Svatba 22. září 2012. Kolik vás bude? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky toho už máte dost teda
Odpovědět
@misulka88 šatky máš moc hezké :-) Já jsem to album se šatama trochu upravila a fotky se posunuly. Teď vybírám mezi posledníma a předposledníma...A štve mě, že je ještě nemám vybrané :-| . My zatím máme jen zarezervované místo obřadu, a vybrané ubytování, toť vše. Ale my budem mít úplně nejmenší svatbu, takže ani není moc co zařizovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ladun Tak mě se pořád líbí nejvíc ty první, ale záleží samozřejmě na tvém vkusu. Jo, tak pokud máte malinkou svatbu, tak toho zařizování není tolik potřeba :-) A děkuju za názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sabinka90 Jj zařizujeme postupně, aby toho nebylo pak moc nejednou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky:-) I já se přidávám do diskuse. Pro nás je toto datum tak trošku symbolické:-) Oba jsme narození 22. den v mesíci a 22 je naše oblíbené číslo:-) A taky jsem někde četla, že dvojky znamenají šťastné manželství, tak to bude určitě pravda!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pokud by přijeli všichni, na které oba myslíme, tak cca 60 lidí 8-)
Odpovědět
Holky, taky mám ten den svatbu. A venku. Tak se musím modlit, aby mi vyšlo počasí. Budete mi držet pěsti :)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se přidávám k tomuto perfektnímu datu ;-) Obřad máme taky venku, počasí bude krásné, máme to objednané :-D Jinak na matriku jdeme začátkem srpna, paní matrikářka mi poslala všechny formuláře mailem, na místě to pak podepíšeme a domluvíme detaily. Oznámení jsme si dělali sami, pozvaným hostům jsme ho roznášeli asi v polovině června, ostatním ho budeme dávat osobně nebo posílat poštou v průběhu srpna. Zařízeno máme plus mínus všechno, hraju si s výzdobou a jinýma blbinkama, tak snad všichno dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co jak jste všichni pokročily???Už se nám to blíží a budeme na řadě my :-)
Odpovědět
@misulka88 Jj, už se nám to blíží, teta mi včera povídala, že se už moc těší na svatbu, ale že to je hrozný, protože potom budou hned zase Vánoce a zima :-D
Odpovědět
Ahoj holky, taky září.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky už se nám to fakt blíží, ani se nenadějem a bude to tu :-)
Odpovědět
@frity Vybrala jsem toto datum, protože v ten samý den před 10ti lety se vdávala i moje svědkyně a klape jim to na jedničku....takže něco na těch dvojkách bude ;)
Odpovědět
Holky, už jen 50 dní ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda to letí:-) Počasí bude nádherné!! aspoň nám to tvrdí náš fotograf:-D! My už takové ty zásadní věci máme snad skoro všechny, ale pořád je co vymýšlet:-))
Odpovědět
Tak jsem neodolala a vyrazila radši hned pro vytoužené naušničky k paní Svozílkové...víc jsem dala za cestu než za ně, ale ta radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pltka Tak už je máš? Tak vidíš nepředběhla jsem tě :-D
Odpovědět
Pojala jsem pocit, že jsou v ohrožení, tak jsem nelenila a vyrazila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pltka :-D ted si mě pobavila
Odpovědět
:-D Teď už jen ty botky sehnat ... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
My sháníme boty pro ženicha. Vymyslel si šedé k obleku s hranatou špici - prostě takové, co nejsou k sehnání:-)))
Odpovědět
Tak mému drahému je naštěstí jedno, jaké bude mít...hlavně né lesklé, né na podpatku, né s dlouhou špičkou, né bílé, hnědé, ani černé....mám já to štěstí =-)
Odpovědět
ahoj :) taky se k vám hlásím. Zásnuby byly na konci května a s přípravami jsme začali až v červnu, takže pohodička a nervy k prasknutí.. :D Co koukám, že připravujete už od začátku roku, klobouk dolu, mě stačí ty nervy 4 měsíce, natož ještě dýl...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky,přesně za měsíc je náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susang Jj už JEN měsíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 snad ten zbytek příprav proběhne v klidu a bez nervů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susang Jo, tak to jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 zatim si to asi moc nepřipouštim,i když bych už asi měla,když skoro nic nemáme zajištěno...ale pořád si říkám,že času je ještě dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susang My dneska konečně zařídili matriku. A byli se podívat na oblek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?