Svatba 29. 6. 2013 - pojďme sdílet plánování a přípravy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj slečny, ráda bych s někým sdílela plánování, přípravy a zařizování, a nejlíp to půjde s někým, kdo na to má stejně času jako já :-) Proto otvírám tuhle diskuzi a doufám, že se nás tu pár sejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie @arnaska ja bych take rada neco takoveho zrealizovala, ale jak rika Nathercie, kdo vi, jestli by to nebyly vyhozeny prachy. Uz tak svatebni fotograf bude celkem nakladna polozka, ale ten budoir porad zvazuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie Ale houby - miláček to určitě ocení :) je to krásný dáreček :) jen musím pozjištovat cenu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@terfar Kolik to stojí cca? Já vůbec nevím :D
Odpovědět
Profilova fotka
@arnaska ted jsem videla jednu nabidku za 3000,- vc. sluzeb vizazistky a ve vysledku dostanes asi 10 upavenych fotografii. Foceni trva asi hodinu.
Odpovědět
@terfar já fotky pořídila a doporučuji to všem...pro ně skvělý zážitek z focení a přítel byl z fotek nadšený...
Odpovědět
Profilova fotka
@arnaska @terfar Já teda zběžně zjišťovala, kolik to tak stojí, když je to teď tak oblíbený ;-), a mezi 3-4 tisícema za hodinu focení a cca 20 upravenejch fotek... Fakt nevím, jestli by mi tolik peněz za to stálo :-/ Domlouvám nám teď párový focení, abychom se seznámili s fotografkou a měli nějaké pěkné společné fotografie, tak to nám bude snad zatím stačit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie No to je teda dost ... já mám šikovného fotografa kamaráda tak snad se nám podařit udělat něco podobného boudoiru :D :D uvidíme :D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já nefotila boudoir fotky, ale jen "normální" ateliérový a přítel byl nadšený i z toho. Měla jsem to ale v akci, kdy jsem měla focení na cca 2 hoďky zaplacený v ceně voucheru (kde byl fotoobraz) + jsem si k tomu nechávala dodělávat fotky, takže mě to celé vyšlo na nějakých 1400. Pak jsme se nechávali fotit společně, opět z nějakýho slevowebu (to bylo taky za celkem slušný peníz). Možná stojí za to projít tyhle nabídky a třeba Vám někdo z těch fotografů boudoir udělá. ;-)
Odpovědět
No, tak jsem si to tu pročetla a jsem vyděšená. Chceme taky svatbu v červnu (a nejradši toho 29.) ale naplánovaného nemáme vůbec nic (zasnoubení je čerstvá novinka). Holky z Prahy, to se skutečně zamlouvá místo 9 měsíců předem?? Já myslela, že to začnem řešit někdy v lednu, únoru.. Jde to vůbec domluvit na matrice? A kdyžtak napište, která místa máte, ať při plánování víme, co je "vyžrané" :-) Dík
Odpovědět
Profilova fotka
@alena_ já mám místo mimo Phu, takže dneska vyvěšovali termín. Ale v Pze prý až tak prosinec... Ale záleží na matrice, nejlépe je si tam zavolat...
Odpovědět
Profilova fotka
@terfar https://www.facebook.com/notes/aliesk... jukni na tuhle fotografku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já určitě ano. Fotky to jsou nádherný a vzpomínka na celej život :) Plánuji termín focení zamluvit tak na březen. Nejlepší je, když budeme čtyři - kvůli ceně....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n @terfar Mně se absolutně nejvíc líběj fotky od L. Schweinerový, milujemeboudoir com, sice drahý, ale s ostatníma podle mýho nesrovnatelný (a to i když jsem z jiných fotek naší fotografky nadšená ;-)) @alena_ Vítej :-) Některý matriky už maj termíny vypsaný půl roku, "moje" vypsala včera, některý budou vypisovat teprve v lednu třeba... Záleží místo od místa :-) Tak zkuste vymyslet, kde byste se chtěli brát, a třeba už termíny mít budou. Některý věci je dobrý zařizovat už teď (místo, hostina, fotograf, kameraman), aby pak ti, co tě okouzlej, už nebyli zabraný.
Odpovědět
Profilova fotka
Je na zkoušení šatů vážně tak brzy? Dneska mi říkala paní do telefonu, že by mi doporučovala až na přelomu roku, kdy bude nová kolekce, ale že přijít můžu už nyní, abych si udělala představu o střihu, velikosti, atd.... :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Není, já už byla zkoušet dvakrát a příští týden se chystám potřetí :-D Ale spíš jen tak ze zájmu, zamlouvat ještě nic nehodlám, chci vyzkoušet i ty nový kolekce právě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie já mám dost vyhraněnou představu, takže si tak říkám, když mi ty šaty budou slušet a budou za rozumnou cenu (k odkupu) tak si je koupím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já si taky šaty nechci půjčovat. Takže buď budu mít štěstí a podaří se mi koupit nějakej skvost z těch vyřazovanejch, nebo si je nechám ušít u Zima ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n děkuji, znám a právě u ní budoir zvažuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky jaké jsou novinky?
Odpovědět
Ahojky, tak to vypadá, že budeme mít taky termín 29. 6. 2013. Jen to ještě musíme potvrdit a zaplatit zálohu (máme totiž obřad a hostinu na jednom místě). Jinak kromě toho nemám ještě nic zařízeno, takže budu muset se svatebními přípravami asi pohnout. Chystám se ale na ten svatební veletrh na začátku listopadu v Dejvicích. Už se strašně těším :). Jde některá z vás taky??
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf my jdeme s přítelem oba. Jinak my máme v podstatě jen místo obřadu, fotografy a dort. To je vše ;-)
Odpovědět
@chris_n Já půjdu nejspíš se svojí kamarádkou-svědkyní. Přítel by to nemusel přežít :-D . Už tak mám co dělat, aby se ze mě nezbláznil, když projíždím stránky se svatební tématikou apod. :-) Teď zrovna koukám po fotografovi, tak snad ještě někoho dobrého vyberu. Snad není pozdě.
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf Ahoj! Kdepak to budete mít? Tak se pak poděl, kterej fotograf tě zaujal :-) O svatebním veletrhu v Dejvicích nic nevím, na nějaký bych šla hrozně ráda, ale myslela, že začínají spíš až po Novém roce... Alespoň na jeden mého drahého ale určitě dotáhnu ;-))) Jinak my se dneska konečně finálně rozhodli pro kapelu, tak jsem jim hned psala a teď už jen doufám, že mi to co nejdřív potvrdí a že mi je ještě nikdo nevyfouknul... :-/ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie no jo, 10. listopadu je v Dejvicích, můžeš tam jít s náma, jestli chceš? ;-) Honza kupodivu vůbec nic nenamítal :-) Pak je pravda, že další jsou až po novém roce. V lednu je v Clarionu ve Vysočanech. A kapelu ti závidím, koho si vybrala? My zatím ani nemáme pevné místo rautu, takže kapelu vybírat nemůžeme :-( A jestli to bude trvat všechno tak dlouho, tak jí asi už ani neseženeme :-/
Odpovědět
@nathercie Budeme to mít na hradě Červený Újezd. Je to tam prostě nádherný. Budeme tam mít vše na jednom místě, což jsem si strašně přála. Ještě tedy čekáme na vyřízení podrobností, ale snad vše klapne a budeme si moct definitivně zamluvit termín i na matrice. Co se týká fotek, tak se mi moc líbí Lenka Seničová, ale teď hlavně čekám na potvrzení toho termínu. No a s kapelou si starosti dělat nemusím, protože žádnou mít nebudeme. Aspoň o starost míň ;-) . My jsme ani jeden živou kapelu nechtěli, takže to bylo tentokrát bez dohadů :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf ja bych radši DJ, ale ti jsou pekelně drazí :-(
Odpovědět
@chris_n DJ bych taky brala, ale nakonec jsme si řekli, že to zvládneme i bez DJ. A pokud budeme mít hostinu v té středověké krčmě v Červeném Újezdě, tak by se mi to tam asi ani moc nehodilo. Budeme mít pouze reprodukovanou hudbu, kterou si doneseme. @nathercie Tak teď jsem si všimla, že jsi někde psala, že máš jako fotografku Lenku Seničovou. To ti závidím krásné fotečky ;-) . Já si stejně myslela, že už bude zamluvená. Nemáš Nathercie nějaké typy na fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf u nás to tak bohužel asi taky dopadne, protože "drahoušek" se k ničemu nemá a zastává názor, že si to tam oddýžejuje sám s youtubem... grrrrr
Odpovědět
@chris_n U nás se druhá polovička také k ničemu nemá, takže co si nezařídím, to nemám ;-) . Ale já jsem s tím počítala, takže mě to vcelku ani nevadí. Já to asi s hudbou udělám tak, že vypálím několik CD s různou hudbou (od 60. let po současnou), abych se zavděčila co nejvíce svatebčanům a pověřím někoho, aby to postupně pouštěl. Stejně si myslím, že až se hosté připijou, tak jim stejně bude jedno, na co budou tancovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf nebude lepší velká flashka? nebo přenosnej disk?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?