Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@chris_n proběhne nějaké rekonstrukce nebo je to byteček přímo k nastěhovaní?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 opravy nebo spíš úpravy by tam byly menší a takové, co se dají zvládnou i za provozu domácnosti si myslím. Chce to přelištovat v pokojích, schovat kabely některé pod lišty a v kuchyni trochu opravit praskající zeď okolo oken. Ale jsou to takové věci, ve kterých oni tam aktuálně bydlí. Například kuchyň by zůstala se vším všudy i s lednicí
Odpovědět
@chris_n Tak t oje fajn... My totiž museli kmpletně rekonstruovat... bohužel při provozu a při děckanech.. Ale vše bylo původní, 17 let staré...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tohle je nově udělaný cihlový barák po ruských vojácích. Kolaudace byla 2008. Je to v pěkném stavu, jen tam ty praskliny okolo oken, což dělají okna i nám v paneláku a to je máme cca 3 roky. Nevím no, váhám váhám. Někteří mě nahlodávají :-D uvidíme, jak se dohodneme s H.
Odpovědět
@chris_n Co tě hlodá? cena?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 asi hlavně ta no a jestli jsme to prostě jen neuspěchali. Líbí se mi to. Ale otázka je, co nám spočítá banka na odhadu a tak. Největší hlod je opravdu ta cena no.
Odpovědět
@chris_n ber to tak, že co se má stát, stane se.. takže uvidíte... :-) Pokud tě to oslovilo, tak si za tím stůj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 pravdu díš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jasno hahaha tak plus minus neco ve stylo co mam v albicku ale rozhodnuta stejne nejsem na 100% :( Jak si na tom ty s dortikem?Uz mate vybrano???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak si představte, včera jsme byli vložit parcelu do katastru..no zážitek s úředníkama to vám povím...ufff..hned jsem se nas...a to jsme teprv na začátku. Jak se jinak máte?Co přípravy? U mě to teď trochu stojí.Jen mám naceněný kolik bude stát prasátko, ale čekám ještě na potvrzení termínu...ještě to bude trvat tak dva týdny,... :-| :-| :-| ..to jsou nervy totok :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 u nás jdou ted přípravy stranou :-D řešíme bydlení....
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n vím vím..a závidím..taky jsme to museli teď odsunout.Ale vzhledem k tomu, že se kopne až příští rok na jaře, tak můžem v klidu projektovat i chystat svatbu...A Vy už jste koupili? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ne, teď máme do neděle čas na rozmyšlenou. Ale bohužel to vypadá, že do toho nepůjdeme, ikdyž jsme si původně mysleli, že jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jakto?...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 počítali jsme to a pokud by nám vyšla nejhorší varianta hypotéky, tak bychom museli platit cca 11,5 tisíce měsíčne + cca 4 tisíce poplatky. A při mateřský by nám na zbytek zbývalo okolo 11-12 tisíc na zbytek všeho. A to nemluvím o tom, kdyby vypadl příjem uplně.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n jak dlouho chcete splácet?my to máme na 30let a jen hypo bude taky kolem 12.tis, podle toho kolik prostavíme.Budem to mít asi na dva a půl míče....mě se to zdá za byt hodně, co píšeš..
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 máme byt se zahrádkou, za 2,2 mil. Záleží na odhadci, kolik řekne. A bylo by to na 30 let. To my psala včera poradkyně, že při 100% hypotéce na 2,2 se můžeme dostat až na 11,5 měsíčně. Ale taky nemusíme. Záleží na bance asi taky no. A aby se zlepšovali úroky, tak bychom prý museli dát dohromady 15% ceny v hotovosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, dnes resim vyzdobu plaze :-D. A nejak se nemuzu rozhodnout :-/. Vytvorila jsem ablum, kde je uz uzsi vyber.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n 2,2 je dost, máš někde odkaz do realitky?Mrkla bych se :-)...Ale vychází to zhruba jak říkáš..zkuste to ještě promyslet, ale taky bych se bála rizika....to se vám nedivím...
Odpovědět
@marcix Dortík ano, to byla jasná volba na začátku.. bude to medovník s bílým marcipanem a střibrná stuha.. plus kovova dekorace z bižuterky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ahooooj, ženo :-) Jojo, vklady ...to jsou věci. Znám z vlastní zkušenosti...a ty poplatky ]-( Ale hlavně, že máte odklepnuto a můžete to krapítek pustit z hlavy ;-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 Ahoj, no ještě že tohel vše vyřizoval příťa, by mě asi mrdlo :-( chápu, to jsou fakt nervy !! :-( @sweetest A příťa včera přišel s tím, že si necháme přerefin. rakouskou půjčku tady a jaksi ze stavebka, a strááááášně m potěšil. Nyní ze 14 tis měsíčně , budem paltit něco přes šest.. což je super :-) že jsmeem to nevěděli dřív???? :-) @chris_n
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tý jo..jak jste do dokázali?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 A od koho máte tu hypošku?
Odpovědět
@ivitko_22062013 Puvodní pujčku jsme měli na 11 let, tuto vypočítali jeslti jsem to dobře pochoipla, že 11 let budem platit 6 tis, a pak 10 let 2 tis cca?? Je to nějak dělané ze stavebka, není to hypo ani pujčka, ale nějaký překlenovák nebo tak něco? řekl mi to ve spěchu, takže detaily neznám... tchyně je pojištovačka, to ona to nějak vymyslela.. ale ještě to nemáme, až to bude "doma" tak budu ščasnááá:-D hned se bude líp žít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 zááávidííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Taky závidím..my to budem mít do důchodu tak 12.tis. měsíčně....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 když budete mít štěstí a nebudou se hýbat úroky ale ne?
Odpovědět
Pokud máte stavebko a na své jmeno tak to jde... idelaní je celou částku rodělit přes dvě stavebky, např. ty a manžel... pak tam nejsou ty nekřestanské uroky... @chris_n @ivitko_22062013 @sweetest
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 už jsem se v tom ztratila, jak v moři :-D :-D jinak stavebko mam jen ja. H. ho loni rušil, když kupoval auto :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?