Svatba 25. srpna 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty která z vás se vdává v tento den? Prosím přihlašte se, už se nám to blíží tak ať můžem probírat přípravy. :-)
Odpovědět
1
5
6
Ahojky, tak jsem vyrobila adventní věnec a ozdobila jsem truhlík a máme ho za oknem. Takže už nás přece jenom trochu chytla vánoční nálada. Taky jsme asi po 100 letech byli s manželem v cukrárně. Bylo to jak na začátku našeho chození. Jinak musím taky něco napéct, původně jsem nechtěla vůbec nic, vždycky toho spoustu dostaneme + to naše, ale přece jenom pro tu vánoční pohodu něco upeču. A jak jste na tom vy? Asi vůbec nemáte čas, když se ani neozvete. Tak ať na vás taky dýchne ta vánoční pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se taky hlásím s vánoční náladou. Včera jsem byla na první adventní mši, světily se věnce, ale já jsem ho ostuda ještě neměla vyrobený,ale do večera jsem to stihla.Když mám ve škole čas, chodím okukovat dekorace do obchodů, v Opavě jich je spousta, to by člověka ty vánoce přišly pěkně draho, kdyby se tím nechal zlákat. Já kupuju jen něco, protože letos budeme mít stromeček zlatobílý, něco mám z minula a něco málo dokupuju. Dárky už mám většinou nakoupené a samozřejmě se pak za dobrý nákup taky odměním. Dneska jsem se chtěla ještě večer učit, ale vypadá to, že perníčky dostanou přednost, jelikož už máme těsto v lednici. Vánoční atmosféru myslím nasaju úplně v sobotu, kdy jedeme do naší milované Vídně, aspoň na jeden den. Tak se teď modlím, aby nepršelo. Cukroví budeme péct s mamkou, jako vždycky po večerech. Z jednoho těsta 4 druhy, a hned to přibývá a pěkně to vypadá. A hlavně to, co máme nejradši a pak nějaké novinky, asi 2, ať je nějaká změna. P.S. Manžel si konečně byl dneska vyzvednout občanku. :-S
Odpovědět
Ahojky.manželky.jak jste strávily Vánoce a Nový rok??Už někdo čeká miminko...?My jsme Nový rok stravili doma s naším prckem..malej spal a i ten velkej spal na gauči a já byla u PC..Pak přišel přípitek na Nový rok koukali jsme na petardy jak nám kolem balkonu lítaj a šli jsme spát..O Vánocích jsem přibrala asi 4kila takže teď to zase schazuju..Chodíme cvičit různě po posilovnách a do dětských sportovišť..Doufám,že na léto to bude trochu dobrý..A hlavně ať už je tepleji..Tady dneska fouká blbej vítr.Žádný sníh,,i když se trošku oteplilo ;-) Tak pište co je u Vás nového a jak jste strávily vy Nový rok..doufám, že pořádnou pitkou?? 8-) než já...
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky, tak Vánoce a Silvestr nic moc, jako každej rok, když se na to člověk těší,pak to stojí za houby. Snažíme se přežít, mimčo zatím nečekáme,na občanku ještě nemáme podanou ani žádost,ale doufám, že ve středu už to nějak vyřeším. Průšvih je, že pracuju na úřadě a mám stejnou pracovní dobu jako baby na matrice,ale co se dá dělat, budu si muset přivstat a přijít později do práce. Manža ať si to udělá jak chce, není mimino. Venku je prý hezky, ani nevím, jsem tady dnes od půl 8 do 5,takže až půjdu dom bude po sluníčku. No, jo uřední den..... . Mějste se krásně manželinky. pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme předvánoční čas strávili v posteli, s chřipkou a zánětem dutin, takže žádné gruntování se nekonalo. Na Silvestra jsme byli u manželovy rodiny, odpoledne jsme šli bruslit na rybník, já po 6 letech :-N Pak jsme si hráli s neteřemi a než jsme se nadáli byl ti ohňostroj. Druhý den jsme si pospali a zas šli trochu sportovat. Ale i tak jsem přibrala, radši jsem zapomněla, kde máme doma váhu. :-| Jinak mimi nečekáme, ani neplánujeme. Zatím. Nedávno mi kamarádky svědkyně oznámila, že se v dubnu vdává, takže jsem opět ve víru příprav a dokonce se chystám na svatební veletrh.Mně přípravy strašně rychle utekly a nejradši bych se vdávala každý rok. x-)
Odpovědět
ahojky, nějak to tu vázne. My jsme se vrátili v neděli z Itálie. Super lyžovačka, počasí vyšlo. Takže jsme se měli pohádkově, ale přijít do práce to je vážně šok. Se vším na mě počkali a já se teď můžu zbláznit. Ale co jinak dobrý. Tak se mějte a taky pište. Pa pa
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahojky, tak jak je, mladé paní, rok po svatbě? Kolik je dětí? Jak jste výročí oslavily? My jsme slavili už v sobotu, kdy jsme strávili noc na zámku. Na programu byla i výborná večeře o 3 chodech a po noci snídaně. Našli jsme místo, kde bychom chtěli slavit každé další výročí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím všechny co mají dnes výročí :-) sand se tady sejdem i za rok, dva, tři........ děti zatím žádný, oslava taky neproběhla až dnes.Jen taková malinká, uděláme si společnou vanu při svíčkách, masáž atd. ..., dostala jsem plyšovou žirafku ještě musím vyběhnout pro něco mužíčkovi. Je to totiž dnes na houby, když to vyšlo na pondělí, mám úřední den tak se dom dostanu až kolem šesté, navíc jsme včera trošku bumbali s kaamrádama tak mě není zrovna nejlíp a nejradši bych spinkala:-) mějste se krásně holky a užívejte si svůj manželský stav.
Odpovědět
Profilova fotka
efca: Tak si to užijte nejlépe, jak můžete. Připadlo to na pondělí a asi to v dalších letech nebude lepší. :-D Proto jsme slavili už o víkendu. A vanu při svíčkách doporučuju vřele. Jen tam neusněte jako my. :-) Jo a u nás děti taky žádné. Zatím jen plánujeme plánování. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My ještě ani neplánujeme plánování, i když muž mě přemlouvá už asi 2 roky, ale on není realista, tak ta rozumná a zodpovědná v naší rodině musím být hold já. Vy jste usnuli ve vaně? :-D hahaha (promiň, jen mi to příjde hrozně srandovní) to se nám stát v naší minivaně nemohlo.Máme totiž sprchovej kout se zvýšenýma okrajema a když si tam vlezeme tak je to vždycky strašná hlína, protože se tam nevejdem, máme špunt vraženej až někde, kohoutek taky nemůžeme srovnat nohy, takže z romantiky je pak: trošku se šoupni" auu moje noha atd. ... půl hodiny se vždycky chystáme svíčičky, vínečko vůně romantika pak tam vydržíme pět minut a lezeme ven:-)
Odpovědět
Profilova fotka
efca: Jo, byli jsme úplně zrelaxovaní a i když vana nebyla rohová, tak byla dost dlouhá a hluboká a ty svíčky a všechno. Málem jsme usli (já myslím na chvíli i jo a manžel k tomu neměl daleko). Málem jsme se rozmočili. Aspoň 25 minut jsme tam určitě byli. No u nás je ten rozumný manžel. Mně už hodiny tikají.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to mě taky tikají, nedávno jsem se v restauraci na zahrádce rozplakala, když tam dojela mamina s mimčem úplně čerstvým a začala ho kojit, mě to nějak dojalo a už to bylo. Jenže když nejsou na mimčo peníze a není ho kam dát, do podnájmu si mimčo pořizovat nechcu, když ani nevím kdy nás vykopnou a žádný vlastní bydlení se nerýsuje minimálně tak ještě 10 let. tak musím být hold rozumná. Když to čtu tak ta situace vypadá opravdu neřešitelně. Ach jo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A ty budeš 10 let čekat? Já myslím, že podmínky nebudou nikd úplně ideální. My se na to chceme "vrhnout" hned jakmile to půjde. Jo a mimča na mě taky doléhají.
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?