Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jooo..už se těším až budu lítat se sekačkou :-D :-D :-D ...ta tři roky.. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 A byla jsi uz curat ;-) :-D. Jeden muj kamarad takto jezdi nekam daleko k nejakemu leciteli a kdyz u nej byl poprve, tak rikal, ze jeho moc nebyla vubec pruhledna a pry je to tim, jak s nim prokrupal a z jeho tela se vyplavily veskere spatne latky :-D. Omlouvam se, jestli je to nechutne.
Odpovědět
@chris_n správně!! mé heslo zní, pokud si neřekneš nemáš!! maximalně uslyšíš NE! :-) @ivitko_22062013 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak to budete mit krasnou malou splatku (kamaradka ma neco kolem 8.000,-/ mesicne). A co se tyka te slevy, tak jsi udelala moc dobre :-D, obcas se drzost vyplaci :-D
Odpovědět
@eevviikk Tyy jo, čurat jsem myslím ještě nebyla :-)))) Jdu to napravit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak nejak nevidim asi jsem slepa nebo se spis neumim moc orientovat.nejak sem nevidela zadny novinky v poslednim case :( ja jsem na tom podobne kazdej den tvrdo posilka ale ta bolest a zmena stoji za tooooo!!!!!!Co jinak novyho tady holky????????
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix bolest mi za to nikdy nestojí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n myslim tim svalovku to ze te boli cely telo po hodine v posilce znaci ze si zvladla v poho a ze probiha zmena,horsi by bylo kdyby si nic necitila...to by asi znacilo ze nejdes na plno!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix no já nevím, mě několikrát trenéři říkali, že bolest svalů druhý den neznačí to, že si dobře cvičila, ale to, že si zanedbala protažení a uvolnění. Ale tak jistě má člověk pocit, že něco udělal, když ho druhý den vše bolí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vim ze jste ze vsech koutu CR ale nedoporucil by jste mi nekoho z Brna ne-li cukrarnu na upeceni svatebniho dortu?Znate to..dobra cena y kvalita? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix já nemůžu radit. Ja Praga :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n ale i tak dekuji za reakci ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@marcix Já bych ti poradila, ale od Brna jsme 100 km.. ;-) Ikdyž příťa jezdí do Brna každý týden, tak leda že by ti ho dovezl :-D))))))) A jaký chceš dort? už máš jasno?
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk prosimtě, kdyby si zjistila, kde ta kamarádka tu hypošku vyjednávala, tak mi to prosímtě písni do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @eevviikk tak román na pokračování :-D majitelé by nám slevili 100 tisíc. Byt by tedy byl za 2,2 milionu. Budou nám hlavičky šrotit asi dost do neděle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Urcite se ti zeptam a dam vedet. Je super, ze slevi aspon neco :-) a do kdy se musite rozhodnout?
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk do neděle/pondělí jsem se dohodla, že dáme realiťákovi vědět. Ale je to těžký, protože hypotéka by se pak zařizovala až začátkem července, takže v tý době to může být malinko jinak ještě no.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Kuk...my máme hypošku od Lišky na 1 800 000,- a splátka 8 700/měsíčně na 6let a pak 10 000,- do zbytku ( to už asi budu i mrtvá :-D ). Pokud složíme "náhodou" větší částku, zkrátí s enám doba splácení,ale na částku splátky to vliv mít nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Kupte domek, za byt dost peněz ;-) Já bych do bytu nešla, jsem zvyklá v domku a naštěstí příťa má stejný názor :-D Je prostě supeeeeeeeeeeeeeeeer!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest domky tu okolo nás jsou v jiný cenový relaci. Tohle je byt se zahrádkou. Za tuhle cenu jsem tu v okoli nic v podobným stavu neviděla. A musím říct, že v Praze bych si s takovou cenou ani neškrtla.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To myslíš Milovice a okolí? A jinou lokalitu nechcete? Jinak o Pze vím, tam koupíš 1kk za 2 mega :-( Však jsem tam 17 let bydlela ( Vinohrady) a tak ráda jsem se vrátila do rodného domku ;-) Do bytu už nikdy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest v podstatě jsem myslela severovýchodně od Prahy. Ale už jsme celkem asi o lokalitě rozhodnutý. H. to bude mít rozumně do práce a já rozumně na vlaku do Phy. S baráčkama, který by byly podle našich představ, jsem se nedostala pod 3 mega :-( Jinak já jsem od malička v bytě. Takže byt se zahrádkou mi naprosto dostačuje :-) A jsme antitalenti, takže veškeré běhání okolo baráku bychom nedali asi...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Kdyby na západ...v Berouně by jste domek v ceně bytu určo chytli :-D Né novostavbu,ale také ne ruinu.......Já vím, mě se to kecá...ber mě s humorem. Však mě znáš ;-) A kdy dáme toho srazíka na kávu? Zítra jsem měla mít sraz se @silver2501, ale odsunuto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A ty si myslíš, že já jsem v tom sběhlá, či co? :-D :-D Tohle byla má první koupě domu a doufám, že poslední. Ale je fakt, že jsem k tomu měla na poradu kámoše,co dělá v realitce a ten mě hodně navedl co a jak. A díky němu máme i domek levnější, že mi řekl at se vy*eru na realitku a jednám rovnou s majitelem ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest co příští čtvrtek? muž má výlet do Ženevy, tak mám volno :-) No jo, Beroun je pro nás blbě na druhou stranu H. dělá v Mladé bol.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Příští čtvrtek nemůžu....to jdu na melír ( pár hodin :-( ) a pak srazík s kolehyní z práce. To kdyby se ti hodilo pondělí 11.3. bylo by super...to bude v Pze,bo jedu na 19hod na Chodov na gyndu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest to nevíííím. Záleží na tom, jak se právě rozhodneme s tím bytem. Budu víc asi vědět koncem týdne.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jasan, tak když se rozhodneš, dej vědět klidně v po, stejně do té Phy pojedu :-D :-D
Odpovědět
@chris_n Tak dobré:-) super sleva sto tis., aspon máte na vybavení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no, to jo no. Ikdyž tam toho vybavení zas až tak extrémně moc potřeba nebude. Co jsem v rychlosti tak přemýšlela, tak do začátku tak pračku a sedačku. Zbytek si bereme z domova nebo tam je.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?