne saty s modrymi volankami :-D
Odpovědět
Také stále hledáme ty nejlepší prstýnky, nemůžeme se vůbec shodnout. Já chci jen žluté zlato s kamínkem, ten můj zas bílé a žluté bez kamenu. Já toho svýho nutím do tmavého obleku, aby se mu pak hodil i do práce, on si chce půjčit světlý, ale nejsem si jistá, jestli by mu slušel.
Odpovědět
mne sa tiez pacia svetle obleky, ale kedze moj je trocha objemnejsi, tak myslim, ze v tmavsom by vyzeral lepsie.... :-N
Odpovědět
Peto3: budeš mít celou svatbu do slunečnicova? Viděla jsem jedno albíčko, kde měli všechno slunečnicový a bylo to fakt krásný. Já pokud to vyjde, tak by se mi líbilo mít všechno do broskvové barvy a dortík nejlépe s jahodama, aby to mohl jíst i můj prcek. Jinak holky, už jste přemýšlely, jestli budete mít k šatům i malou kabelčičku na šminky apod.? A co se týče toho obleku, tak ten můj není ani trochu objemnější, spíš hubenější, ale i tak nevím, jestli dávat další 2tisíce za půjčení světlého obleku kvůli jednomu dni. A hlavně potřebuje speciální s prodlouženýma nohavicema a v pase úzký a ten jsem zatím nikde ani neviděla. jelikož jsem nesehnala žádnýho kameramana, který by měl aspoń trochu slušný ceny, tak zůstaneme asi jen u fotek a domácí kamery, kterou šoupnu někomu ze svatebčanů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se k Vám přidávám. :-) petrajur: koukám, že jsi tady expandovala jinam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme včera slavnostně objednali snubní prstýnky - HURÁÁÁ Pro mě dopadlo naprosto suprově, protože jsem se v katalogu do jednoho zamilovala a nakonec ho mít budu - přes počáteční miláčkův silný odpor. Celkově jsou prstýnky dle mého přání, i když jsem po Peťovi stejný ani podobný prstýnek nepožadovala. Nakonec nebudeme mít stejné, ale oba jsou z bílého matného zlata. Já mám s kamínky a Peťa s rytím proužkem uprostřed. Už se těšim, až dojdou. Svatbu budu ladit do žluto-zelena podle slunečnic, chci mít na stole i malé kytičky ze slunečnic, ale dort asi slunečnice mít nebude, i když žlutý nebo zelený by být měl (alespoň ten hlavní) :-) a jak jste pokročili vy ostatní?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak už se k vám můžu taky přidat.
Odpovědět
Článek se načítá
ahooj :-) ja nemam nic new...akurat sme dostali prvi svadobni dar od snubencovych rodicov...plastove okna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tinko, já chodím do obou diskuzí, ale na té srpnové je to živější a prokecává se tam kde co :-D Nové mám botičky a domluvenou kadeřnici a nejspíš v pondělí budeme mít vytištěné oznámení, pozvánky ke stolu a kartičky na jmenovky. Zato mi vybouchla domluvená chůva, takže budu shánět jinou. :-S
Odpovědět
ahoj holky, u nas je spousta noveho ale nic moc co se tyce svatby, krom toho ze nam to zkratilo finance....zrovna to co clovek nejmin v tuhle chvili potrebuje, rozbita pracka, vytopena kuchyn, zniceny podlahy, a to se jeste nevi jestli sme vytopili i sousedy neb ty sou na dovoleny, takze chudaci buhvi co je ceka az se vrati dom....kazdopadne nas ceka o velikonocich pokladani nove podlahy :-( jinak ja mela v posledni dobe pekny dilema kvuli satum, uz sem jedny koupila jak uz sem rikala, ovsem porad sem si rikala ze tady v UK sem jeste zadny nevyzkousela, tak sem sla jen tak pro srandu a objevila uzasny saty, ktery sou ovsem silene drahy...hohuzel se mnou byli dve pribuzny, ktery rozpoutali vlnu silenstvi a zpusobili to, ze nam volala babicka s dedou ze nam chteli dat stejne penize na svatbu tak at si ty saty koupim, ze mi na ne prispejou...pekne neprijemna situace..takze ted nevim co a jak jinak dalsi plany sou prozatim u ledu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi tak to máte opravdu "veselo". Začínám být ráda, že bydlíme v obyčejném českém paneláku s umakartovým jádrem, protože když nám vytekla pračka (mladý mi vytáhl hadici z vany a já si toho nevšimla, takže 1,5 hodinový program se voda vypouštěla na zem a já na to přišla až když soused přišel říct, že mají v koupelně vodu), tak se to všechno drželo v domovním jádru a stékalo to skrz umakartové buňky - dostalo se to asi 2 patra pod nás, ale odnesly to jenom ručníky a špinavé prádlo uskladněné v koupelnách, takže to stačilo vytřít, umýt a vyprat a u sousedů to "vyžehlila" bonboniéra a kafe. K něčemu jsou asi ty komunistické králíkárny dobré. :-N Snad Vám to u sousedů nenadělalo moc škody. Máte pojištní domácnosti (jestli to v UK existuje)? Že by vám mohla pojišťovna něco dát. Snad to vyřešíte a na svatbě už se tomu jen zasmějete.
Odpovědět
Profilova fotka
Ideální je mít svůj domeček, pak člověk ušetří i bonboniéru - v lepším případě, když jsou sousedi v pohodě, věřím, že u některých by to ani flaška nespravila ;-) . Včera jsem konečně vyrazila zkoušet šaty a asi mám vybráno. ještě tam zajdu ve středu s mamkou, aby mi je schválila a budu moct vypustit další starost. Teď musím sepisovat všechny, komu plánujeme rozvézt koláče, abychom v pekárně nahlásili počet. Nejdřív jsem myslela, že to bude v pohodě a že se do 500 vlezeme, teď začínám mít pocit, že budu ráda, když mi jich bude stačit 1000 (mamka do práce potřebuje 300 - zavedli tam príma zvyk - každé spolupracovnici 3 koláče).
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mě tak napadlo - už víte co budete mít k obědu? Jestli tradiční českou kuchyni nebo něco jemnějšího? Já jsem svíčkovou s knedlíkama rozhodně zavrhla - v srpnu to není ideální jídlo. Jelikož se o jídlo budeme také starat trochu sami, i když nám bude vařit kuchař z jedné horské chalupy, švagrová navrhovala bramborový salát, ale s mamkou jsme se shodli, že to asi také nebude to pravé, i když ho miluju. Takže nějaký přírodní plátek možná zapečený se sýrem a k tomu brambory nebo na výběr - brambory, hranolky. A večer asi navaříme kotel guláše a budou obložené talíře a zeleninové mísy... nebo něco ugrilujeme, ale to znamená mít tam ještě někoho na grilování ... :-S . No je toho na promyšlení ještě dost. Jednodušší je to možná v hospodě, ale třeba tak něco ušetříme :-)
Odpovědět
Ahoj všem i těm nově příchozím, tak u mě je právě největší new, že jsme se konečně naše celá rodinka dostali z jakési salmonelozy či co to bylo, fakt děsný, prý je to ted tady v Plzni hodně, téměř každý už to má či měl. Hlavně prý to rychle chytnou děti a kojenci, můj malej chudák 3 dny téměř nic nejedl a když přeci něco vypil či snědl, hned to z něj letělo ven, ale ted už to snad bude ok, tak jsem za to moc ráda. Peta3: gratuluji k prstýnkům, už máš částečně po starostech, vid? Těch 1000 koláčků vidím jako reálných, taky jich budu mít tolik. Když ti zbydou, dáš je to mrazáku a určitě se na nějakou další událost třeba narozky budou hodit. Ten dortík v zelené barvě a na to položit třeba marcipánovou slunečnici, to by byla ňamka! PetoJ: viděla jsem nové fotky ve tvém albíčku, škoda, že jsou oznamka tak malá, nějak jsem nedokázala rozluštit celý citát, ale začátek byl pěkný a celkově to vypadalo moc dobře. S tou chůvou je to pech, já pořád doufám, že moje mamka malýho nakonec bude hlídat, pořád se jí do toho moc nechce. Taky bydlíme v králíkárně a nemůžu si jí vynachválit. Na vlastní domeček stejně ještě pár let nebude dost financí, tak si aspoň zvelebujeme to,co máme. Vladi: šaty si být tebou nechám koupit, určitě by tě mrzelo, kdybys je neměla. Když ti to ostatní stejně chtějí zaplatit. Vem si, že se vdáváš ty a chceš si to parádně užít. Tamty co už máš koupené určitě v poho prodáš. Sice chápu, že kvůli vytopení máte finance hodně zkrácené, ale žiješ jen jednou. Tím se ted řídím. Jedna známá tak dlouho šetřila, že dřív umřela než si je užila a peníze zbyly na účtě pro nikoho. Hrozné, co? Tak já bych do těch úžasných šatiček rozhodně šla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s Martinou, peníze taky moc nemáme - doděláváme náš domeček, ale svatbu chci jednou za život. Prstýnek jsem mohla mít taky o 1000,- levnější, ale já se zamilovala do toho co budu mít. Když mi Brouček řekl, ať udělam kompromis, tak jsem mu vysvětlila, že na ruce chci nosit takový, který budu moct hrdě ukazovat (alespoň chvíli) a ne kompromis. Naštěstí to pochopil, takže mám sice prstýnek za 4500,-, které bych mohla dát do podlah, kachliček do kuchyně... ale ... pro mě je nádhernej :-) Marti: to jste si asi docela užili, že. Nejhorší je, že člověk by tomu malému tak rád pomohl a nemůže... sice jseště žádného malého nemám, ale asi je to strašný pocit bezmoci. Hlavbě, že jste to překonali a zvládli, přeji co nejvíce zdraví ;-)
Odpovědět
Peto3: moc díky za podporu a za zdravíčko, toho není nikdo dost. Dneska už prcek krásně zbaštil i celý oběd, mám z něj radost. Ale pro změnu ho v noci začaly trápit další zoubky, téměř celou noc probrečel. ale už jsem jakž takž zvyklá probdít noci. Máš se na co těšit, až budeš mít prcka, věř mi :-D U prstýnku mi je cena jedno, hlavně záleží na kráse. Nechci žádný tlustý, to na mých prstech nevypadá moc dobře. Ale ty kamínky nebo aspoň jeden bych si docela přála.
Odpovědět
ahojte :-) tak ja kamienky urcite urcite....a drahy si da tiez zalezat...ako sa vyjadril nech to nevyzera ako kruzok na holuba :-D :-D nejaku predstavu uz mame, zalezat bude aj predstava vs. cena
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, teď všude prý řádí rotaviry, které způsobují střevní problémy, znémé holčička s tím skončila na kapačkách v nemocnici. Tak vám snad už bude dobře. Zoubky se u nás taky zrovna hlásí, takže máme taky veselo. Ten text na oznámení je myslím tady docela čitelný: http://www.beremese.cz/album/view.php... Prstýnky ještě vybrané nemáme, ale co vím určitě já chci bílý kov bez kamínků. Počet koláčků asi budeme domlouvat v pondělí a když jsme to tak nějak počítali s drahouškem, tak nám to zatím vychází asi na 450. Na oběd budeme mít určitě svíčkovou a polévku s knedlíčkama. Já to miluju a nikdo proti tomu nic nenamítá, naopak všichni tu "klasiku" schvalují.
Odpovědět
petka my budeme mat tiez druhe teple jedlo svieckou s brusinkami...vraj to na svadbach vzdy ludia chcu a ziadaju, robia ju uzasnuuu, takze sa tesim :-) :-) prstienky: my zrejme tiez biele zlato, resp. kombinacia, ja s kamienkom, drahy asi bez
Odpovědět
Holky tak ja jsem objednala albicka, knihu Nase svatba (nebo jak se to jmenuje) a OZNAMKA!!!!!
Odpovědět
a ake oznamka, mas v albe? :-)
Odpovědět
no nakonec to dopadlo samozrejme uuuuuuplne jinak, nez jak jsem vymyslela.
Odpovědět
inak prsitenky ste si vybrali prenadherne...ale cenu radsej nechem vediet takej nadhery...teda ak su to tie, co mas v albume :-)
Odpovědět
http://www.chystamesvatbu.cz/svatebni... oznameni LAMOUR
Odpovědět
jaj, pamatam, vsak si mi to poslala do IP ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?