Svatba 29. 6. 2013 - pojďme sdílet plánování a přípravy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj slečny, ráda bych s někým sdílela plánování, přípravy a zařizování, a nejlíp to půjde s někým, kdo na to má stejně času jako já :-) Proto otvírám tuhle diskuzi a doufám, že se nás tu pár sejde :-)
Odpovědět
@chris_n Flashka bude asi lepší, ještě jsem nad tím tolik nepřemýšlela. Každopádně nám paní z té krčmy řekla, že tam mají dobré repráky, takže to bude dobře slyšet. Teď už jen zbývá udělat výběr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf Jéé, tak to je "škoda", že se vám taky líběj fotky Lenky, ale bohužel (pro nás naštěstí) ji máme na to datum už zamluvenou my; a už i docela dlouho myslím, min. měsíc :-/ Fotky v hodně podobným stylu má ještě Lada Baladová (dřív spolu spolupracovaly), ale ta už má na 29. taky plno :-/ A jinak bohužel nevím, mně spadla brada jedině u Lenčiných fotek, žádné jiné mě tak neoslovily... Ale určitě seženeš dobrýho fotografa, jehož fotky tě taky oslověj :-) Jen ty profláklý (ale taky nejdražší) jména už budou mít možná plno, no. Já jsem hledala podle profilů Profesionálů tady na stránkách. Červenej Újezd vypadá podle fotek krásně! My to budeme mít taky vše na jednom místě, na zámku v Kostelci nad Černými Lesy :-) Jinak k té hudbě - já mám s touhle reprodukovanou hudbou na svatbě docela špatnou zkušenost :-/ Měli to tak kamarádi, že jen pouštěli do repráků nějaký playlist, ale nikdo na to netancoval, všichni radši seděli a kecali, bylo to spíš jak nějaká obyčejná hospodská akce než svatba... První tanec měli až někdy kolem jedenáctý, a to jsem jim ho ještě musela připomenout... Prostě mám pocit, že bez někoho, kdo lidi na ten parket pozve a trošku to rozproudí, je to tancování takový pitomý :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Supeer, díky za info, tak 10. listopadu už mám veletrh v kalendáři a snad se tam dostaneme! Tak se určitě ještě domluvíme, abychom se tam pak potkali :-) Aspoň by pánové mohli společně koulet očima :-D Kapelu máme Brideband! Jsou to mladý sympatický kluci, cena úžasná, zpěv pěknej, takže super! Mám fakt radost, že už máme jasno i v tomhle :-) A podle mě vůbec nevadí, že ještě nevíte přesně, kde to budete mít, důležitej je jen ten termín, a na ujištění podrobností je pak ještě času dost... Tak myslím, že klidně můžete začít shánět DJ nebo tu kapelu... Btw my se někdy před měsícem s mým drahým domluvili (sám to navrhl), že kapelu vybere on, protože já už z toho neúspěšného vybírání byla nějaká nešťastná... No nehledal myslím ani jednou ;-) Já pak náhodou tady na BRM narazila na ty Brideband (tak trochu jsem taky pořád hledala, ale už ne tak vyloženě). Takže asi tak, co si nevyberu a nezařídím sama, to nebude ;-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie no, já s tou kapelou pořád váhám no. Protože pokud to skončí tak, že bude párty na zahradě, tak tam se ta kapela prostě nevejde, neměli bychom ji kam dát, a strachovat se o počasí :-/ A Honza stále razí, že to zvládneme s reprodukovanou :-/
Odpovědět
@nathercie Já s tím stejně počítala, že už bude "zabraná". Ale koukla jsem se ještě na další fotografy a snad někoho vybereme :-) . Kdyžtak dostane do ruky foťák někdo ze svatebčanů :-D . A co se týká reprodukovaný hudby, tak máme mezi hosty dost lidí, kteří to určitě na parketu rozjedou, takže o to nemám strach :-) . Už jsme se tak rozhodli, takže to určitě měnit nebudeme. Aspoň mám o starost méně ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf super přístup holky, kolik počítáte na raut gramáž na osobu?
Odpovědět
@chris_n My jsme si z jejich nabídky vybrali raut - grilování, kde je neomezené množství jídla za 550,- (i s DPH) na hosta. Přijde nám to jako dobrá nabídka. V rámci toho grilování bude sele a další druhy masa, špízy, grilovaný ananas, kukuřice a další dobrůtky. Já jsem s tím naprosto spokojená.
Odpovědět
@chris_n A když jsem koukala na jiné nabídky, tak většinou je to v rozsahu 1000-1500 g na osobu v rámci rautu.
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf my máme raut s polévkou a přípitkem za 480. Nabízejí 600g jídla (sýry, uzeniny, grilované nebo kýty....) + 300 g ovoce a zelenina + pečivo. Nevím, jestli je to moc nebo akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf já právě nemám moc s čím porovnat, jeden podnik už mel rezervaci, takže mi nic neřekli a dva se neozvali vůbec. A kamarádka, co mi dávala seznam, tak to měla gramáž za všechno a ne na osobu.
Odpovědět
@chris_n Já si myslím, že pokud máš obřad až odpoledne, tak to určitě bude stačit. 900 g na osobu je dost.
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf no mě to právě dost přijde, ještě bude dort + chceme sladké přivézt (frgály, koláčky...). Hlavně z 60 lidí bude cca 8 dětí, takže přemýšlím, že bych dala třeba restauraci objednávku na o něco míň osob, nebo počítat s dětskými porcemi... no zeptám se jich asi.
Odpovědět
Článek se načítá
@chris_n Já také budu objednávat raut pro méně osob, protože tam bude asi 5-6 dětí. Už jsem se na to ptala a nebude to prý problém. Také si přivezeme svoje sladké, takže si myslím, že strádat určitě nebudeme. Hlavně počítám s tím, že s přibývajícími hodinami se bude spíše víc pít, než jíst :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf no, tak snad se všichni doma nejdřív najedí :D a pak bude klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak s cukrovím?? Vůbec nemám představu, kolik třeba pro 70 lidí bude potřeba objednat cukroví...Na hostinu i na krabičku potom každému s sebou při odchodu...
Odpovědět
Profilova fotka
@amemait1 my budeme davat jen malý košíček a budeme to teprve s mamkou počítat, a na hostinu jen pár na dva tři tácy.
Odpovědět
Profilova fotka
29.6.2013 je i náš vysněný termín. Už jsme předběžně zamluvili místo na hostinu s tím, že matrika bude bez problémů. A ejhle, dnes jsem tam volala a paní mi řekla (kromě toho, že byla děsně vyjevená, proč volám tak strašně brzy dopředu :-D), že ten den nebudou oddávat :-( Tak jsem z toho dost vykolejená a nevím co s tím. Říkala, že 28.6. v pátek bysme to měli zadarmo a tak, ale to zas v tom penzionu už mají obsazeno... Tak nevím, jestli to ještě přesouvat na 22.6. nebo spíš přesunout obřadní místo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@liss_durman nebo oddávajícího? Já naopak přesouvala z 22. na 29. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No vidíš :-D No je to docela sranda... Nevěsty si zamlouvají dlouho dopředu zámky a jiná honosná sídla a platí za t těžké peníze. My chtěli v Příbrami na radnici (zámečku), kde je to jen za 1000, není to tam žádný skvost, ale pro nás to mělo význam (zpívala jsem tam kdysi a drahý se na mě tam byl poprvé podívat), takže jsme to za každou cenu chtěli tam. A ono to nejde!!!!! Ani za příplatek nebo tak... Prostě oddávají v sobotu jen 2. a 4. v měsíci a 29.6. je jako na potvoru 5. sobota v měsíci... Tak asi budeme muset vybrat něco jiného... Kdoví, možná nakonec budeme rádi, všichni nám totiž to místo rozmlouvali, že to tam není moc hezké, ale my chtěli a chtěli :-) Oni dělaj obřady i v tom penzionu, kde bude hostina, ale já moc na ty americký obřady se slavobránou nejsem...
Odpovědět
Profilova fotka
@liss_durman já to myslela tak, že jsou k dispozici například unitáři (je to sice církevní snatek, ale nemusíte být krtěný ani nic takového) a ten obřad je celkem fajn a o bohu a církvi tam nemusí zaznít vůbec nic .
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jo tak to jo, díky za tip. Ale to ono to bude asi drahé, ne? Navíc asi oddávají mimo oddací prostor, takže zase platit matrice... Navíc to by nejspíš neprošlo, přítel je katolík a sám by moc chtěl svatbu v kostele a jiná církev, to by byl oheň na střeše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@liss_durman já nevím, jak to přesně je. Co jsou a nejsou, myslím, že je to jen nějaká odnož. Ohodnocení je snad dobrovolné a oddávají v oddacím místě (myslím). http://www.unitaria.cz/sluzby/svatby.htm jukni sem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na nás koukala paní na úřadě taky jak blázen v pondělí, že si chceme zamluvit termín v červnu teď a řekla nám, že až tak v prosinci. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No moc mě to nezaujalo, ale nevadí. Ještě to promyslíme :-) A ještě jednou dík za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
@liss_durman to nevadí. My sami taky budeme mít obřad od matriky. Ale zažila jsem unitáře u kamarádky a bylo to super. Marika v tom vůbec nefiguruje. Tak snad budete mít šťastnou ruku s výběrem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petickaaa @xpoli Ahoj holky, už jste objevily tuhle diskuzi? Jestli ne, tak vás tímto zvu do spolku nevěst s nejkrásnějším datem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie jéééééééé tak to neobjevila tak díky za pozvání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky dekuji za pozvani :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k vám. Taky se bereme 29. června 2013 v poledne :-) Zatím máme jistý jen datum, čas a místo. Teď o víkendu si jdeme prohlédnout prostory na odpolední a večerní akci s ubytováním. A znovu zavoláme známému, jestli nám s jeho kapelou na svatbě zahrají. Místo na hostinu, fotografa, šaty, ani nic jiného zatím nemáme. Nestíháme hodně? Mám pocit, že proti vám hodně zaostáváme. Jinak - myslíte, že je velký problém mít hostinu a akci pro kamarády na rozdílných místech? Bohužel to tak budeme muset mít.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?