Svatba 30.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, vybral si někdo taky tento krásný datum jako svůj den D? Snad vyjde počasí, protože my máme obřad venku, tak bych nerada chytla nějakou tu letní bouřku. Taky hlavně kvůli synovi, co má hrozně rád všechn louže, tak aby se nám tam někde nevyráchal :-D Teprve začínám s přípravami, obhlídnuto už mám všechno, tak teď začnu zamlouvat. Pokud je tu někdo z Plzně, můžeme dát hlavy dohromady a případně se i sejít a vybrat něco společně.
Odpovědět
Profilova fotka
Naše fotografka ještě před náma fotí dvě svatby, tak má čas až později.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, mě fotí byvalý kolega a ten pro mě udělá všechno x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty lampiony jsou fakt hrozně romanticky. Dokonce i muj chlap, kterého jina připravy ne svatbu nijak neberou říkal jako první, že je to moc hezký, že bychom si taky třeba 2 mohli koupit :-D . Fakt doporučuju - svatebčani budou koukat... a vy se budete rozplývat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už ty lampiony mám doma, ale miláček o tom neví, bude to překvapení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoky k cemu jsou ty lampiony?
Odpovědět
Profilova fotka
napíšeš tam svoje přání, zapálíš hořák a pak čekáš až odletí, večer to bude vypadat krásně x-)
Odpovědět
Nazdárek, tak dneska jsem si myslela, že konečně pohneme s dortem a zase nic, nakonec ještě koukám všude jinde, ale hodně cukráren má dovču, tak nevím, příští týden už to musíme na tuty objednat. holky, já to stejně moc nechápu s těma lampionama. jako ty lampiony mají odletět večer nebo se zapálí papírek s přáním? jsem asi natvrdlá co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten lampion je vlastne kovova konstrukce obalena papirem a uvnitř nějaká svička - ne úplně svíčka, ale vypada to tak. Ta se zapáli, nechá se ten "balon" naplnit teplým vzduchem a ono se to potom vznese a letí to vysoko do nebe a pak to zhasne - asi 3 minuty to trva možná i dýl. A je to kouzelný, když je pěkná noc, sviti hvězdy a ty zapáliš ten lampion o on se vznáší vysoko a hoří a pak někde nakonec zhasne. A můžeš na něj napsat to přání... Ale je to fakt moc kouzelny - nesmí teda "chcát" :-D
Odpovědět
jo aha, si nějak neumím představit, kde budu shánět teplý vzduch :-) asi si lampiony odpustím, už mi to přijde toho moc. stačí, že když jsem se zmínila o tom, že na svatbě bude tombola, tak to dost lidí i naštvalo, asi chtěli pořád jen jíst nebo tancovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, ten teplý vzduch vytvoří ta svíčka uvnitř lampionu ;-) Jinak já je taky mít nebudu. Nějak mě takové to vypouštění čehokoliv nebere. A taky musí být celkem pecka až to zase dopadne na zem, nechtěla bych být zrovna v místě dopadu, to by mohola být docela dost dobře pořádná rána do hlavy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
pani říkala, že s dopadem si nemáme dělat starosti prý pak shoří a zůstane jen popílek a kousek drátu je jen pod hořákem....
Odpovědět
PetoJ: no jo, svíčka, dobrý, mám pocit, že mi to na mateřský už přestalo logicky myslet :-D pak nám holky tedy řeknete, jaký byl s lampionkama úspěch. jaké hry ještě budete na veselce hrát? počítám, že uděláme to chození okolo židlí, ale víc už mě nenapadá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě mě napadla oblíbená hra s balonky: přivázat k nose, na hudbu se tancuje, když přestane hrát lidi začnou dupat po baloncích soupeřů, komu prasne balonek vypadává ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já fakt neumím psát, a to se tím živím :-D :-D samozřejmě přivázat k noze a balonek praskne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mela jsem dalsi nocni muru :-( tentokrat mi v salonu misto mych satu donesly bilo-cerne a ja se s nima hadala ze jsem si objednala jine :-( opravdu z toho uz magorim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě se zatím o svatbě nezdá, naštěstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noční můry zatím taky naštěstí nemam :-D další soutěže a hry na svatbu - poznej nevěstu podle nohy, ženicha podle nosu - ten kdo má poznávat má zavázané oči a do řady si sedne postaví vice mužů, žen... svatebčanů a ukáží "hledačovi" partii, odle které má najít toho svého - prý u toho je docela legrace a neí to jen tancování. Při tancování - tanec s koštětem, pomeranč - nebo něco kulatého mezi čela a tančit, dokud to nespadne,. tanec na novinách, které se postupně skládají a kdo stoupne mimo ně (který pár), ten vypadne Další, co jsem na svatbě zažila a u čeho jsme se nasmáli - novomanželský dotazník - stejné otázky, kolik dětí plánujete, kdy jste měli první rande, kterou polohu má partner nejraději v posteli... to už je na tom, kdo to připraví, kam až zajde a pak se porovnávají odpovědí... když mě ještě něco napadne, tak to napíšu, ale asi nic takového neplánuju, leda by nějaký svědek, svatebčan... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Našla jsem nahodou v jednom svatebnim albu pouštění lampionů, autorka alba je mody - kdyby se mi nepodařilo dát sem odkaz, nebo by nefungoval :-D http://www.beremese.cz/album/view.php... asi trochu roztáhu diskuzi, ale vypada to prostě kouzelně a romanticky :-)
Odpovědět
Peto3: máš pravdu, vypadá to fakt pěkně ty lampionky, ale stejně do toho nepůjdu :-D novomanželský dotazník by byl super věc, ale nevím, jestli by se chtělo to někomu vymýšlet. Miriko: díkys za nápad, ale praskat balonky fakt nebudem, můj malej se toho hrozně bojí, tak ho nechci děsit. Ještě měl být ohňostroj, jako překvápko od ženicha pro mě, ale když jsem viděla, jakej má malej z něho hrůzu (jednou na chatě někdo slavil a měl ho tam - Michálek z toho 2 hodiny měl příšerný záchvat breku a třesavku, brrr) moje nervy s výslužkou stále nejsou u konce, trochu jsem se poptala mých svatebčanů a každý se těší na cukroví, takže jsem zas na začátku. tudíž ted na poslední chvíli sháním, kde by mi udělali klasickou výslužku - velký koláč, na to malé koláčky a cukroví. kdybych měla víc času, tak si to napeču, ale fakt nestíhám.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak my sice budeme mít 12 kg cukroví, ale ke koláčům se toho dává jenom na "ozdobení" asi 6 kousků do balíčku. A do výslužek se rozdělí akorát z toho co zbyde.
Odpovědět
Profilova fotka
peti kolik mate lidi ja objednala 20kd tak doufam ze jsem to neprehnala.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes jsem definitivně domluvila zkoušku líčení a ověřila si, že kapela dorazí. Kapelník mi se smíchem říká: A vy jste si to nerozmysleli? tak doufám, že budou stejně vtipní i na svatbě :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, mám ohromnou radost, mamka mi vytrhla trn z paty. včera jsem jí říkala, jak už fakt nevím, kde nechat udělat výslužku, co do ní dát. tak dneska ráno zašla do cukrárny poblíž její práce, objednala 25 výslužek, každou za 140 Kč (je v ní velký koláč, několik menších koláčků a asi 8minizákusků). Je to zabalené ve folii na tácku převázané mašlí. Dovezou všechno přímo na místo do restauračky, takže žádná další práce s tím nebude. jsem hrozně ráda. taky jsem si dnes koupila bílou tužku na nehty a nálepky, nechtěla jsem totiž jít do umělých nehtů, tak si pomůžu svépomocí, snad to půjde. s líčením dost váhám, jestli si to udělat sama nebo se někam objednat :-( dostala jsem tip na super slečnu, která točí video, včera jsme za ní byli a je naprosto báječná. udělá nám to na dvd, budou tam rozděleny různé sekce - obřad, dort, focení atd, pěkně přehledné, do toho sama vybere vhodné animace, prý jí to hrozně baví, tak si s tím vyhraje. zaplatíme za ní asi 3tácy a bude tam od příjezdu na obřad až do tancování sóla. možná tedy i déle, podle atmosféry a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, budeme mít 42 svatebčanů (z toho jsou 3 batolata, které cukroví nejedí, místo toho tam budou mít barevné kukuřičné křupky, kterými se cpou po hrstech). Množství jsem nechala na tetě, která peče cukroví na svatby už nějakých 35 let (každý rok aspoň 4 - 5 svateb), tak už snad má odhad. S nehtama toho moc nesvedu, nosím je na kratičko kvůli malému (ať mu neublížím) a umělé si kvůli jediného dne určitě dávat nenechám, takže je jenom nalakuju a možná na ně nalepím nějakou ozdůbku (kamínek nebo kytičku). Ještě uvažuju jestli bezbarvý lak, nebo vínově červený v barvě šatů. A líčit se budu sama, už jsem se rozhodla, kosmetička o které vím, že je dobrá před dvěma týdny porodila, takže má jiné starosti než líčit nevěsty a to co je tu v okolí dalšího jsou buď zlatokopky (za nalíčení chtějí přes tisícovku) nebo po jejich zásahu ženská vypadá jak sádrový trpaslík. Video teda DVD budeme mít akorát z obřadu a i jenom za to dáme 1300,- ale je to stejný kameraman co nám natáčel vítání občánků (ve stejné obřadní síni) a udělá tomu i podobný přebal, takže to budeme mít "do sbírky" a pokud se pak zadaří další mimčo, tak nám natočí i to. 3tácy dám za fotografku, tak doufám, že to bude stát za to.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti tak to jsem rada to tak nejak odpovida tvym vypoctum tak snad to bude Ok. Jinak nehty si asi necham delat ty moje jsou hruza nejvetsi ;-( Akorat nemam nic na saty kdyby bylo chladneji mate k satum neco? asi budu muset neco sehnat
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, já mám na ramena saténové bolerko s tříčtvrtečním rukávem, ale doufám, že ho nebudu potřebovat.
Odpovědět
Profilova fotka
taky uvažuju, že bych si měla pořídit nějaké bolerko nebo tak, ale nevím jestli to stihnu do svatby už je 3 týdny. =-) včera jsem nemohla usnout, teprve teď jsem si uvědomila, že se vlastně budu vdávat, pořád jsem něco chystala jako na nějakou normátní párty, ale měla jsem pocit, že se mě to ani netýká...... byl to dost zvláštní :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz mam nocni mury asi tri mesice, ale na to bolerko neni moc casu jeste se kouknu po obchodech jestli nesezenu jen takovy ten sal v barve a materialu satu ale to opravdu pochybuji, snad to nebudem potrebovat jak rikate holky....
Odpovědět
Profilova fotka
ja take nemam nic k satum :-( ale asi nic shanet ani nebudu...mam spis problem co si vzit na prevleceni, ja se prevlekat nechci ale jen pro pripad ze bych musela tak nevim co na sebe :-| mam hnede saty se zlatyma trpitkama ale nevim zda se to hodi, kdyz mam ruzovou svatbu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hajdi hneda a ruzova k sobe docela jdou ne? ja mam na prevleceni kremovo - cerne a svatba je do dremovo -zlatova ale myslim ze pak vecer to nikoho ani nezarazi..... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?