Svatba 30.6.2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, máte některá termín ve stejný den? Už něco zařizujete, nebo to necháváte ještě na později?
Odpovědět
Ahoj, taky se hlasim do klubu 30.06.12 :) Obrad bude v chramu sv.Barbory v Kutne Hore a hostina + ubytovani na Stirine, 80 hostu. A co mam zatim zarizeno? Krome teda vyberu a zamluveni techto dvou mist mi prijde ze mam jen rozpocet. Sice jsem si na zacatku planovani rekla, ze si chci svatbu uzit a tudiz si najmu agenturu, aby za me vsechno zaridila, ted ale zjistuju, ze to byla chyba - pani z agentury musim do vsechno kopat - aby zjistili ceny nebo poslali nejake navrhy - bez urgence 2x tydne bych nemela vybrane ani to misto :(( Ted se chystam na vyjednavani s cateringem a potrebuju vybrat fotografa (kamery nechceme). Do fotografickeho finale se ze 17-ti fotografu dostali: Kamil Saliba, Petr Vokurek, Stepan Mikuda a Marketa Podhajska - mate nekdo nejake zkusenosti s nekym z nich? - Treba ze svatby znamych nebo tak? :)
Odpovědět
@petulkkab Ahoj :) My se taky chystame to oznamit nekdy kolem Vanoc, tak drzim palce, at to dopadne podle predstav ;-)
Odpovědět
@tetenko Nápodobně :) snad to dobře dopadne a už máte něco zařízeno nebo nějaké konkrétnější představy??
Odpovědět
predstavy by byly, ale nejak se mi zda ze zarizeno neni vubec nic, premyslim nad odstoupenim od smlouvy te agenture,. achjo. Co mate zarizeno vy? :) At vim na cem mam zacit makat :D
Odpovědět
Já mám jen zamluvené místo svatby a fotografku, toď vše. Teď koukám po šatech, ale nemám moc na výběr, takže asi si je nechám ušít u Madory, mám silnější postavu, tak v salónech toho moc nemajím. Ale ještě myslím, že je spousta času.
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky, my máme termín 16.6., už máme zerezervovaný termín pro obřad a hostinu. A už se rozhlížím po kapele a fotografovi. Máte tady někdo svatbu v Horažďovicích či jeho okolí? Případně Klatovsko, Písek..???
Odpovědět
Ahoj holky, tak agentura dostala vypověď.. a je mi nějak lehčeji na srdci :D Podařilo se mi zarezervovat Štěpána Mikudu na focení, což mám fakt velkou radost, protože jeho fotky se mi opravdu moc líbí, čekám až mi navrhnou nějakou osobní schůzku. Psala jsem že hostina a ubytování budou na Štiříně, ale vzhledem k tomu, že jsme se umoudřili a ubrali 10 hostů ze seznamu, tak připadá do úvahy i Chateau Kotěra - nemáte někdo s tímto místem zkušenosti?? Co se hudby týče, čekám, že mi buď na Štiříně, anebo v Kotěrovi poradí nějaké kapely, které znají, protože sama s tímto nemám absolutně žádnou zkušenost, jinak začínám pátrat pomalu po květinářce..
Odpovědět
@tetenko Tak my máme zajištěn termín, fotografku, místo hostiny, svědky, družičky a to je zatím vše... já mám tedy už koupené šatičky tady odsud z beremka :)
Odpovědět
probuh co to znamena mit zajistene svedky a druzicky? Jako ze jsi s nimi dohodnuta? Ja prave jeste premyslim o zmene lokality ze Stirina na Koteru, takze mam fotografa a kostel zamluveny jenom :D
Odpovědět
jů, my to budeme mít taky 30.6. :-)
Odpovědět
@tetenko Vím že to zní hrozně, že je máme zajištěné :D ale jsme už domluvení... oba máme své nejlepší kamarády, já tedy kamarádku. Další své dvě kamarádky za družičku a přítel si vybral dva družby. Plus ještě maličké dětičky:)
Odpovědět
@lakinka02 No tak to je super:) a už něco zařizujete?
Odpovědět
Článek se načítá
my to zatím ještě tajíme, takže nic nevědí ani svědci :-D Začínám se ale ohlížet po tiskárnách na oznámení a další věci, chtěla bych toto http://www.weddingpaperdivas.com/prod... aby to ladilo s webovkama, které už mám skoro hotové (až na část o ubytování, kde ještě stále nejsem rozhodnutá jestli štiřín nebo kotěra) ale vůbec nevím, která tiskárna to v Praze umí vytisknout a hlavně co k tomu potřebuju mít připravené aby mi to vytiskli - pochybuji že stačí obrázek takto stažený z netu, co? Holky poraďte prosím, kdo máte zkušenost... Taky otázka - kolik času mám počítat na tisk? (takto před Vánocema to asi za týden hotové nebude, co?) Diky :)
Odpovědět
@tetenko no těžko říct, ale myslím, že za týden to asi fakt nestačí:(
Odpovědět
haha, tak jsem drahemu ukazala jake se mi libi oznameni a rekl ze to vypada jako parte :D :D :D
Odpovědět
@tetenko To je dobré :D :D to mladej si vymyslel hezké oznámko, ale kdo se s ním má piplat? já... on ruku k dílu nepřiloží....
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab Ahoj, já mám 30.6. a zatím jsem ráda že mám datum a místo a trochu pokukuju po svatebních šatech, chci si je nechat ušít, jinak zatím nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak co jak jde plánování? Pomalu se nám to blíží, jak ste daleko? Co všechno už řešíte a co necháváte až na později? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janie122 Ahoj,já si včera objednala šaty,takže jsem neskutečně šťastná. Já už bych plánovala úplně všechno, ale ostatní z rodiny říkají, že je to ještě moc brzy:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@karoli88 Tak to je super, že šaty jsou už objednané aspoň že jedna věc je ze seznamu pryč:) Já abych pravdu řekla tak jsem se setkala přesně s tím stejným, všichni mi říkali a říkají jak je dost času, ale pro mě ne. Já mám ráda věci zařízené dříve, je to naše svatba a raději to chci mít hotovo dříve než potom na poslední chvíli honit lidi a doufat, že to nějak dopadne. Vůbec se ostatníma nenechej ovlivnit a prostě si to užívej. Mě některé ididvidua říkali, dyt je to jen jeden den a pak je po všem, ano to je možná pravda,a tak možná právě proto si chci užít ty přípravy:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janie122 Právě, musíš si to zasnoubení a přípravy pořádně užít. Navíc já mám do toho ještě školu a spoustu práce v zaměstnání a chci si to rozvrhnout i kvůli penězům:-)
Odpovědět
@janie122 no my zatím máme matriku, místo hostiny, fotografku a já doma šatičky... jinak se teď prplám s oznámením... jde to celkem pomalu a potřebuju to do štědrého dne mít :D jinak nic jiného nehrotíme... dotazník a žádost na matriku prý můžem donést až 2 měsíce před svatbou takže máme zatím hafo času :)
Odpovědět
Tak jsme skoro většině rodiny oznámili datum svatby a předali oznámko. Ženské nezklamali, jejich první reakce byla: Já nemám co na sebe :D :D :D jen babička zklamala... neřekla nám na to ani slovo, ani hmm jen si oznámko přečetla pak vrátila do obálky a bavila se o čemkoliv jiné, než tomhle:(
Odpovědět
Ahojky holky, potřebuji poradit, byla jsem si zkoušet šatičky a dokonce bych si je i koupila, ale mám dilema, všude mi sedí, ale vzadu je mám hodně daleko od sebe, myslíte, že to nějak moc vadí? Mě to neva, ale znáte to.....
Odpovědět
@makkkynka jakože myslíš to šněrování? že ti jsou vidět záda nebo jak? Myslím, že by nebyl problém případně sehnat šikovnou švadlenu, která by ti tam vložila bílou látku, protože tedy mně osobně se to u šatů nelíbí, když je korzet od sebe a jsou vidět holá záda:( ale tak to je jen můj názor :)
Odpovědět
Ahoj holky, taky máme předběžný termín 30.6., ale nemáme zařízeno nic :-D Přítel mě požádal o ruku teď na Vánoce, a tak jsme to zatím jen stihli oznámit rodinkám a diskutovali jsme nad termínem - chtěli jsme září, ale potencionální svědek a hlavně důležitý host by nemohl, takže padle volba na červen.....snad je půl roku času dost, jak na to tak koukám tady, jsme pozadu :-D Ale ctíme tradici do roka a do dne...
Odpovědět
petulkkab: No holá záda zas tak nemám je tam tlustá šněrovačka, už mě taky napadlo si tam dát bílou látku, asi to bude vypadat lépe.
Odpovědět
Ahoj holky, tak co, jaké byli Vánoce? :-) Také jste drobátko polevily v přípravách jako já? :-S Máme zamluvené ubytování, kostel a fotografa, objednané dárky pro hosty (ještě sháním krabičky-tak 5x5x5 cm, slonovinová & zlatá - nevíte kde sehnat?), dolaďuju webovky, řeším večerní menu a koktejl po obřadu, transport a byla jsem se mrknout na šaty. Jak jste pokročily vy? Pochlubte se :-) PS: Kdyby mi tak někdo dokázal říct, jaké bude počasí..... :-D
Odpovědět
Ahoj, nevěsty, taky se k vám s dovolením přidám :) Na Vánoce jsem byla požádána o ruku, tak jsme si řekli,že nebudeme nic odkládat :) Během ledna jsme zamluvili místo, vyřídili matriku (protože se budeme brát v místě hostiny), vybrali šaty i oznámení, prstýnky, DJ, foto i video a teď už jen postupně budeme všechno kupovat :) Šaty příští měsíc, oznámení v březnu... :) Je toho celkem dost. Ale už se nemůžu dočkat :D
Odpovědět
Ahojte, holky,,,,tak se přidávám do klubu :) taky máme svatbu v tento termínek :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?