Svatba 30.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, vybral si někdo taky tento krásný datum jako svůj den D? Snad vyjde počasí, protože my máme obřad venku, tak bych nerada chytla nějakou tu letní bouřku. Taky hlavně kvůli synovi, co má hrozně rád všechn louže, tak aby se nám tam někde nevyráchal :-D Teprve začínám s přípravami, obhlídnuto už mám všechno, tak teď začnu zamlouvat. Pokud je tu někdo z Plzně, můžeme dát hlavy dohromady a případně se i sejít a vybrat něco společně.
Odpovědět
Profilova fotka
já teda ještě ani moc nepanikařim, vývazky jsem nekupovala a radši nedělala,i když se mi to líbí, nejsem na tyhle věcičky šikovná a hlavně nemám trpělivost a jsem hned vzteklá :-D , takže jsem koupila bílý mašličky,ale je fakt,že by se daly ještě vylepšit :-D . My ještě nebyli kvůli minizákuskům,dortu a ani kyti :-N a můj drahý nemá oblek ani košili ani kravatu,jen botky má :-N a je úplně v klídku. Jen mi pěkně štve, v Olympii měli totiž akci na obleky a už je to nějaký pátek,tak už vidim jak dáme zbytečně kvůli jeho lenosti za oblek balík :-N Ju a ještě chci nazdobit krabičky na výslužky,nebudu to ale přehánět,dám tam mašli a nalepim srdíčko ;-) . Tak ještě zbývá zajet znovu do kostela a zaplatit ho(udělaj nám i výzdobu kostela za 200,- :-) z toho mám radost),domluvit tam podrobnosti a hudbu a ještě se musíme rozmyslet jestli chceme varhany nebo ne,ale asi spíš jo,když už to bude v kostele... To jsem se nějak rozepsala a zdaleka to není vše :-D 8-) Tak ať se vám všem s přípravama daří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Desiré, k bílým mašličkám přišpendlíš kousek myrty a bude parády spousta ;-) A oblek ten můj by taky nejraději řešil až týden před svatbou, že prý je dost času, ale včera jsem objevila obchod kde mají zrovna výprodej obleků, tak se uvolil, že tam se mnou ve středu po práci zajde. Martinko, já si můžu hrát s takovýma blbůstkama jako vývazky, ručně vyráběné obálky, jmenovky a podobně díky tomu, že mrňous už je přece jen trošku samostatnější a vydrží si celkem dost dlouho hrát sám, pokud jsme ve stejné místnosti a taky usíná kolem 20:00 tak mám čas i po večerech. Jinak svatební noviny mám taky, jestli tak koukni do mého alba co už je jisté a jsou tam náhledy jednotlivých stránek, i když v těch zmenšeninách to není moc čitelné.
Odpovědět
Právě jsem si prohlídla všechny vaše albíčka holky a všechny jsou moc krásné!!! PetoJ: dobrý nápad s těma novinama, řeknu ženichovi, jestli nemá chut se do nich pustit, až se bude nudit v práci:-) Peto3: díky za návod na košíčky, hned jsem si jeden zkusila a je to lehký, paráda! Desiree: jaký šaty nakonec budeš mít? vybrala sis vůbec z toho množství, co tam máš? jedny hezčí než druhý.
Odpovědět
Marti si me navnadila abych konecne ulozila nejaky fotky do toho meho albicka... ja sem taky nejaka vycerpana, uz aby vsechno bylo pripravene, mam zase obdobi kdy nemuzu s nicim pohnout jeste se do toho pripletly komplikace, tomu by ste ani neverili kdybych vam to rekla..... ]-(
Odpovědět
Vladi: super nápad s tou kytkou pro maminky, asi jim dám taky takovou, jen jinou barvu. povídej, jaký komplikace? už ti jdu napsat do IP ty zákusky.
Odpovědět
Profilova fotka
Desiree - v Olympii jsme byli - sleva byla na obleky od Blažka, ale jen na černé nebo atntracitové. bylo to formou košile a kravata zdarma, ale měli tam jen nevýrazný barvy (skoro se mi che to napsat jinak - vyb....), takže jsme si tam nevybrali a stejně ten oblek stál 7 000,-. Nakonec máme ze Šumperka a vyšel nás i s kravatou a košilí na 5 500,-. Já jsem teď začala shánět ubrousky a nějak je tady na moloměstech nemají - chci čistě žluté a světle zelené, ale výraznější barvy a oni buď mají nevýrazné nebo zelené tmavé :-( . Ale ještě mam čas. Marti, jsem ráda, že Ti můj návod pomohl, fakt to není těžké :-) . A i když nebudou dokonalé jako z obchodu - vyrobila jsem je sama. Ta mašlička na nich bude žlutá a ta kartička bude na světlejší čtvrtce - tohle byl jen první pokus z toho, co doma bylo. Vyfotim ještě vývazky, když už jsem to album založila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Matri: šatičky jsem si vybrala,ale ne origoš, nechávám si je šít z ebay a jsou to tyto: http://www.beremese.cz/album/view.php... akorát budou bílý a se stříbrnou výšivkou,tak doufám a věřím,že se povedou x-) peta3: mě se líbily obleky v clockhousu, měli tam černý kde se střídal matný a lesklý proužek,ale byl celý černý a i příjemný matroš,pak se mi líbil ještě jeden a ten byl taky černý,ale s jemným světlým proužkem. No ale než jsem přemluvila svýho lenocha a zašli jsme tam,tak už neměli jeho velikost ]-( ,byli jsme tam předevčírem a ty obleky už tam maj dobrej měsíc ne li dýl. Vyzkoušel si o číslo větší i menší,ale prostě ne,buď malý přes pupík nebo to má jak pyžamo. Jo a ta cena: 1500-2000,- :-) , o to víc mě to mrzelo, zašli jsme totiž do Prostějova a 7000,- za oblek se nám dávat nechce,tak prohlásil,že si ho půjčí :-| ,asi ho do svatby zabim :-N . Ale přeci jen už něco pro skoromanžu máme, koupila jsem mu košili a kravatu v Olympii v A.M.J. košile a je to super, košile je krásně červená a kravata celá bílá s geometrickými vzory a je hedvábná(cena košile 560,-, kravata 590,- :-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: košíčky budou super, máš u mě obdiv a taky,že i já bych to podle tvýho návodu asi i zvládla :-D ,pěknej návod ;-) Marti: vybrala sis krásný šatičky,sluší ti ;-) a jak jste na tom holky s rozpočtem?My ať se snažíme sebevíc,tak už nevěřím tomu,že se vejdeme do 50ti tisíc, když nepočítám takový ty drobnosti,kkterý jsem kupovala postupně :-N a to chceme ještě někam na svatební cestu :-N Petraj: a jaký ty sis nakonec vybrala šatičky, jsou to jedny z těch tří?A který pak? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Desiree já budu mít tyhle šaty: http://www.svatebnisalon.com/Images/2... Jinak jsme byli předevčírem na obleky a zatím teda bez úspěchu, byli jsme v Prostějově, Pietro Filipi a v Blažkovi takovým způsobem, že jsme tam vešli Petr kouknul na cenovky otočil se a odcházel a pak jsme byli v CaA a tam teda něco zkoušel, ale když už mu sedělo sako tak k tomu nešly dopasovat kalhoty, což za ceny mezi 2 a 2,5 tisíci bylo škoda.
Odpovědět
Desiré, díky :-) jsem zvědavá, jaký nakonec budou ty tvý šatičky, ale vypadají pěkně luxusně ;-) náš rozpočet je kolem 60. tisíc. zatím to vypadá, že se do toho vejdeme, pokud tedy hostina nebude dražší než 30 tisíc.
Odpovědět
Profilova fotka
já rozpočet nedělám - ani moc nevím, jak bych ho udělala, takže něco máme s Broučkem našetřený - něco přispívají oboje rodiče (naštěstí). Zatím jsem asi na 13 000,- ale je v tom oblečení ženicha i nevěsty. Budete dodržovat svatební zvyky - modré, nové, staré, půjčené, darované..? Já docela chci, i když jsem zjistila, že nejtěžší bude asi to staré - asi to vyřeším bílým kapesníčkem :-). Jinak vývazky už mám téměř hotové - chybí mi asi poslední desítka. Teď čekáme na oznámení - teda na obálky, ale snad už ve středu budou. A chceme zajet s mamkou do Polska - mamka potřebuje něco na svatbu a já se chci posychrovat a mít kdyžtak šaty na převlečení popůlnoci - kdybych ve svatebních nemohla vydržet, i když doufám, že je nebudu muset sundávat a vydržím až do konce jako krásná nepřevlečená nevěsta :-D
Odpovědět
Peto3: asi to vyřeším s tradicí tak, že si vypůjčím od někoho modrým kapesníček, zabiju tak 2 mouch jednou ranou. něco snad ještě někdo dodá. popůlnoční šaty fakt nepotřebuju, musíme totiž skončit s oslavami o půlnoci, pak se hotelová restauračka a prostory zavírají, pokud nám tedy neudělí výjimku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak to ja se musim pochlubit tim mym sikulou...taky sem mela strach z toho co bude mit drahousek za oblek, ale vybral si a koupil uplne uzasnej, super se bude hodit k mym satum, je takovej sedivej se zajimavym vzorkem latky, moc hezky a elegantni a moc mu slusi :-) vybral si ho sam a pak sme sli do obhcodu abych ho okoukla jestli se mi taky libi, hodnej...v Anglii v NEXTu vysel ten oblek na 4500,- s cimz sme taky naprosto spokojeny! bezte se podivat v Cechach do nextu, fak maji moc hezky obleky! ja holky trosku vybocuju s tim rozpoctem tak se radsi chlubit nebudu :-N ale s nasima zahranicnima platama je to podle me podobnej zasah do rozpoctu jako kazda jina svatba modry a mozna i darovany budu mit podvazek, novyho spoustu veci a stary spodni pradlo :-D :-D :-D to byl vtip...taky resim co staryho, nejspis taky kapesnicek v kabelce, anebo vlastne budu mit zasnubni prstynek, kterej je starej uz pres dva roky...?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky taky se k vam hlasim k 30.08 uz se nam to blizi, ze? Ja uz zacinam stresovat, hlavne kvuli pocasi nebite jak ma byt????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Hanana, vítej mezi poslední srpnovky :-D Já zatím o počasí raději nepřemýšlím, to by mě asi kleplo - i když spíš jen kvůli fotkám a kvůli zatahování, ale srpen má být co jsem slyšela upršený - já stejně stále doufám, že nebude :-D . Naštěsí modré a darované sfoukla skoromanžova svědkyně - dostanu od ní podvazek a je modrý :-D, vypůjčené budu mít šaty, boty, závoj.... nové snad to prádlo a staré . asi ten kapesníček, nic jiného mě nenapadlo :-) , ale tradici dodržet chci. Peťo to je škoda, že to máte takhle omezený. Předpokládám, že pro basťu budete mít hlídání, takže byste mohli slavit až až... ale ono se dá i do půlnoci spousta věcí stihnout :-D . Jí doufám, že půlnoc přežije i můj Brouček, protože jestli se na něj kamarádi vrhnout, tak je schopný se unavit a jít v 6 hodin spát a bude po svatbě :-| , ale snad má trochu rozumu a kamarádi také :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to je vážně šikula :-) , to ti přeju, to se mě nestane Možná zítra zajedem do Prahy kouknout se na obleky a juknem do toho Nextu ;-) a podprsenku k mým kalhotkám :-) , koupila jsem si jen kalhotky v New yourku,krásný x-) ,ale podprdy k tomu měli jen A nebo snad D ]-( ,tak musím jinam a budu mít komplet a zase něco novýho, i když nový mám(budu mít) šaty, závoj, bižu.. :-) , kamarádka mi půjčí náramek, darovaný i modrý bude podvazek(ten co jsem si koupila jsem darovala kamarádce),ale starýho nevim,asi budeme mít všichni ty kapesníčky,jen nevim kam ho strčim :-D , nechci kabelku ani pompadurku,tak asi ke kámošce,snad se to taky počítá :-N . My se chceme vejít do těch 50-ti tisíc,ale spíš to vidim taky na 60 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, o tom že musí skončit do půlnoci psala Martinka :-N My časem omezení nejsme a pro Bastíka mám domluvené, že si ho na noc vezme k sobě drahouškova exmanželka. Přijede si k večeru pro obě děti. Tradici něco nového, starého.... snad možná i dodržím. Nové mám prádlo, boty a většinu doplňků, půjčené šaty, staré náušnice a modrý asi budu mít podvazek. Kabelku ani pompadurku mít nechci, ale domluvila jsem se s družičkou, že ona taštičku mít bude a protože mi bude pořád na blízku, tak si k ní nějaké ty drobnosti skovám. Jinak dneska jsme začali rozdávat oznámení, jako první dostaly naše maminky a o víkendu už je dostanou další lidi, myslím že do konce července asi budou rozdané a rozeslané všechny.
Odpovědět
Hanana: vítej u nás, tak povídej, co už máš? jak se stresuješ a tak? :-) koukala jsem do tvýho albíčka, máš tam úžasnou fotku výzdoby svat. stolu, ta bílá s rudou je naprosto dokonalá!!! Vranov nad Dyjí je moc hezký zámek, tam se to bude slavit jedna báseň :-) Vladi: super vtip s tím starým prádlem :-D bych to nejradši tak udělala a měla bych vystaráno. jako nemyslím sto let staré, že jo :-) je fakt, že šaty jsou půjčené, podvazek mám bílý s modrou mašličkou, jestli by to stačilo, ted jen, aby mi ještě někde něco daroval. pompadurku asi taky mít nebudu, ale je fakt, že nevím, kam bych pak dala kapesník. dneska jsem poslala všechny oznamka, tedy těm, co bydlí mimo Plzeň, ostatním už jsme ho předali. názory dost odlišné, někomu se líbí, jiný zas, že je moc romantický, tchyně nesnáší srdíčka, já zas nemusím tchyni, tak jsme si kvit :-D stále řeším ty pitomý kytky pro maminky. byla jsem se podívat v květinářství, když mi uvážou kytici ze 3-4 kal, tak je hrozně mrňavá, to by asi u mamek neprošlo. růže je taková klasika, ale chtěla jsem něco extra. že by orchidej???
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se nějak překoukla s tím konce ve 12 :-( :-N Já jsem si dnes vyzvedla oznámení, ale ještě jim nepřišli obálky - do konce týdne, ale pak už budu taky rozesílat a předávat. O pompadurce jsem trochu přemýšlela, ale ještě nevím, možná pověřím svědkyni a bude mi tahyt moje věci nezbytné - hlavně ten kapesník - i když smrkat budu do papírových ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti: to je přece vaše věc jaký máte oznámení a ostatní nemaj co namítat ;-), hlavní je,že se líbí vám. My to naše dali zatím akorát přítelovo mamce, mýmu tátovi a asi třem kamarádům a zatim dobrý, i když můj táta se tvářil tak nějak neutrálně :-| ,ale to je něčím jiným. Orchidej je krásná x-) ,ale asi nebude nejlevnější, já zkusim gerberky,takový ty malý a že by jsme jim nechali uvázat taky malinkou kulatou kyti, i když já chci růže, neni to blbý, ne? Jo za to moje tchýně, ta už když viděla obálku od oznámení,tak byla naměko a když ho vyndala,tak začala brečet, úpně jí to dojalo, bylo to milý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanana: jo,tak počasí se taky bojim, prý má být celý srpen maximálně 16 stupňů :-( a má pršet, chjo, říkám si ale,že 30. už je skoro září,tak by mohlo být teploučko,pže třebas už bude babí léto 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že když ty kytičku budoumít ostatní stejné, tak nevadí, že nebudou mít to co vy. Ještě jsem se chtěla zepatat, svědkyně má také kytku? My máme svědkyni oba, rtak jestli mám chtít o 2 kytky víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tu vyzdobu stejne zmenila mam to v kremovo - zlate, tak uvidime, jinak uz zacinam stresovat, mam saty koupene, boty koupene, matrika zarizena tak myslim ze to hlavni by bylo, jen to pocasi to si neobjedname.. ze??? Jinak kytku bydu mit asi do kulata (ruze)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem s těma kytkama ztracená - vůbec nevím kolik jich pořizovat - teda ta pro mě je jasná, pak maminky, a teď nevíme jestli i pro družičku, svědkyni a babičky. Maminky vzaly oznámení jako oficialitu bez nějakých zvláštních emocí, protože je vybíraly s náma, takže už přesně obě věděly, jaké jsou.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se s mamkou shodli, ze svědkyně asi kyti mít má a koukala jsem i na svatebni fotky a svědkyně tam měla, dnes se zeptam i pani v květinařstvi. Myslela jsem, že ja budu mit velkou slunečnicovou, maminkam třeba 3 slunečnice a svědkynim jednu... ale domluvim se s květinařkou. Zitra dám vědět, jak to dopadlo :-D . Oznameni jsme ještě nikomu nedali - ukazala jsem ho mamce, ale oficiálně ho nedostala a dnes mám sraz s ostatníma učitelkama od nas ze školy, tak ho vezmu jim - budou první kdo ho dostane :-)
Odpovědět
Dneska jsem se byla ptát v jednom květinářství a tam mi nabídla za 350 Kč pro maminky úžasnou kytici, 3 dlouhé kaly, kombinace dle mého, doporučila 2x oranž+žlutá, nebo 2x fialová+ růžová, nebudou vedle sebe, ale postupně za sebou, prý to vypadá naprosto bezvadně, za mojí kytici kulatou s růžema řekla 950Kč, skvělá cena. asi to tam odtud vezmu, jsem z toho nadšená. nevíte, kde koupit pro ženicha kapesníček? počasí taky dost řeším, jestli bude pršet, tak odpadá náš plánovaný obřad v zahradě hotelu, což by mi dost mrzelo :-( vdávat se v restauraci uvnitř se mi moc nechce. holky, dáme se společně na modlení, to by bylo, aby to sluníčko nakonec nevykouklo!
Odpovědět
Profilova fotka
marti: uuuž se modlím a pevně doufám,ale při naší smůle na počasí bude všude krásně a u nás bude lejt :-( , kéž by ne... ty kytičky jsou super,určitě to bude krásný ;-) a jaký barvičky teda vyhrajou?. My ještě nebyli ani kvůli dortu ani kvůli kyti, jsme lajdáci,ale snad se to zvládne 8-) kapesníček jsem viděla na wéwéwé.krasnasvatba.cézet tak se tam jukni ;-) , mají to pod doplňkama ;-)
Odpovědět
je holky to ste me docela uklidnily, ja myslela ze uz mate vsichni oznamka rozeslany...ja je jeste nemam ani vyrobeny :-N ale pry budou do konce tohohle tydne tak do konce mesice by sme to taky meli urco zvladnout rozeslat...je to jen formalita, kazdy kdo je pozvany to vi tak s tim tolik nestresuju ted mame vetsi stres a to dopravu lidi z letiste a na letiste a to je teprve dobrej problem :-| Marti vidis jak sem ti dobre poradila ;-) kdybys nasla nejaky dobry fotky tak je pridej do alba, pro inspiraci ja pridavam do albicka moje saticky :-) s tim pocasim me desite....
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: v klídku, my ještě oznámka taky nerozvezli ;-) ,ale už bych se na to ráda vrhla, jen času není na zbyt... Akorát na Slovensko jsem už poslali,tak čekáme odezvu,už by je tam měli mít, o svatbě ani nevěděli a my potřebujeme vědět jestli přijedou... Holky kolik budete objednávat koláčků?Mamka mi objednala 500ks ale bojim se,že je to málo, budu je dávat do krabiček,ale jen pár, budou v nich i minizákusky,těch ani nevim kolik je objednaných, o to se zase stará tchýnička 8-)
Odpovědět
ke kolackum sem se este taky nedostala...vsechno resim nejak napul, ale uz je fakt asi nacase aspon neco doresit co? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?