Svatba 24. 6. 2016

29. úno 201660

Ahojky,
je tu někdo se stejným termínem jako já? 🙂

 • My bychom chtěli tento termín, ale zatím nevíme, zda bude volné místo...

 • Volné místo na obřad? 🙂 My se také ještě na termín na obřad neptali, ale jelikož ho chceme v kostele, kde rozhodně není svatba každý týden, tak předpokládám, že bude volno 🙂 Ale už se tam chystáme. Jinak termín na hostinu už máme zamluvený.
  Co vás vede k výběru tohoto termínu? 🙂

 • Ahojky, my máme tiež tento termín. Zostáva necelý polrok. Začínam mať z toho vietor.🙂

 • Sponzor fóra
 • Ahojky 🙂 No to mi povídej, krátí se to jako blázen 🙂 Máte už něco zařízeného?

 • @kacenka_12 noo, také tie hlavné veci skoro všetko, zostáva mi dort a kvetiny. A potom sa vrhnem na tie drobnosti okolo, z ktorých mám ale najvačšie obavy a hlavne z celkovej organizácie svadobného dňa. Všetko išlo doteraz vcelku hladko, budem však potrebovať asi vymeniť židle, ktoré majú na mieste, kde budeme mať hostinu. Sú to mohutné drevené lavice, ktoré majú veľké čalúnené operadlá. Takže ak by mi niekto vedel poradiť, kde mi lacno požičajú stoličky a keby niekto vedel o dobrom kvetinárstve, či šikovnej pani, ktorá viaže kvety za rozumnú cenu, budem vďačná za každý tip. Vy ste ako na tom?

 • Tak mi jsme na tom podobně, z hlavních věcí bych řekla, že máme taky všechno. Dokonce i zamluvenou svatební cestu 🙂 Akorát ty kytky a oblek pro ženicha nám zbývají. Mrkni mi kdyžtak do alba, tam mám v podstatě znázorněné, co už máme vyřízené 🙂 Řekla bych, že všechno šlo taky vcelku hladce, až na jednu věc - na místo hostiny. Když jsem si nechala cca před týdnem zaslat konkrétní obchodní podmínky penzionu, byly tam i takové, o kterých jsme původně informováni nebyli (zřejmě nedopatřením), tudíž jsme zjistili, že nás hostina vyjde dráž. Začala jsem okamžitě poptávat jiné penziony, ale ve většině je absolutně plno!!!!!!! Takže nakonec zůstaneme u původního plánu.
  S těmi židličkami to máte trošku komplikovanější, ale nějaké určitě seženete místo těch lavic 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Fotím osobitým stylem, který vystihuje pravé emoce, atmosféru a jedinečné okamžiky.
  Váš výjimečný a neopakovatelný den, který s radostí zachytím na fotografiích 🙂
  Vážení snoubenci,
  sháníte svatebního kameramana/fotografa? Svěřte se do našich rukou. Kvalita za přijatelnou cenu-od 2500Kč. www.brozvideozaznamy.cz