Svatba 30.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, vybral si někdo taky tento krásný datum jako svůj den D? Snad vyjde počasí, protože my máme obřad venku, tak bych nerada chytla nějakou tu letní bouřku. Taky hlavně kvůli synovi, co má hrozně rád všechn louže, tak aby se nám tam někde nevyráchal :-D Teprve začínám s přípravami, obhlídnuto už mám všechno, tak teď začnu zamlouvat. Pokud je tu někdo z Plzně, můžeme dát hlavy dohromady a případně se i sejít a vybrat něco společně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) Hnědá k růžový určitě jde ;-) , já si koupila pro jistotu taky šatky na převlečení,ale doufám,že je třeba ani nevyužiju a nebo až hoodně pozdě :-D , nejlépe ráno :-) My se taky nepohli, jen mi volala kamarádka,že jsou hotový jmenovky a meníčka x-) ,tak jsem zvědavá jaký budou,ale určitě krásný, nechala jsem to jen na ní. Na dort a kyti půjdu příští týden,tak snad něco vyberu, nejsem moc náročná,dort chci jednoduchej, hranatej s červenou barvou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidime, o vikendu se v nich vyfotim a pak mi poradite ;-) ja si totiz nejsem jista zda se hodi a nebo ne a skoro manza mi odsouhlasi vsechno, jen aby se mnou nemusel litat znova po obchodech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem se vrátila z Červené Lhoty, no hrůza,, tak bych se fakt nevdávala a už vůbec ne 8.8. . davy turistů, přeplněné a drahé parkoviště a jde to tam šup šup. jediné co je krásné jsou fotky z parku s pozatím zámku, ale jinak nebrat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hajdi :-D :-D :-D :-D ten muj vubec nic a to opravdu nic nevi o svatbe, vsechno jsem zarizovala jen ja on si zaridil jeho oblek, ale jinak nic. tak to pro nej ve svatebni den bude docela prekvapko ....... ;-)
Odpovědět
Ahojky, my jsme si taky vybryli tento termín...doufám, že nám vyjde počásko...každopádně já už mám téměř vše zařízené...jen mi chybí pár drobností...jako výzdoba mého auta, pohoštění před obřadem...dolazení detailů...ale už teď jsem pěkně nervózní a doufám, že to všechno klapne... Není tu náhodou někdo z Kutné Hory, kdo se vdává ve stejný den?
Odpovědět
Profilova fotka
hanana to pro toho meho to bude take skoro vsechno prekvapko, tu svatbu neproziva jako jak a hlavne ani si ho nedovedu predstavit aby 90% jeho casu na netu travil na bms jako ja :-D :-D :-D :-D mozna jeste nekde o vikendu po necem juknu treba neco jeste objevim i kdyz jsem si dala zakaz shoppingu do svatby, miluji tady ty slevy ;-) helguska pocasi nam urcite vyjde neboj a s tou nervozitou na tom nejsi sama ;-) me se dneska vdava kamaradka z bms , "seznamili" jsme se tu nekdy v lednu a az do posledni chvile jsme svatbu planovali spolu ani jsme ty nase chlapaky k tomu nepotrebovali :-D akorat me mrzi ze jsem na te svatbe nemohla byt, protoze je ode me moooc daleko
Odpovědět
Ahojík, tak to ten můj ženich je asi fakt proti vašim exot, on tu svatbu totiž prožívá ještě víc než já, pořád všechno zařizuje, nechce, abych se mu do toho pletla. hlavně organizačně to má vymyšlený, doma na nástěnce, na dveřích, všude vylepuje různé instrukce, už mě to ani nebaví číst. jsem vůbec netušila, že je takový zdatný organizátor :-) jen mě mrzí, že nemám víc času na přípravy, jsem se asi měla radši vdávat před dítětem, s ním se fakt nic neudělá :-( na převlečení žádný šaty vymyšlený nemám, snad vydržím ve svatebních. nechce se mi už nic kupovat a šaty z promoce nosím na různé akce pořád - sice by se hodily, jsou černobílé slavnostní, ale fakt je tahám všude. už jsem se i rozhodla, že se hned po prvních tancích zuju svoje vysoký páskový botky a nazuju bílý žabky, jinak bych si nohy totálně odrovnala a nemohla několik dní poté chodit. snad to nebude pod šatama moc vidět. miriko: naprosto s tebou souhlasím, nějak na ty 3 trojky nevěřím, těch svateb dneska dle tv bylo v celém světě několik desítek tisíc. to se fakt všichni zbláznili. brát se třeba 3 páry najednou, jen aby se to stihlo, to by se mi nelíbilo. chci mít klídek, abych si to užila. už se těším na naši jakoby americkou svatbu přímo pod širým nebem na zahradě pod svat. obloukem, jen aby aspoň chvilku vydrželo pěkný počasí
Odpovědět
Profilova fotka
tak abych vam pravdu rekla holky, tak moje datum jsem vybrala podle toho ze jsem zaskrtala kdy jsme my nemohli, pak ostatni mi tam zaskrtali par vikendu kdy oni nemohli, a tak nejak zbylo 30. 08 ale zda se mi to docela dobre datum (asi jsem si na to zvykal) :-D pS SORRY za hrubky
Odpovědět
hanana: u nás to bylo naprosto stejný, každý víkend bylo něco, tak na nás taky tenhle datum zbyl. jen mě moc mrzí, že na svatbě nebude mamky přítel, jsem si na něj za ty léta tak zvykla, měl mě vést i k oltáři, ale má rakovinu plic a 28.8. jde na chemoterapii, tak to by se nestačil dát do kupy. fakt mě to moc mrzí, ale zdraví je přednější. holky, budete si nechávat dělat i spešl nehty? jsem se na to už asi ptala, že jo? mám je totiž přesně jak PetaJ hrozně nakrátko a moc kouzel se s nima fakt udělat nedá a gelový nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! U nás to taky plánuju hlavně já, ale Peťa pomáhá, když něco potřebuju. Populnoční šaty jsem sehnala teď v Polsku, jsou sice taky hnědý, ale prý to popůlnoci už bude každýmu jedno :-( a já doufám, že zůstanou někde v tašce ajá je nebudu muset vytahovat :-D 2.8. ani 8.8 jsem nechtěla právě proto, že to chce spousta páru a mít rychlou svatbu...ani náhodou. A chtěla jsem září, ale z praktických důvodů jsem o kousek couvla a nechala to na konec srpna, i kdyz do práce už chodut budu, ale jelikož budu zdobit trídu a razítkovat sešity, tak to nebude tak náročný na domácí přípravu, tak to půjde. Proto nedopadlo září. A když jsem si ten datum napsala, tak nevypadá tak zle 30.08. 2008 :-D :-D :-D i když podle mě, když už ideální, tak 20.08. 2008 - ale je to tušim středa 8-) O nehtech teď taky přemýšlí, domluvila jsem se na gelovky, ale nemám v plánu je každý měsíc obnovovat a doplňovat... tak snad mi vydrží ty moje, jelikož je mám jaskž takž "slušný" a něco by mi známá udělal na ně - francouzkou s proužkem... něco jemnýho. Kamarádka měla nalepovací, ale riziko je, že nevydrží celou svatbu :-(
Odpovědět
Peto3: já vlastně ani popůlnoční šaty nepotřebuju, když slavíme jen do půlnoci:-) hod sem fotečky, at vidíme ty tvé hnědé a pokocháme se ;-) 20.8. mi ani nenapadlo, ale fakt to vypadá pěkně. jen mám pocit, že dle astrologie jsou prý 8 ne moc štastné, tak uvidíme. i když já mám v datu narození taky 2 osmičky a zas tak špatný to není :-) právě ty gelovky prý dost nehty zničej, toho se taky bojím. hlavně bych s nima asi nic neudělala, malýmu třeba vypíchla oko, přeci jen to chce dostat do nich cit. když vidím, jak tchyně blbě píše na pc s těma nehtama, tak se mi do toho moc nechce. vymyslela jsem, že dáme jmenovky (papír A6 se jménem) jen na židle. stoly jsou totiž docela dost nazdobené, tak by tam jmenovka akorát překážela a stejně nebyla vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás je datum svatby kompromis a nad číslem jsme ani nepřemýšleli. Já chtěla svatbu v létě ať je teplo, drahoušek spíš na začátku podzimu a tak dlouho jsme se dohadovali srpen - září až jsme se shodli na posledním víkendu před začátkem školního roku (kvůli družičky, že už bude doma z tábora a ještě nebude moc myslet na školu). Gelové ani jiné umělé nehty nechci. Budu mít svoje krátké, jenom si zajdu na manikůru nechat upravit kůži kolem nehtů a dát zábal na ruce. Šaty na převlečení si do tašky sbalím svoje postarší plesové šaty (zhodou okolností jsou ve stejné vínové barvě jako moje svatební, tak to snad bude v pohodě), ale stejně doufám, že se nebudu převlékat.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holky, my sme si vybrali datum 6.9. ale neuvedomili sme si ze deti dou zpatky do skoly, tak sme to posunuli o tyden, posledni prazdninovy vikend, a i to padlo na muj svatek a pak sme si i uvedomili ze sme se potkali 28., zasnoubili 29. a vezmeme se 30. tak se to bude aspon dobre pamatovat, jediny zmatky muzou nastat v mesicich a rokach :-D dneska sem zjistila ze nam svatebni oslava bude koncit o pulnoci, myslela sem ze mame predplaceno do pulnoci a od pulnoci platime podle skutecny konzumace, ale netusila sem ze konzumovat musime pak uz jen ve vedlejsim baru, coz znamena zadna nase hudba, tanec, zabava, jidlo...? hm, trochu me to zaskocilo, ale snad se do ty pulnoci pobavime, to aby sme meli rychlej rozjezd....jak to mate vy? mate take omezeni casu? saty na prevleceni tim padem taky nepotrebuju, leda ze by sme se presunuli nekam jinam na after party....pulka lidi asi stejne odpadne, ty co maji deti pujdou spinkat a nektery leti druhy den zpatky do UK, tak treba s tim zbytkem nekam vyrazime... Marti, ja sem zacala brat vitaminy na vlasy, nehty a plet, a zabralo mi to na nehty, na vlasech ani pleti sem zadny zazraky nezpozorovala, ale nehty mi zacli rust rychleji a zesilily, nikdy sem tak pekny nehty nemela, tak to zkus...a nebudes potrebovat gelovky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/forum/show.php... holky, pročtěte si tuhle diskuzy, je to úplně super. Mě to teda dokonale uklidnilo, Je fakt, že když tady člověk na něco narazí, většinou sem nevěsty píšou, jak ta svatba byla dokonalá a úžasná a já z toho neměla moc dobrej pocit ... ta moje určitě nebude.... Vladi, to by mě asi taky zaskočilo, pařit můžeš jít jinam klidně i jako nevěsta a nemusíš se převlíkat (zase Tě uvidí krásnou víc lidí :-D :-D :-D ). My, jelikož si to děláme na myslivecké chatě sami, až odejdeme, tak odejdeme, pravda druhý den budeme uklízet jak mourovatí :-( :-( :-N Marti, šaty už jsem vyfotila, jen je musim dát do albička :-D My teď řešíme rozvoz koláčů - ve středu pečeme a budu je rozvážet a mamkou (brácha je v práci), a máme docela širokej záběr v okolí. Musíme vymyslet a naplánovat trasu, pak v čem ty košíčky s koláčema budeme mít a jak je naskládat (to podle trasy), ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím úspěch! Podařilo se nám přesvědčit tchýni, aby nám na svatbu napekla věnečky a naplnila polovinu z nich nivovočesnekovou pomazánkou ;-) druhou polovinu udělá klasicky na sladko. Sice tu slanou pomazánku budu muset udělat já, protože ona by ji nezvládla (je vyučehná kuchařka), ale i tak je to úspěch
Odpovědět
Profilova fotka
k vitaminum uz je beru asi 4 mesice, protoze mi padaly vlasy, jinak mi to asi pomohlo trochu na plet ale nehty mam porad hrozny, tak asi gelovky budu mit.... :-S jinak na hostine zadne omezeni nemame, ale spise ocakavaji cim dyl tam budem slavit tim vic si nahrabou oni....
Odpovědět
Profilova fotka
hanana: moje mamka má také problémy s nehty ale zabrali jí až opravdu silné vitamíny, které jí předepsala doktorka, ty volně dostupné v lékárně byly k ničemu my též máme párty na lesácké chalupě, takže až padneme, tak padneme :-D :-D nicméně úklid nás nemine
Odpovědět
Profilova fotka
ja si budu nechavat svoje nehtyt akorat premyslim zda si nechat udelat francii od manikerky a nebo si ji mam udelat sama, protoze naposled jsem si nechala udelat francii od manikerky a mela stesti ze jsem pospichala, protoze jinak bych ji to nechala predelat, tak premyslim zda si misto penez za lakovani a manikuru radeji nekoupit poradny lak a pohrat si s nehtikama sama ;-) My mame hostinu tak do 2-3 do rana v restauraci rikali, ze pry nechaji kvuli nam dele otevreno. Myslim ze to bude stacit, protoze hostina nam zacina ve 13h :-D :-D :-D Uz se mooooc tesim
Odpovědět
Profilova fotka
holky co se tyka harmonogramu jak dlouho odhadujete objed+ kafe dort pro 70 lidi???
Odpovědět
Profilova fotka
podle me pocitej tak 3haby bylo vsechno v klidu snad by to melo stacit, budete si nektere nechavat delat fotoknihu? akorat jsem ji videla od kolegyne a je uzasna, tak jsem o ni zacala premyslet
Odpovědět
Profilova fotka
Hajduško, taky jsem na ni narazila a vypada to krásně. Navíc, co jsem pochopila, si ji připravíš a oni Ti ji pak už jen vytisknou a vyrobí, ale podle tvého námětu. Možná, až budu čekat mímo, tak až budu doma, k tomu sednu a udělám si ji. Tady někde je i diskuze na toto téma, a porovnávají tam nějaké 3 vydavatele, ale nevim. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my můžeme slavit tak do 6 do rána (pak potřebujou restauračku připravit na provoz - v neděli začínají v 10), ale určitě to zabalíme dříve. Vitamíny nějaké beru taky, ale zabírá mi to spíš na vlasy než na nehty. Hajduško, fotoknihu mít nebudeme, fotografka nám vytištěné fotky srovná do alba a zbytek dá na DVD. Ale fotoknihu si můžeš nechat udělat z jakýchkoliv digitálních fotek, my tak máme udělané fotky našich dětí a je to fakt moc hezké a líp se to prohlíží než klasické album, navíc si tam můžeš doplnit texty k fotkám i do nich a dát pozadí a vůbec si s tím hezky vyhrát.
Odpovědět
hm tak to sme si moc dobre asi nevybrali :-( porad sem si lebedila jaky mame krasny hotel a nakonec takova podpasovka :-| holt to bude muset mit rychlej rozjezd....doufam ze z toho nebudu nakonec zklamana! kazdej rika jak ten den rychle utece a kort kdyz nekdo prijde o pulnoci ze koncime! hanana, nam rekli pro nasich 60 lidi 2.5 - 3 hodiny, jen doufam ze s sebou cisnici hodi neb neminim promrhavat cas cekanim na chody v pripade ze nam chtej oslavu o pulnoci ukoncit... poslednich par dni sem si rikala jak uz se nemuzu dockat toho dne a ted mam vetsi stres z tohohle nez z celych priprav no vitaminy zabiraj koukam na kazdyho jinak...
Odpovědět
Profilova fotka
vladi.p byt tebou tak se jeste pokusim s hotelem domluvit zda by se to dalo kdyztak protahnout, protoze je skoda aby ti skoncila oslava ve 12h kdyz jeste nebudes chtit, no jinak ja jsem na tom s tim stresem stejne :-) pripravy byli prochazka ruzovym rajem x-) ted se stresuji kazdy den a premyslim co jeste musim zaridit
Odpovědět
Profilova fotka
vladi.p mě připadá, že jsou sami proti sobě, když chtějí 60 lidí vyhnat o půlnoci. Vždyť jim přece děláte kšeft ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám za sebou zkoušku účesu, dopadlo to docela dobře i když teda budu mít na hlavě něco úplně jiného než jsem původně chtěla. Něco mám vyfocené, ale fotky sem hodím až zítra nebo pozítří a nevypadá to na nich nic moc, protože to bylo česané bez laku a tužidel a hned se to začalo rozjíždět.
Odpovědět
Profilova fotka
/ahoj Peti tak sup sem s fotkama, jsme zvedave.... Vladi.p snad s nimi neco domluvis, urcite to zkus....
Odpovědět
ja to urcite zkusim s nima domluvit, za zkousku nic nedam, ovsem pochopila sem ten trik trochu pozde....sal je do pulnoci a pak se pry muzem presunout do lobby baru...takze oni porad budou rejzovat ovsem my uz se zas tak bavit nebudem. no nic, snad to nejak dopadne... Marti, ty mas v plzni nejakou osvedcenou kosmeticku? ja mela jit pristi ctvrtek na kosmetiku a ona mi kosmeticka odjela na moravu :-( musim v ten ctvrtek do Plzne na upravu satu tak bych zasla pred tim nekam na kosmetiku, mohla bys poradit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! tento týden jsem sama doma, takže mam čas na dodělávky svatebních věcí a celkem se mi daří. Noviny už mam sepsané, stačí je jen vytisknout a tombola už je taky téměř zabalená a rozepsaná. Včera jsem zkusila udělat i jmenovky. Nakonec to bude jen kartčcka, která se dá do ubrousku, včera jsem zkoušela, jak bude vypadat stůl, i když tam nemam talíře se sladkým, s jednohubkama a mísy na ovoce.... Teď mi přišly létající lampióny :-) Dnes budeme rozvážet koláče, jenže ženich je na horách u švagra, brácha v práci a koláče budou hotové až v 17. , takže to bude šichta asi do 22. A to si rý nevěsta koláče rozvážet nemá.... no, nebude to jediná tradice, kterou nedodržim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, já vůbec nestíhám! potřebuju udělat noviny a dodělat tombolu, ale fakt nevím kdy 8-( Snad to všechno stihnu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?