Svatba 30.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, vybral si někdo taky tento krásný datum jako svůj den D? Snad vyjde počasí, protože my máme obřad venku, tak bych nerada chytla nějakou tu letní bouřku. Taky hlavně kvůli synovi, co má hrozně rád všechn louže, tak aby se nám tam někde nevyráchal :-D Teprve začínám s přípravami, obhlídnuto už mám všechno, tak teď začnu zamlouvat. Pokud je tu někdo z Plzně, můžeme dát hlavy dohromady a případně se i sejít a vybrat něco společně.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky loucim se s vama, budu tu az po svatbe, preji nam vsem at nam to krasne vsechno vyjde ;-) me za hodku a ctvrt zacina dovolena....juchuuuu :-D :-D :-D hned jak dorazim zpet tak urcite pridam fotky ze svatby, mejte se krasne paaa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tady už fakt nikdo neni =-) Já mám chřipku a to je v sobotu rozlučka se svobodou, odříct to ani za boha nemůžu a zítra musim zase do práce, protože zaskakuju a nikdo jinej tam nemůže, jsem z toho všeho hotová, navíc se teď dějou věci v rodině,že mi jde hlava kolem a už mám všeho dost. Tak ať je všechno tak skvělý jak si přejeme, papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já se teď skoro nedostanu k PC, do všeho frmolu kolem vrcholících příprav tu mám kromě mrňouse i drahouškovu dceru a asi je oba (ty malé) brzo zabiju - čím míň na ně mám času, tím víc na sebe upozorňují a dělají čurbes a neplechu. Jinak už nám zbývá jenom upřesnit nějaké detaily a doshánět pár drobností.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Tak já si užila 4 denní předsvatební cestu a teď se do toho zase pustím. Dnes jdu na zkoušku účesu a líčení a pak mám rozlučku se svobodou, tak uvidíme, ale už se moc těšim, jeliož přijede svědkyně, kterou jsem hrozně dlouho neviděla.. :o).
Odpovědět
Ahoj holky, my byli s drahouškem dnes dojednávat poslední detaily v hotelu, obřad v zahradě, jídlo na hostině a tak, vyšli nám naprosto ve všem vstříc, snad to bude dobrý, počasí bude přát a hosté nás nebudou štvát :-D včera jsem se taky sešla s Vladkou tady z diskuze, super jsme pokecaly, ve čtvrtek máme zas srazík. Vladka má krásný šatičky, bude v nich určo jak princezna. ještě jsme se koukaly po prádle, nakonec Vladka koupila a já si ho koupím v pondělí, až půjdu na zkoušku šatů. tedy snad ho koupím, jsem nejdřív myslela, že vezmu to, co mám doma nebo půjdu bez podprdy, ale nakonec jsem se rozhodla mít obojí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak rozlučka se velice podařila, ačkoliv jsem zůstala střízlivá (i když naštěstí, alespoň mi nebylo špatně). Spodní prádlo ještě nemám, hold to jistí to staré - a splním tradici :-D . Zítra nastupuju do práce, takže mám po volnu a mám trochu pocit, že to nestíhám, chybí krabičky na výslužky, alkohol na zatahování a nevim, co ještě. Ale už mám svatební noviny - konečnou verzi. Takže zítra budu tisknout jak divá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já dneska dokoupila všechno na balení koláčů i výslužek, odpoledne se doveze cukroví (prý je toho "o něco víc" - tzn. že toho bude asi místo 12 kg odhadem takových 18 kg :-N ), zítra jede drahoušek pro koláče a já jdu na poslední zkoušku šatů, pozítří koláče rozvezeme, ve čtvrtek dokoupíme ovoce a zbytek alkoholu a v pátek už se jenom vyzvednou šaty a odveze se všechno potřebné do restauračky. Snad už se nic nevymamlasí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, tak to máš dobrý. my dnes seděli ve škole 8 hodin nad rozvrhem, nakonec jsme ho dali dokupy, lae ještě ho neschválila říďa.... šaty nevim kdy si vyzvednu, mám jít na nehty.... Zítra jedu do Olomouce na zápis, tak vezmu Makro útokem - musím koupit krabičky na výslužky, desky na noviny, nějaké nealko, věci na jednohubky a 12 kilo brambor :-D
Odpovědět
Ahojík, tak my byli dnes s miláčkem na zkoušce šatů a obleku, koupili jsme kravatu, pásek do kalhot, mně prádlo (koupili jsme mojí oblíbenou značku Lormar, ta sedí snad každému, fakt parádní prádýlko :-). objednali 115 ks chlebíčků a oblož. mísu k nám domů před odjezdem, aby bylo co pojíst. včera jsme dodělali tombolu, 70 cen, všechny lístky výherní, tak snad to bude mít úspěch. ve čtvrtek jdu na nehty, pak se ještě máme sejít s vladi.p někde ve městě na pokec. už týden moc nespím, mám střevní potíže, tak snad se všechno dobře vyvede. má být krásně, cca 22 stupnů a polojasno, tak kéž by.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak s tím spaním a střevními potížemi jsem na tom podobně. Nervy pracujou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jám jsem včera absolvovala zkoušku účesu - 220 kč ( 2 drdoly, ale nej nástřel bez lakování), nechala jsem si udělat melír a byla jsem u kosmetičky + zkouška líčení. Vše dopadlo boře. Doděla jsem včera předposlední druh cukroví a dnes mě čeká poslední. Na matriku jsem nahlásila jména svědků. Dnes mě ještě čeká dodělávka tomboly, zatím mám jen 32 cen. taky mě naštvala přítelova babička viz diskuze Hra o přeborníka o znechucení svatby ]-(
Odpovědět
Peto: tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama. můj malej zas celé noc brečí, ve dne se vzteká, asi už má chudák taky nervy nebo co :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já mám dneska za sebou poslední zkoušku šatů, budou mi je trošku zkracovat, takže si je vyzvednu až v pátek. Teď balíme koláče a zítra je budeme rozvážet. A drahouškovi vybouchl svědek, takže na poslední chvíli vybírá nového :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! My jsme dnes v makru utratili ještě asi 5000 za nealko a další věci, konečně jsem koupila krabičky na výslužku (brácha je teď skládá) a taky jsem si dnes koupila prádlo pod šaty (už jsem si fakt myslela, že půjdu ve starém :-S . Pomalu dodělávám tombolu, tisknu noviny - dnes jsem sehnala desky a v pátek budeme zdobit, dělat jednohubky a balit cukroví do výslužek... Nervózní už taky začínám trochu být, ale říkám si, že nebudu nic řešit, všichni všechno vědí a kdo ne, má se informovat :-D Dnes jsem se zapisovala na školu a poprvé jsem použila nové příjmení (paní říkala, ať to pak nepřepisujeme) HRŮZA :-D :-D . A v práci už taky visim jako Bednaříková.... :-( , ale kolegyně říkaly, že je to pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda vy jedete jak draci :-D , tak já byla dnes naposled v práci a už hurá poslední potřebnosti :-N . Zítra musíme ještě pro koláčky, u mamky vyzvednout dorty a dovézt je do práce, vyzvednout minizákusky, který jsou taky jinde a nějak se potřebuju dostat ještě ke kamarádce, protože mám u ní stužky na auta, medvídky na auta a nějaký blbinky do vlasů a večer si máme jít sednout s přítelem s lidma z jeho bývalý práce :-N , tak jsem mooc zvědavá jak to zvládnem :-) a to musim doma ještě uklidit,páč jsem teď absolutně nestíhala :-p :-N Tak holky, když bych se tu už nestavila, jako že asi ne, tak vám všem peju ať je svatba nezapomenutelně nádherná, ať se vše povede podle vašich představ a ať si to všichni mooc užijete a hodně štěstí do manželství si popřejeme až se tu sejdeme jako vdané paní 8-) :-D ;-) Jinak já budu Doležalová ;-) , ale to svoje původní vám radši neřeknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my dneska úspěšně rozvezli všechny koláčky. Ještě zítra dokoupíme nějaký ten alkohol, protože se nám zdá, že toho máme pořád málo. Ségra mi namnoží v práci svatební noviny a drahoušek si koupí boty (doufám, jinak půjde bosý). Všem co se sem už nedostanou přeji ať jim všechno vyjde tak jak si představují, nebo ještě lépe. Jinak já budu Gajdáčková.
Odpovědět
Profilova fotka
já ted tisknu jak o život - noviny, seznam tomboly, poděkování na výslužky, etikety na vína pro rodiče a svědky... a to nemám ještě jídelníček a nápojový lístek :o) Taky už máte pocit, že to nebudete mít všechno. My jsme di včera uvědomili, že jsme úplně zapomněli na kafe a na čaj. Je to tím, že si to organizujeme sami, ale už jsem to dokoupili. Hold by byl dort bez kafe, nebo by se rychle letělo domů, pro nějaké :-D . Předpokládám, že takových kixů bude ještě spousta. Alespoň vim, že se vdávám :-D :-D :-D . Tak milé nevěsty, které už tu nebudete - KRÁSNOU SVATBU - a nenechte si ji nikým a ničím otrávit ;-)
Odpovědět
ahoj nevěsty, my už máme všechno hotovo, navařila jsem dopředu, uklidila byt, za chvíli jdu na nehty a od té doby jsem řekla, že nehnu prstem, abych si je nezničila. drahoušek zítra objede a vyzvedne šaty, oblek, klobouk atd, já budu mít na starosti jen hlídání prcka. kafe taky ještě musíme koupit, pak ještě pečivo na ranní občerstvení, vyzvednou v sobotu ráno oblož. mísu a chlebíčky. zbytek naštěstí vyřeší za nás hotel, výslužky dovezou přímo z cukrárny do hotelu sami, takže pak už si to budem jen užívat. PetoJ: co ten svěděk ženicha, už máte náhradu??? dneska jsem se měla setkat s vladi.p, leč nestíhá, tak snad až příští týden, kdy bude volněji. nějak si neumím představit tu obíhačku úřadů, všude změna jména, bude toho asi fakt hodně. tak zdraví vás budoucí pí Patzenhauerová :-) (koukám, že budu mít asi nejdelší příjmení, co? :-D krásné dny a hlavně bez nervů!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Martinko, svědka bude dělat drahouškův synovec. Má z toho celkem obavu, protože ještě na žádné svatbě nebyl a ani neví co má jako svědek dělat, ale to zvládne. Je to šikovný dvacetiletý kluk. Dneska to tu budeme mít taky ještě hektické, dokoupit alkohol a ovoce, douklízet, upéct poslední zákusky, dovázat svatební noviny a štítky na jmenovkové balíčky. Zítra vyzvednout šaty a dovézt všechno do restauračky a zítra teda půjdu ještě ke švagrové, udělá mi nehty i když jsem to původně nechtěla ukecala mě na gelovky, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Dělá to nějaká její kamarádka s tím, že chce zaplatit jenom materiál, takže asi poloviční cena než v salonu.
Odpovědět
Peto: abych pravdu řekla, tak taky nevím, co všechno má svědek na starosti, ale tohle naštěstí řešit nemusím, to je v režii kluků, aby se s tím poprali :-) nakonec mám taky gelovky, už jsem si na ně za 2hodky docela zvykla, stálo mě to 450 včetně ozdobných bílých perliček. vypadá to fakt luxusně, Michal je z toho nadšenej, tak možná si je ted budu dělat aspoň kvůli němu často.
Odpovědět
Milé nevěsty, zítra už je náš den D! u nás je dnes 15 stupnů a oblačno, jestli tak bude i zítra, tak fakt umrznu :-/ no snad nám bude přát počasí. tak hodně štěstíčka a málo nervů přeju!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, u nás je dneska docela teplo i když je pod mrakem, kdyby bylo zítra takhle tak by to bylo fajn. Já jsem se od rána zastavila až teď na chviličku a za chvíli pokračuju v "tryskovém letu". Dopoledne jsme byli vyzvednout víno, dokoupit věci na zítra na "snídani", vyzvednout šaty, pak jsem dělala oběd, dosvazovala svatební noviny, zbalila k převezení všechno co je třeba doručit do restauračky a za chvíli vyrážíme do restaurace domluvit poslední detaily, pak jdu na nehty a potom ještě musím nachystat a sbalit děckám věci, protože zítra ze svatby pojedou na noc k drahouškově první ženě a pak to tu ještě musím trošku douklízet, vykoupat děti i sebe a dobře se vyspinkat. :-) Tak vám všem taky přeji hodně štěstí a ať se vám zítra všechno vydaří.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte,tak taky jsem se nachvíli zastavila a mrkla sem. Vůbec mi nedochází, že tohle jsou poslední hodiny svobodného života. A když se nad tím zamyslím, tak už mi i ukápne slza. To nechci vidět zítra ! A to jsem nikdy žádná citlivka nebyla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty! tak jsem po dnešním maratonu konečně našla chvíli :-D ZÍTRA SE VDÁVÁNE - TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, a já nemůžu usnout a ještě k tomu mě deprimuje to počasí venku :-(
Odpovědět
Ahoooooj!!!! tak jsem tu nakonec první :-) svatba byla naprosto úchvatná, bych se hned vdávala pořád. úžasný pocit cítit se jak princezna. na obřad venku nám svítilo sluničko, co víc si přát :-) fotečky dodám, jen co je všechny sama uvidím, je jich přes 1000 plus 2 videa atd. vše se vydařilo, naprostá spokojenost! doufám, že jste všechny tak nadšené jako já, milé novomanželky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky!!!!! Gratuluji vám k sňatku. Tak už žádné slečny, ale jen paní. Já jsem taky říkala, že do toho jdu za rok znova :-D Neuvěřitelně jsem se bavila a užívala si to. pan oddávající byl úplně vysmátý, když na mě musel koukat - taky jsem se pořád smála. prstýnek jsem manželovi nemohla přetáhnout přes poslední kloub - a to jsme si to v týdnu zkoušeli.... o to víc jsem se bavila, byla to prostě legrace od rána až do konce a dnes jsme ještě chvíli pokračovali. Fotečky taky dodám, ženich se nakonec odvázal, tak snad to bude fajn (hrozně nerad se fotí a taky to podle toho vypadá :-p ). A co vy ostatní? ještě mám otázku - jak dopadly vaše svatební šaty? Já je mám jak prasátko... hrůza. Paní mě asi uškrtí. Ale vydržela jsem v nich až do konce!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vdané paní, musím říct, že jsem byla na šesti svatbách a ta naše z nich byla nejlepší! prostě nádhera, bavili jsme se parádně a všichni jen chválili. Báječně jsme se bavili a vydrželi jsme až do konce, spát jsme šli s manželem až kolem 5 hodiny. V šatech jsem také vydržela až do konce, ale jsou jak čuně a i trošku potrhané, ještě že jsou moje vlastní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, všem gratuluju. Já jsem taky nadšená. Všichni všechno chválili a dokonce i tchyně byla nadšená a suprově se bavila, tancovala i babička, která chodí o berlích no prostě super mejdan. S nejvytrvalejšíma jsme vydrželi "jízdu" i po odjezdu z restaurace k nám domů non stop až do včerejšího večera (dvoudenní úžasný mejdan x-) ). Malý byl dokonalý, při obřadu seděl a tiše koukal, akorát jak matrikářka zmínila to, že už máme dítě, tak zrovna na celý sál zavolal "tam je maminka, tam je tatínek" tak všechny rozesmál a mi šly slzy do očí. A na hostině se pak sám hezky najedl a pak šel z náručí do náručí a řádil s děckama a byl naprosto v pohodě. Večer řekl čau, dal mi pusu a bez protestů odjel s tetou. Fotky už mám v albu jenom něco málo z obřadu, profi fotky budou až za týden nebo dva. Miriko já jsem byla šaty dneska vracet, naštěstí přežily bez větší újmy na to, že jsem v nich teda fakt dost vyváděla (dokonce jsem i hrála bowling, když mě moje sestřenky a drahouškovi bratranci "unesli" do vedlejší hospody :-D ) Nakonec byla jenom ta spodní bílá část trošku pobryndaná kofolou, ale prý to nebude problém vyčistit, takže se dá říct, že to šaty přečkaly.
Odpovědět
Nazdárek, PetoJ: fakt jste vydrželi pařit tak dlouho? my dobrovolně skončili o půlnoci a měli jsme toho za celý den dost. jsem vstávala ve 4 v sobotu ráno, abych všechno stihla, no byla to fuška. A co svat. noc? my ji strávili s prckem mezi náma v posteli, který celou noc probrečel, protože mu rostl další zoubek. ale i tak to bylo pěkný. dneska jsme si vyzvedli už video, je naprosto dokonalým stálo necelý 4 tácy, to samé profi fotky, taky naprostá spokojenost. tady posílám odkaz na fotky, co fotil kámoš, ty jediné máme na cd, ale jsou taky úžasný :-) http://picasaweb.google.com/Martulinka18
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?