Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted bych to drivi potrebovala taky, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Neni nic horsiho, nez rano zacit poradnym nasranim a k tomu kvuli praci. Proc ja musim mit za sefa totalniho blba, ktery je skleroticky, boji se vsech, nedokaze se postavit za sve lidi a k tomu je to brutalni karierista, ktery ve statech vasi praci prodava za svou. Uz ani zarikavadlo na tema DOVOLENA nepomaha :-(((((((((((((((((((((((
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk tak to je teda brutální :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Bohuzel to je asi normalni :-(. Kdyz jsem po 3 letech odesla z predchozi firmy, tak jsem si presne na toto stezovala u pohovoru sem svemu budoucimu sefovi, ze toto uz rozhodne nikdy nechci zazivat. Uplne si pamatuji, jak kroutil hlavou a rikal, ze toto se tady rozhodne nedeje.... Pcheeeeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk v jakém oboru pracuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n V customer business development (cesky - obchodni ;-) ). A bohuzel si vybiram jen same mega velke firmy :-/. Mozna to bude tim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk tím to asi bude...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooojky :-) Tééda, člověk tu pár dní není a vy se mi tu skládáte psych. jak šraňky :-| Vždycky může být hůř než teď. Já mám také pár trablíků, ale nemyslím na ně, bo se snad příští týden začnou řešit. Jinak dřeme na domku ja negři :-D Zítra se bude štukovat ložnice, příští týden ji drahý vymaluje...nevýhoda dlouhý/krátký týden :-( Takže já ted místo svatebních serepetiček řeším kabely, zásuvky,vypínače, barvy, cement,štuk a podobné věci...ještě, že už jsem jednou obnovou domu prošla před 3mi roky, tak vím co a jak :-D :-D Pěkně jsem ho dala mamce a bráchovi do cajku a ted hurá na východ :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest a my ted dořešili oznámení a je nám hej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já je mám i rozvezená :-p :-p Svatbu neřeším...mám důležitější věci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest to se tak někdo má :-D :-D to víš, nejsem superman, když jsem je teprve včera vyzvedla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak to je jasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ale povedlo se mu, co? :-D :-D ten můj chlap je prostě nejšikovnější :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n JJ, je to pěkné ;-) :-)
Odpovědět
@sweetest @chris_n Tak první posun ve svatební činnosti :-) Ikdyž ještě mírně naštvána...., ale našla jsem si švadlenůůůůů a budou nějaké šatičkýýýý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Konečně ;-) :-D :-p
Odpovědět
@sweetest No počky, zas taková srnada to asík nebude... ještě mi paní má volat, zda sežene látku.. prý bere z Prahy nebo Dubaje :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no, ja jsem toho mela moc, jeste jsem ani nenafotila ty veci jak jsem slibila. :( ted zase uz ani nevim jakou barvu svatby chci.... mam dilema, puvodne jsem chtela modrou, pak fialovou, ted uvazuju nad fialovo-ruzovou kombinaci (a samozrejme hodne bile vsude) aaaaaaaaaaach jo, to bych se z toto picla :-p za chvili budu muset na slizebni cestu do ciziny, takze nic nezaridim a bude to vse stat. Do toho muz mysli predevsim na renovaci bytu a toto je moje parketa, takze asi tak... jsem nejaka tak trosku vyrizena. Z prace mi sploucha na majak .... jedine plus - dorazili mi saty z Ciny! za 1600 a vypadaji vyborne, jeste pod ne spodnicku a jsem skoro komplet-.... za to muj chlap nema zatim stale zadny oblek a z toho jsem paradoxne vic nervozni :(
Odpovědět
@katelyndenise Ukááá šaty :-) Vidíš, já nemám šaty a drahý oblek taky ne, nemá ani boty pro něj, nic.. furt si říkám ještě čas... ikdyž lehce nervozní sem, to jo...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no ja prave odjedu na sluzebni cestu asi tak na mesic, tak to nechci podcenovat a co jde si chci zaridit jeste nez odjedu :( Na nej nemame prave vubec nic, ale on je v pohode.... vubec mu to neva :-D vazne nafotim az budu mit cas :)
Odpovědět
@katelyndenise Ti to aspon rychlejc uteče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise ten můj říkal, že půjde pro oblek tak v dubnu nebo květnu, aby do něho nepřibral náhodou :-D takže klid, ono si to nějak sedne... já toho ještě nemám
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @silver2501 @sweetest Ahoj holky, teď zas nemám moc čas sem koukat...jen se chci zaptat, jestli se něco ví o tom mejdanu na tom vinobraní?..:-) Představte si včera jsem byla"zase" u zubaře...a jsem bez moudráku...jenže mi nezabral umrtvovák, tak jsem jak kdyby mi někdo nařezal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 No my tam s drahým jedeme určitě ;-) Tak doufám, že se tam setkáme, nebo kdyby jste jeli třeba na motorky do Hořic ;-), to by bylo od nás kousek :-) No fuj, trhat moudrák bez umrtvení...si byla u kováře,ne? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Do Hořic letos nejedem..fakt vyjímečně..protože toho budem mít před tou svatbou až až... No a na tom vinobraní..kde spíte?Dej mi tip. No on mi to pak opíchal ještě jednou, pak už to bylo dobrý, ale ten začátek byl hroznej..nechtěl mi věřit, prej to odvaří stokilovýho chlapa a mě nic :-D :-D :-D Tak jsem dostala koňskou dávku...Ještě mi zbejvají vytáhnout dva, ale to až po svatbě a vezmu si na to den volna..dneska v práci trpím jak zvíře.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @sweetest jeeee, ja myslela, že se to bude domlouvat hromadně, ne indi vindy :-( tak to si to asi budu muset prokoumat no.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak to ti věřím,já už mám venku všechny a se dvěma jsem si vytrpěla jako zvíře ( zánet čelisti,okostice,drény apod. ) :-( A nejsou Hořice až o prázdninách? Nějak si přesně nepamatuji.....no kdyby náááhodou, tak jsem tu :-D :-D My budeme spát u @silver2501, takže s tipama se obracej na ní. Ona je místní a myslím, že už jsme i něco dávala,ne...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No však se můžeme domluvit ;-) , přeci nikdo neřekl, že néééééééé :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest najdeme něco hromadnýho a uděláme pařbu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n super nápad..já jsem za!..Holky a kdo se toho ujme?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest 300ZGH bývá v květnu...o prázninách bývá Czech Tourist Trophy..na tu nejezdíme..drahý vydělává focením na autocrosse.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?