Svatba 24.10.2009. Vdává se nějaká nevěsta v ten den?

Tak co,je tady nějaká nevěsta co se vdává v ten stejný den? x-)
Odpovědět
to jsem jediná co se vdává v tenhle den? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: vydrž zítra jdeme pro termín ;-)
Odpovědět
Tak co? Už tady mám nějaké spolupachatelky? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
pořád nikdo? =-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, Já se vdávám ˇ24.10 ve 12:00 na Staromáku v Praze.
Odpovědět
ahojky, já se vdávám stejný den v Kroměříži :-)
Odpovědět
Ahojky, my máme jiné datum takže už sem nepatřím...přeju Vám hodně štěstíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, aj ja sa vydávam 24.10.2009, o 16h. v Lábe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj, aj ja tu patrím, Radôstka (Kysuce) :-) :-) :-)
Odpovědět
ahojte, ako pripravujeme sa dievčence? my zatiaľ piánko...ale veď to ešte len príde :-D
Odpovědět
termín máme o 15.30 v evanjelickom kostole :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, my mame tiez termin v tento krasny den o 15.30 vo farskom kostole v TN :-)
Odpovědět
Článek se načítá
janka to sme si vybrali rovnaky cas...chceli sme o 4 ale to uz sa aj stmieva pomaly. len nech nam vyjde pocasie co uz nate nachystane?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Stani, dufam, ze pocasie vyjde,keby aspon neprsalo ;-) Chcem este objednat lupienkovy ohnostroj, nepocula si ty,alebo niekto dalsi, kolko toho treba? Ten pan mi napisal,ze na svadby beru aj 4 kusy,ale to je dost nie? A vy ste na tom ako?
Odpovědět
Ahojte , my máme tiež svadbu 24. oktobra, a strašne sa bojím počasia, lebo som si vybrala obrad vonku...tak dúfam že bude krásna jeseň. :-N
Odpovědět
jani s lup. ohnostrojom ti neporadim...moze to byt pekne my mame len taku klasicku svadbu, mame fotografku, kameramana, hudobnikov, vyzdobu...fotit sa chceme v betliari v parku, tak dufam ze pocasie bude ok. fofinko a plan b
Odpovědět
Plán b: je tam veľký altánok a keď bude pršať tak sa to urobí pod altánkom. Ale aj tak sa toho obávam, v kostole nas nechcú oddať a keď si predstavím mať svadbu na úrade, tak radšej si to urobím vonku... no uvidíme či nám počasíčko dopraje... a čo máte už všetko vybavené???
Odpovědět
ahojte, uz sa nam to blizi babule :-)
Odpovědět
pozrela som pocasie na 24 a vyzera to celkom fajne 15 st. a nemalo by prsat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) ja uz mam sice svadbu za sebou (25.april 09) ale xystam sa na svadbu byvalej spoluziacke 24.10. prajem vam pekne pocasie a keby nevyslo tak aspon vela vela lasky a krasneho pocitu na srdiecku, ktory zahreje ovela viac ako slniecko x-)
Odpovědět
caute baby ako vam dopadla svadba???? mam foto v albume
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?