Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 nazdáááár. Tak jaký byl víkend? U nás byl celkem úspěšný :-)
Odpovědět
@chris_n šííííííleně pracovní... ještě ted mě bolí celý člověk ...:-((( asík stárnu bo co :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Už jsem to tady psala.....pracovní a cítím se jako @silver2501 :-( Také asik stárnu, nebo nwm :-D :-D Teď si tu mučím mozek aby vymyslel něco k večeři a stále nic :-| Poraďte mi něco rychlého, jednoduchého...dnes nemám náladu ani sílu ne velké vaření
Odpovědět
@sweetest chleba s máslem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Twl! Tady není ani chleba :-D :-D Vyndala jsem kousek veořového z mražáku, tak uvidím....bud s rýží nebo bramborem...asik :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest no paráááda masooooooooooooooooooo :-D to je luxus na pondělí :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To jen proto, že jsem dnes nebyla na nákupu a už se mi nikam nechce :-D Zítra valím na nákup a bude zelenina :-D ;-) A hlavně....week byl pracovní, takže jídlo nic moc. Tak si dáme dnes ňamku a zbytek týdne bud šolíchačka na téma jídlo :-D :-D :-D To dojde asik i na ten chléb máslem mazaný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já jdu dělat vepřové v mrkvi (na zítra a pozítří). Pak v týdnu dál bude chilli con carne bez masa a dál se uvidí :-). JInak jsme byli v sobotu okouknout byty a máme horkého favorita, tak se uvidí. @silver2501
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, vy jste tu snad furt .D tak já už mám matriku po dnešku, dort a místo :D jsem ráda...šaty taky..jen nemůžu najít kameramana :( okolí karlovy vary :( asi tu nikoho nemáme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv jsme tu od nevidím do nevidím :-D :-D druhý FB :-D
Odpovědět
@stepankakv @chris_n Nooo přesně tak, jsme tu a ani nespíme, aby nám náááááhodou něco neuniklo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:D :D :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno holky :) tak jste se dnes vyspali ? :) já docela fajn...mám volno a jdu si nechat předělat tetování na zádech abych ho měla do svatby krásný :) jinak od rána koukám na motta do oznámení a text a nevim nevim...co jste zvolily vy? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv my nemáme motto, protože se mi to nelíbi. Máme "jen" suché oznámení... že na společnou jízdu životem vyrazíme....
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv Mě se také žádné nelíbilo, neb se pořád opakují, tak jsem vymyslela své vlastní ;-) :-D :-D Jinak krásné ráno...slunce svítí jak o život :-) Dnes jedu ke kámošce odvézt oznámení a pochovat mimíska co se jí narodil o vánocích. Už se těšíííím....třeba se mému tělu to chování bude líbit a udělá mi radost ;-) ;-) Také chceme s drahým potomka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest a já ciiii byt :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak se nám vůbec fláká @ivitko22062013?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ahojky, jak jste vubec dopadli v Milovicich o vikendu? Padlo nejake rozhodnuti? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk aktuálně jedná realiťák s majiteli o snížení ceny. A pak uvidíme. Jeden byt jsme zavrhli a do jednoho bychom i šli a celkem by to hezky vycházelo časově na srpen.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A je to ten prizemni se zahradkou, jak jsi popisovala driv ;-)?
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk jj, ten. Vypadá hezky, ale obávám se, že majitelům se asi nebude moc chtít s cenou dolu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No, v dnesni dobe, kdy i novostavby nejdou moc na dracku, tak bych se nebala, ze by nedali aspon nejakou slevu. Otazka je, jestli na prodej nejak chvataji, nebo je cas a finance netlaci a chteji si pockat na dobrou nabidku. Vis co bych mozna zkusila? Zkusila bych najit v okoli nejake podobne nemovitosti na prodej, vim, ze v Lyse stavi a planuji prodavat novostavby apod. A kdyz byste nasli neco podobneho s lepsi cenou, tak bych tim zkusila argumentovat (ze trzni cena je nizsi atd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk no, ja teda koukala na byty bez zahrádky ve výměře o cca 5-10 m vyšší než je tohle bez zahrádky a ty ceny jsou dost podobné. Se zahrádkou zařízením, atd... se tam toho moc nenabízí. Zároven jim v léte končí fixace a chtěli by si postavit barák (pokud to prodají), pokud ne, tak tam zůstanou. Já jsem realiťákovi řekla co by pro nás bylo ideální, a co jsme ochotní za cenu ještě akceptovat, kam už nechceme. Pokud oni to neakceptují, tak budeme mít smůlu. Jo, holt musím počítat splátku hypošky a ta se mi za aktuální cenu moc nelíbí. A tohle sice není staré, ale nemůžu to asi moc srovnávat s novostavbou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Uplne chapu :-). Ale na druhou stranu ted jsou ty hypoteky uplne bomba. Kamaradka si minuly tyden jednu brala, ma 100%, jelikoz sve uspory chce dat do vybaveni a dostala 3.4% urok, coz je az neuveritelne. Kdyz si vzpomenu, ze pred 3 lety banky meli hodne velky problem se 100% hypotekou. A ted bez problemu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk u koho to dostala, sem s informací :-D mě kalkulačky furt píšou přes 4, pokud nemám jen 84% hypo.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n U Reifky. Brala si 1.8 mega. Kalkulacka je dobra na celkovy prehled, ale pak uz to chce smlouvat. Pokud bys chtela zkusim zjistit i primo kde a u koho byla.
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk jo u raiffky mi to vycházelo taky dobře na jejich kalkulačce a H. tam má i účet. Ty budeme určitě zkoušet. Pokud by nám vyšlo tohle, tak bychom brali něco okolo 2 mil.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky teď mám v práci trochu honičku, tak se moc nedostanu, ale dovolte mi Vám všem oznámit...,že jsme včera koupili 999m2 půdy...takže máme vlastní kousek české země :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Já tě klidně nakazím dvojčatama, dojeď.. není problém :-D))) @chris_n Vubec se neboj, s cenou smlouvat jde.. my shodili z ceny 100 tis.. Moc se jim to nezdalo, řekli padesát, ale nakonec dali sto :-) Aspon bylo na reknostrukci vnitřku :-) @ivitko_22062013 Gratulace.. to je docela lán :-)) @eevviikk Holky, dneksa jsme si udělaly holčičí výlet a jely jsme na SLovensko (kousek tu zahranice) k léčitelovi - fyzioteraputovi... Mno výsledek - bolí mě celé tělo, pokřupal se mnou řádně, ale prý do dvou dnů až to sedne, pocítím prý velkou úlevu!! Tak to jsem moooc zvědavá... byla jsem poprvé....
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já si drze řekla o 200 a že pod 100 nejdu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?