Svatba 28.1.2012

Profilova fotka
Jen se čistě náhodou ptám, zde je tu někdo, kdo se chastá na stejný nebo aspoň téměř stejný termín, příp. i tady u nás v Brně? :)) bylo by moc fajn s někým takovým sdílet pocity :-D
Odpovědět
Ahoj,tak já jsem z Brna a termín máme 14.1.2012 .Tak jaké máš pocity?
Odpovědět
Profilova fotka
@bobsh :-D hele, jdes na me moc zhurta :D me pocity jsou smisene, ale hlavne se tesim jako mala, jsi an tom snad jinak? :P
Odpovědět
No co já,ty jsi psala,že chceš s někým takovým sdílet pocity :-D no a ten někdo můžu být třeba já. No já byla taky příšerně nervózní,ale teď už se jen a jen těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nejsem nervozni ani trosku, mame doslova komrni svatbicku, takze neni duvod, spis me stve, ze jsme teprve pred par dny konecne dostali na matrice termin, takze vsechno, co jsem mela vymyslene ted muzu konecne shanet, domyslet, obvolavat a domlouvat, ale proste je toho moc, ted jsem nejvic nervozni z toho, ze je vikend a tudiz neni mozne cokoliv vyridit a tak to mam vsechno v hlave cela netrpeliva na zitrejsi dopoledne :)) a na svatbu se tesim vic a vic, tak nejak mi teprve s terminem zaclo poradne dochazet, ze se budu vdavat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bobsh
Odpovědět
to mi povídej,zrovna jsme se až teď s přítelem rozhodli,že se tedy necháme fotit i po obřadu,jenže už máme jednoho fotografa na obřad a ten už po obřadu samozřejmě nemá čas,tak hledáme ještě jednoho na odpoledne,paráda. Nejhorší jsou pro mě změny na poslední chvíli :-) snad už nic jiného nebudu chtít měnit,ale zase je to adrenalin jestli se vše povede sehnat a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
@bobsh Tak my jsme meli dotaz ve formulari z matriky, zda budeme chtit nejake fotky a videozaznam, tak jsem dala, ze ano a jsem jim za to strasne vdecna, protoze na foceni po obradu by mi pritel v teto mini - situaci nikdy nesvolil, coz mne moc mrzi. Ale svedkove si privezou na nas digital a jeden ma i foceni jako konicek, foti porad a vsude, takze uplne bez fotek nebudeme, to mi staci :) Ja zas zmeny na posledni chvilku miluju, jinak bych se nudila :D
Odpovědět
:-D no jo,to my jsme tam ten dotaz taky měli,ale dala jsem možnost nafotit jen obřad a teď toho lituju,snad se podaří sehnat někoho,kdo nafotí i odpoledne. :-| A když ne,fotek bude taky dost.Snad se ovšem budou dat použít.
Odpovědět
Profilova fotka
@bobsh No u nas byl dotaz jen na obrad, takze i kdybychom chteli, mame smulu a museli bychom shanet jineho :)) Uvidis, ze jo. Nemusis mit profesionalniho fotografa, staci dobry fotak a troska fantazie :-p
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?