Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Proc chcete podepisovat hypo az po svatbe? My to taky mame pred :) Jinak preji hodne stesti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise protože nechceme pak řešit přepisy. Chceme si to brát na oba. A majitelé mají fixaci hypotéky do půlky srpna. Takže to stihneme už pod novým jménem. Výši budeme vyjednávat dřív, ale podpisy budou až s novým jménem. A doporučuje nám to jak finanční poradkyně, tak realitní makléř. Že to pak bude míň "problémů"
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Aha, tak to jsem nevedela, my totiz sice jeste nejsme svoji, ale uz to mame napsano na oba dva, 50 na 50.
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise no, pak záleží asi na vás. Buď to bude každýho z vás nebo to budete přepisovat v katastru a do společnýho jmění. Budete muset všechno oběhat se společnýma občankama. Jelikož se na prodej nespěchá, necháme to udělat, až pod stejným příjmením. Teď se bude dělat scoring a takový ty věci, co se moc měnit nebudou.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No prave to resim a proto se patm,asi kdyz je obrad ve 13.00hod tak dam obed ve 14.00hod.pak odbehnem fotit tak na hodinku po obede a pak zabava a raut :D
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix záleží, jak daleko je hospoda od mista obradu. povodněmi jsme to měli Mít 500m od sebe a počítala jsem hodinu. obřad Máme cca 20 minut. Pak gratulace, pak focení se svatebčany, pak přesun na město hostiny. takže tu hodku minimalne.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n jojo, no ja se uz ted nejak netesim na obehavani... popravde, vubec se netesim na nove prijmeni :(
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jste se smirili s tim, ze budete mit nove prijmeni? Ja vubec, nemuzu se s tim nejak sjednotit :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise já si to neuvědomuju. A taky nemám ke svému příjmení žádný nostalgický vztah. Spíš mě štve, že se budu jmenovat stejně, jako tchýně a švagrová (ta teda, než se vdá)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My to mame vse na jednom miste,obrad na terase hotelu s uzasnym vyhledem na Brno a pak hupky dupky :D par schodu do salonku kde bude hostina
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise Ja se toho meho velice rada zbavim pac pro me nema zadny vyznam :(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n no mam z toho nervy na dranc, ach jo, vubec nevim proc. Jmenuji se Pěnkavová a mam se jmenovat Votýpková... premyslim, ze bych si dala radeji obe prijmeni, ale to bude zase dlouhe... ja proste nevim jestli je to strach ze zmeny me osoby, nebo strach, ze u nebudu soucasti rodiny, ktera me vychovala (jakoby jmenovite), ja fakt nevim :( @marcix jakeho jmena ty se zbavujes?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 tak dneska nebo zítra budeme mít první reálnější nástřely možnosti hypotéky a pak už se asi definitivně rozhodne, jestli to koupíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahoooj drahá :-) :-( Ještě jednou dík za úúúžasně strávený čas s tebou a tvou rodinou ;-) :-D Už se těším až zase uvidím dvojky a Tom byl z nich nadšen :-D Bylo by super, kdyby to vyšlo v tom červenci... ;-) ;-) P.S A dík za sééérdečko,dcéérečko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jeeee, vy jste se viděli? to se mááááte :-) jo a co ta naše kávička? co třeba příští týden.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ano,ano viděly...měli jsme s drahým cestu do Brna,tak jsme si kousek zajeli na návštěvu ;-) :-) Příští týden budu mít cestu do Phy, písnu ti kdy a domluvíme se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest supéééér. Ty jo, my taky pojedeme do Brna, že bych se se @Silver2501 domluvila? hm hmm?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Joooo, to záleží na ní ;-) Jinak jste ty i @ivitko_22062013 i s manželi pokud budou chtít očekáváni v září na Slavnostech vína :-D Probíraly jsme to, ona dá tady něco ohledně ubytka co je v nabídce a uvidíte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak to bude supeeer.
Odpovědět
@sweetest No myslím, že z našich dvojek musel mít Tomík dobrou antikoncepci heh :-D)))) Snad tedy po navštěvě si to s těma dětma ještě nerozmyslel :-D))) JInak bylo to super a jako vždy se potvrdilo pravidlo, že neplánované je úúúžasné :-)) @chris_n o jasné, jen přijedťe ať víte do čeho v září jdete heh :-D)) PS: frgálů máme plné auto :-D PS2:Jsem říkala @sweetest , volné parcely jsou tu u nás v osadě dvě :-D)))) JInak děvčátka, slibuji že co nejdřív hodím odkazy na ubytko, už se na tom pracuje :-) ale času není tolik :-((( PS3: jinak tu ve vinném kraji si mužem udělat košt vína kdykoliv, tu je sklíííípkůůůůůů habakuk :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Neboooj...právě kvůli nim do toho chce jít :-D :-D :-p
Odpovědět
@sweetest A jak Vás hledali jak jste odjeli..:-( i dnes ze školky se ptali, jelsti jste u nás a letěli hned do pokojíku :-D)))
Odpovědět
@sweetest @chris_n @ivitko_22062013 Devčatááááááá, dnes i já byla u švadlenky madlenky a sehnala mi krááááásné látky a všechny stříííbrné :-) Takže šatekčy budouuuuuu :-) Prý se na to co nejdřív vrhne...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 No konečně se to někam hne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 hezkypekne...hele, kde ze to teda bydlíte přesněji.? my se chystame do brna na autosalon, tak bych treba nejak vymyslela navstevu.
Odpovědět
@sweetest @chris_n Moc jsem zvědavá na vysledek.. u ž jsem nakreslila u ní i jak mají vypadat a tak ať se Madlenka s tím popere :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To jsou moje prdelky....už včera večer nám chyběli :-p Asik si ještě budeme muset udělat výlet před svatbou ;-) Mohli bychom udělat nějaké grilování a ty vaše kobylky pořádně nakrmit :-D :-D
Odpovědět
@chris_n Ve Strážnici :-) Koooosek od Brna.. cca 95 km ?? :-) Kd yje tam autosalon?
Odpovědět
@sweetest Víš kolik by toho snědli????? :-D)) By Vám tuny masa nestačili :D:D:D:D))) Jídlo to já musím schovávat před něma :-D))) Ale grilovačka by bylaaaa supeeeeer.. to já tuzeeee ráááááda :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ale nech na hlavě ;-) Bychom si poradili...to určo spácháme :-D :-D :-p Šak i Tom si u Mišáka cosi zapomněl :-D A dá se grilovačla u vás někde udělat ? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?