Svatba 23.6.2012. Která se v ten den ještě vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Jsem tu nová, trošku vyjukaná, mám pocit, že nestíhám, ale ohromně si ten kolotoč užívám. Jak jste na tom vy? :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@snehurka10 No kdyby druhá strana řekla, že pomůžou nebo cokoli, tak jsme to taky udělali při jednom, ale je to ani nenapadlo, že by to měli vůbec řešit:)
Odpovědět
@snehurka10 Já taky 23. 6. a taky zeleno-bílá a volím caly pro sebe a pro maminky zeléné :D
Odpovědět
Tak už se mi o svatbě 3x zdálo a pokaždé to byla učiněná katastrofa, doufám, že je to dobré znamení :-D
Odpovědět
Ahojky holky, taky mám tento termín .) mám už téměř vše zařízené až na svat. dorty a oznamko. Odkud čerpáte inspiraci vy na oznamko? ;-)
Odpovědět
@zoufala_nevesta u nás je to normální, každá strana se postará o své hosty, jak s výslužkama, tak se vdolečky a zákusky na hostinu.
Odpovědět
Ahoj kočky....jak pokračují vaše přípravy? Já sem se dnes probudila s tak super náladou, že sem se rozhodla zkusit udělat nějaké svatební oznámení a i svatební noviny :-D Včera sem to jen tak lehce pustila do hlavičky a dnes o tom začínám čím dál víc uvažovat :-D A to to nebylo vůbec v plánu :-D Jinak sme stále tam kde sme byli :-) Takže jen zablokované datum a čas na radnici a rezervačka v restauraci. Začínám být docela nervózní a to ta naše svatba ani skoro není svatba :-D nevím jak bych to zvládla, kdyby to byla klasická svatba s 50ti lidma :-D Navíc to u nás měla být tajná svatba, aby na radnici bylo jen 7 lidí a zjistila sem, že to ví čím dál víc lidí a chystají se na radnici na kukandu :-D Tak se snažím všem vysvětlit, že to nemá cenu :-) že stejně nebudu ve svatebním a že kvůli 5 minutám se nemá cenu trmácet :-D Asi mě picne :-D
Odpovědět
@ligeja Moje svatba je už kompletně naplánovaná a připravená... v mých představách :-D Realita je taková, že mám rezervované šaty a termín na matrice. Už z toho začínám trošku vyšilovat, musím s tím zase o něco pohnout... Příští týden bych chtěla minimálně zarezervovat restauraci a místo pro odpolední grilovačku, potvrdit si termín s fotografkou a vybrat pekárnu, kde objednám koláčky a rolády. A taky už definitivně uzavřu seznam hostů, zatím to vypadá na 53 lidí, což teda není úplně málo =-)
Odpovědět
@zoufala_nevesta Taky pěkný :-D Holky, nějak to flákáme :-D :-D No, ta restaurace a místo na grilovačku je potřeba zařídit opravdu brzo. To sem zamlouvala hned na začátku roku a v ten den už tam jedna svatba je, ale nás bude málo, takže to vypadá, že oni budou mít salónek a naše rodina bude venku na terase (nebo jestli to té druhé rodině odpadlo...nevim). Hlavně, že nám to klaplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky si myslíte, že je to to nejkrásnější datum? Včera jsem se sem přihlásila a začala jsem vše plánovat. Hrozně si to užívám. Je to skvělá inspirace. Až mi z toho někdy jde hlava kolem.Je tu někdo z Hradce Králové nebo Jaroměře. Máte někdo obřad na Kunětické hoře jako my? ;-)
Odpovědět
Ahoj, taky máme 23.6. a když vidím, jak tu některé holky plánují oznámení, boty, šperky,... rok dopředu, padá na mě deprese:-) Máme akorát místo obřadu, tam bude i oběd a večerní party, matriku, já zamluvené šaty a předběžně vybranou fialovou.Asi abych s přípravami pokročila:-)
Odpovědět
@domca1988 pro nás to je super datum :-) 22.6 mám svátek já, 23.6 je svatba a 24.6 má svátek můj nastávající :-) takže bomba :-) Došlo nám to až pár dní potom, co sme už toto datum měli zamluvené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ligeja Tak to je hodně náhod najednou. To bude určitě váš nejšťastnější den.Paráda ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ditava Také mám fialovou... ;-)
Odpovědět
Ahoj, také se přidávám.Termín 23.6. 2012.
Odpovědět
@zoufala_nevesta Tak to mám podobně, maminka ženicha se do toho taky začala angažovat....domluvili jsme se v klidu a pohodě....nechá si udělat 900 koláčků :-o pro svoji rodinu a já si v klidu oblítám svých cca 300 bez stresu, jen to s přítelem potom společně porozvážíme. Krémové dorty jsem skorotchýni vymluvila, a budu mít své marcipánové v danné barvě hostiny....takže záleží na domluvě. ;-)
Odpovědět
Taky mám toto krásné datum....začli jsme nad tím uvažovat v lednu, bleskově zajistili zámeček, hostinu, pak přišli šaty, fotograf, dj a teď začínám řešit koláče a posléze dorty....Nedokážu si představit, řešit to rok dopředu, to by mě asi pohltilo úplně...pořád je dost času a při mé pracovní vyčerpanosti to prostě jde svým tempem, na oznámení se vrhnu v dubnu a v květnu kytky....jen aby to počasí holky přálo :-)
Odpovědět
Jů, tak jsem to tu hezky založila a vůbec nepřispívám :) Jsem ráda, že se nás tu sešlo tolik :) Já jsem dneska dodělala vývazky, KONEČNĚ jsem našla a objednala botky, ve kterých vydržím ( snad, herdek) a zítra mě čeká den na netu.... aneb fotografka chce vědět, co si představujeme :)))
Odpovědět
@lennyvka Tak pozor, skorotchýně dorazí v sobotu k projednání podrobností :-D Zatím se ke mně donesly jen zvěsti o druhém svatebním dortu, tak uvidím, s čím ještě vyrukuje :-D Ona je na to sladký jak šílená, přitom já si jsem téměř jistá, že to nikdo jíst nebude, měla jsem v plánu kromě jednoho dortu a koláčků max. 2 rolády, aby bylo pro babičky něco ke kafi... No ale když si ten dort i zaplatí, tak pro mě za mě :-D Ale my spolu jinak problém nemáme, akorát zatím na komunikace byla přes přítele, čili naprd :-D Takže věřím, že když si na to společně sednem u kafe, tak se z očí do očí dobereme kompromisu ;-)
Odpovědět
@zoufala_nevesta jj, bez kompromisu to nejde a zbytečně si dělat zlo, nemá cenu...tak držím palce, ať domluvíte nějakou rozumnou variantu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme také svatbu 23.6.2012. Zrovna tento den budeme mít 10. výročí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky máme svatbu 23.6. 2012, zařízené je už snad vše, teď jsme ve fázi rozdávání oznámení :-)
Odpovědět
zdravím holky, jak jste na tom s přípravami?Přemýšlíme o etiketách na víno, nemáte nějaký tip kde , jak a co?Blíží se to nějak rychle a pořád je dost co zařídit, alespoň u nás.
Odpovědět
@amina1 Ahoj, my jsme si etikety tiskli sami, byly ve stylu našeho oznámení (naše fotka, jména a datum) a jedna nás tak vyšla asi na 1Kč :-)
Odpovědět
Ahoj holky, máme stejný termín, ale chybí nám například oznámení :-D mám to nějak na háku, řešíme rekonstrukci domu a zřejmě to bude všechno na poslední chvíli. Ženich nemá oblek ani boty, tak mu vždycky s klidem řeknu, že se bude muset ženit v teniskách :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás ženich sice má oblek,ale košili, kravatu a boty zatím ne a ani nevypadá, že by se to chystal shánět :-) Zatím mě to nechává klidnou :-)
Odpovědět
oznamko nemám, výrobkyně čeká na stříbrný papír, kytka je ve fázi vývoje, budu mít květinový šperk jen na ruku, do vlasů orchidejky, šaty nemám, ženich taky ne ani boty pro oba
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
23.6. bude rozhodně krásně... to už je objednané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vám jen popřeji krásný svatební den... my budeme mít svatbu až za rok, ale toto datum je mé narozeninové ;-)
Odpovědět
Už to máme holky za pár, že? :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?