Svatba 24.8.2013, kdo máte stejný termín?

Zobraz úvodní příspěvek
Kdo mate stejny termin??
Odpovědět
Profilova fotka
No, nikdy by mě nenapadlo, že i já něco takovýho budu psát :-D za 7 měsíců je svatba :-p :-p utíká to jako blázen...
Odpovědět
Taky se hlásim do party :-)
Odpovědět
Někdo z Prahy-východ? Holky co už máte odškrtnuté?
Odpovědět
Profilova fotka
Už jen rovných 200 dní :) Jak pokračují přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
@z_kopretinka zaplať pánbů, že je to ještě tolik:-) přípravy zatim skoro nepostoupily, takže vlastně máme jen hospodu, matriku a rozpracovaný oznámení :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dneska to máme kulatý :-) Teď jsem skoro dva měsíce zahálela, měla jsem jiný starosti na práci, ale za poslední týden jsem se do toho zase malinko přela, díky ségře, kterou to čeká už za necelý tři měsíce. Takže mám už aspoň pocit, že něco opravdu dělám, ne jen sháním inspirace....tak jak jste na tom vy ostatní?
Odpovědět
My jsme byli ted o víkendu v restauraci, kde budeme mít hostinu, domlouvat předběžně jídlo na hostinu a raut. Něco jsme tam plácli, ale vše se bude ještě upravovat a doladovat. Pošlou nám předběžnou cenu tak uvidíme. Jsem z toho celkem nervozní, zda to nebude pálka:D
Odpovědět
@ninive211 spatne:-) nejak me to ted nejde, nemam se od ceho odpichnout, pristi tyden jdu na saty tak uvidim ktery vyberu mam zalusk jeste na jedny krom tech co mam rezervovany, tak pak to pude sladit s kytkou, ucesem a licenim. dort asi taky objednam behem unora nebo brezna a hlavne musim promyslet celkove celej den jak co udelat atd.... no a pak vybrat a vyzkouset prstynky a oblek pro zenicha
Odpovědět
no holky, je pravda, že mě nějak ta zima brzdí:( příští týden se pujdeme podívat na svatební veletrh u nás v Ově tak snad nasbírám inspiraci. @hribek já už radši po salonech nechodím, protože vždycky je možnost, že najdeš lepší šatky, ale já věřím a cítím, že ty co mám vybrány jsou ty pravé:)
Odpovědět
@teresa7 ja to mam v ramci nove kolekce v salonu co sem saty rezervovala. takze bud zustanu u tech mych nebo si vyberu jedny ze 4 ktery tam maj v me velikosti novy
Odpovědět
@hribek jo takhle, no vlastně paní říkala, že jim taky přijde nová kolekce, že se můžu pak ještě rozhodnout:)
Odpovědět
@hribek já spíše mám ted strach abych moje šaty oblékla protože jsem ted shodila skoro 10cm objemu:D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hribek Jo tak ohledně organizace se inspiruju od ségry na svatbě v dubnu - to pro nás bude taková generálka, uvidíme, co se osvědčí nebo co naopak bude pokulhávat a na to si dám pozor...ale taky se tím pádem bojím srovnávání, kterýmu se prostě nevyhneme...s tím bohužel počítám...ale tak snad to nebude tak horký ;-) Žádnou extra hogo fogo svatbu mít nebudeme (ač bude v hotelu), ale v kulturáku s odřenejma židlema a stolama taky ne, tak snad to všechno dopadne dobře. Hlavně aby se bavili lidi.
Odpovědět
@ninive211 urco to bude dobry tak pak aspon muzes poreferovat co jo a co ne @teresa7 klobouk dolu to by se mi taky libilo
Odpovědět
@hribek díky, snad ještě něco pujde dolů:)
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek @teresa7 no, já mám pocit, že místo toho, abych hubla, tak lehce přibírám...musím se držet, do léta bude stres a to je pro mě rizikovej faktor...jsem "žrací" typ co se týče stresu, zejména na sladké :-(
Odpovědět
@ninive211 četla jsem, že řešíte srovnání svateb v rodině. Tomu se nevyhneš, ikdyž jsou třeba rok po sobě... Myslím, že hlavní je mít jiné šaty a celkově být jiná nevěsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pipa No, jiné šaty budu mít určitě, já vše v bílé, sestra spíše do krémova, já bez vlečky, ona s vlečkou. I barva svatby bude jiná. Ale původně ségra nechtěla závoj a teď změnila názor, já ho chtěla od počátku a ne jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen 200 dní- no to je paráda :-) jsou to úžasné starosti... ještěže mám korzetové šaty a do nich ty svoje stresové žravky schovám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezzza to já mám taky korzetovky...a myslím, že mi dost lichotí, zvětšují dost prsa :-D Větší zadek či nohy se schovají, to není problém, jen mám trochu problém se silnějšími pažemi..a na to bohužel hubnutí nepomůže, jedině posilování a zase posilování...dlouhodobý a ne příliš zátěžový...jenže to mě tááák nebaví :-( Jsem moc líná.
Odpovědět
Profilova fotka
@ninive211 ale víš co- už más svého muže, který si tě bude brát :-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
@terezzza tak on zrovna taky vůbec není bez chyby, zhubnout by potřeboval určitě víc než já, jenže je línej, pořád u PC v práci i doma a zeleninka je skoro nepřítel :-D A to takových 10-15 kilo dolů by neškodilo...ale motivace se mi nějak nedaří :-( Holky, nevíte, co zabírá? Já si nemyslím, že vařím nějak nezdravě, téměř výhradně vaříme jen bílý maso (tmavý mi chlap ani nejí, jako vepřový a hovězí, jen drůběž), jíme hodně luštěniny, hodně sýry, snažím přidávat ke všemu nějakou tu zeleninu a naučila jsem ho na svačiny v práci...ale co naplat, když mi pak v 9 hodin vyrabuje špajs, že má na něco chuť...a to vínko s mozzarelkou si čas od času taky neodepřem...
Odpovědět
@ninive211 je třeba se prostě více hýbat o tom to je. My sami máme s přítelem sedavé zaměstnání. Ale Honza má sport třeba 3-4 krát týdne takže u nho problém žádnej. Navíc on může jíst tolik že to na něm nejde vidět:D já se prostě musím hlídat. Pečivo jedině ráno . ovooce max do oběda. Odpoledne už jedině maso a zeleninu, nejím přílohy a jde to:) za 4týdny 10cm pas a prsa:)
Odpovědět
@ninive211 co si budeme říkat alkohol je nejkaloričtější, ale taky si někdy dám, je to těžké no:(
Odpovědět
Profilova fotka
nj... hlídat se... to je to co mi nejde :/ takže doufám že seženu dostatečně velké šaty ....
Odpovědět
Profilova fotka
@teresa7 nj, já vím, pohyb...a TO je ten problém...snažím se ho namotivovat, že by třeba začal chodit plavat do bazénu, sice na hubnutí jako takový zrovna nic moc, ale JE to pohyb a přítel vydží plavat na rozdíl ode mě i kilometry. Do posilky ho nedostanu, tam se mu právě před 6 lety stal úraz, následkem kterého musel přestat se sportem (vyhřezlá plotýnka) a v souvislosti s tím omezením pohybu a navíc po operaci přibral...a dosud to neshodil. Protože ani nechce, třebaže do něj ohledně špíčků ryju celou dobu, co jsme spolu. A je pravda, že vínko jsme poslední dobou trochu omezili, dřív jsme skoro každej druhej den byli schopní dát ve dvou sedmičku za večer úplně v pohodě, teď jsem zavelela STOP a max. 2x týdně skleničku či dvě., víc ani rana.
Odpovědět
@ninive211 ono možná to rytí taky nepomáhá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teresa7 A jinak 10 cm přes pas za měsíc...to teda GRATULUJU!!! To jsou tak tři konfekční velikosti, ne? Nepadá ti teďka všechno? Já před 5 lety docela zhubla, na mou výšku 158 cm za necelého půl roku o 9 kg (hezky pomalu 0.5 kila týdně, a to jsem denně cvičila min. půl hodiny i víc - hold svaly jsou opravdu těžší - s tím, že na kocni to byl extrém, to už jsme byla hodně hubená, pak jsem našla přítele a kilečko na váze nahoru - kterou jsem si ale pak držela hóódně dlouho) - zhubla jsem tehdy o jednu velikost a dole i o dvě (z 38 na 34), teď si držím dole 36, a nahoře stále 34 (mám malý prsa) a kdybych se neměla vejít do nějaké třicet šestky, tak asi zavelí poplašnej alarm a jsem o hladovce. Ale kupodivu i když mám poměrně "kejtičky", tak pořád ta 36 nějak stačí, i když to nevypadá :-) Takže zatím dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanuullka Potvrzuji..nepomáhá...a ani sliby a "sladké odměny". Já už totiž nevím, CO na toho mýho chlapa pomáhá...chlapi prostě musí chtít sami, zvlášť jsou -li to tvrdohlavý Panny, jako ten můj...:-(
Odpovědět
@ninive211 no problém je že já potřebuji nejvíce prdel a stehna takže ted jsem k tomu přidala HEAT tak uvidíme:)vidět to prý jde:) hlavně na oblečení, je mi vše volné:D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?