Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 T. má hypošku na své jméno, ale máme jí platbou jako napůl (pár). Šel do ní svým stavebkem, já nemám, platím ho holkám a na mě už jaksi nezbývají finance :-(
Odpovědět
@chris_n no pochopil ajsem, že je to nějak omezené vyškově ten překlenovaák.. proto cílovou částku rozpulit mezi dvě stavebka... a mslím taky, že u toho je schovavaní faktury,,,.., já to musím vše vyzvedět a pak vám řeknu jak to je... sami čekame jak to dopadne.. takovéhle věci dělá tychýňa... aspon k něčemu je dobrá :-D))))
Odpovědět
@sweetest jo já tak ynemám, je platím mladému... ale do 18-ti to na to stavebko stejně nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já platím holkám stavebka a úrazová/životní pojištění. Njn...děti, to je hypotéka na celý život :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jo, ale v našem dlouhodobém plánu je počítáno s tím, že při každé končící fixaci, budeme naši hypo nabízet různým bankám, dnes mají málo klientů a navzájem se podhazujou ve prospěch klioše, úroky se dají hodně sklepat.Naše poradkyně je celkem hlavička, tak doufám, že to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tak držím palce. U nás to asi fakt zatím vypadá, že z toho couvneme. A já si nejspíš dám pauzu a začnu to řešit až po svatbě, jinak by mi z toho pukla hlava. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Netrap se...vím jaký to je...tehdy jsem se zamilovala do toho domku, ale taky jsme ho nemohli vzít, protože by to byl risk. A nechtěli byste jít bydlet na Vysočinu?Vedle nás je ještě volná parcela...stojí 75 tisíc ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 :-D :-D hehe, no to by měl H. dost daleko do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Práci najdete..zrovna k nám do firmy přibíráme, dispečerku a obchodníka.AJ nutná, ale jinak supr práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Nebo k nám...hned vedle nás je volný dům a to, že velmi těsně, prostě nalepenej k našemu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Heléé..nenabourávej mi to tady, já bojuju o dobrý sousedy..najdi si svoje :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 to asi není automobilovej průmysl co? :-D chichi já bych asi dispečerku zvládla, možná. Ale H. by nebyl moc nadšený asi ze změny oboru. @sweetest a kde že to budete?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n Není, jsou to klimatizace, ale máme tu ohromný fabriky co dělaj komponenty na auta..tam by se určitě něco našlo.. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 :-D :-D :-D nenuť pražáka tak daleko :-D ja si musím sama v sobě prostě vybojovat a uklidnit se. A říct, si o nic nejde, tak se všechno jen trochu odsune.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-p :-p :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D Ale kdybyste měly některá zájem..tak písněte, domluvím to ;-) ;-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jaroměř...a autom.průmysl tu je...Kvasiny,pobočka Bolky :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Hele ale myslím, že já bych s Tebou jako sousedkou vydržela :-D :-D :-D To by byly grilovačky, kafíčka...jééje...Hele ještě nestavíme a já už se děsím, kdo bude vedle nás, když je to ještě volný.
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo si koupim psa, vyprdnu se na děti a můžeme jít do dvoupokojáku :-D :-D :-D :-D :-D :-D @sweetest @ivitko_22062013
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n chudák pes...to si kup radši rybičky... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Já bych tě také brala za sousedku ;-) Vlastně vás všechny @ivitko_22062013, @chris_n, @silver2501...jééééé, to by byl holky život ;-) Jako v pohádce :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 nesnáším rybičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @ivitko_22062013 @silver2501 měly bychom udělat nějakej ten slezinec babinec :-D po svatbách, v létě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest To by bylo fakt parádní....
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n YES......jsem pro všemi deseti :-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já také ne...proto máme mini yorka, maxi briťáka a 2 potkyše :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já jsem za.Jen netuším kde.Nejlepší by bylo někde abysme to měli všichni stejně daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @chris_n @silver2501 Holky co třeba kdybysme vyrazily do sklépka..někam na jižní moravu???Na víkend..třeba v srpenci, nebo v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jo, na tu jížní Moravu to máme všichni stejně daleko :-D :-D :-D ale jinak jsem pro. To budu moct ještě chlastat :-D :-D :-D ale to já vlastně budu moct ještě dlouho, když nebudeme jen tak bydlet ve vlastním :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jéé..to sice nemáme, to vím, ale přišlo mě to jako dobrej nápad, večer se pobavíme u vínečka ve sklepě a rano se vyspíme možem vyrazit dom.Klidně se můžem nějak stáhnout autama.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?