Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki odkud jsi? Možná by ses mohla dohodnout přímo s tím, co měla kamarádka, můžu se ti zeptat, nebo jí říct, ať ti pošle do IP rovnou kontakt?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ze Šumavy, ale žijeme v Praze a svatba bude někde v okolí Prahy, podle toho, kde to nakonec vybereme. Budu ráda za kontakt na někoho ověřeného. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak jsem tam holky šoupla pár fotek..jsem zvědavá, co na to řeknete....
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki zeptam se a poslu ti kontakt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, dámy? Jak pokračují přípravy? Chtěl bych se zeptat, jestli budete objednávat kameramana? Přemýšlím, kde bysme mohli ušetřit a zjišťuju, že snad všecko řadím do kategorie důležité. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob my nebudeme. I tak bude nas rozpocet sileny.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No právě, náš rozpočet je taky šílený, takže rozhoduju, bez čeho se obejdeme. Ty profi videa se mi fakt strašně líbí, je to jiný než fotky... Mnoo, uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob Taky to hodně rozmýšlím. Většina radí nějaké video mít, tak buď dáme naší kameru někomu z kamarádů a nebo někoho najmeme. Přítel si to chce sestříhat stejně sám. Máme také nabídku od přítelova kamaráda, že ze známosti nám to natočí za rozumnější cenu ale stejně 6000kč bez sestřihu mi nepřijde uplně málo. Přesto to možná nakonec využijeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob mě jediný, který se mi líbí, tak byla nabídka na 17 tisíc. Takže páček shledáček video... :-D :-D Jinak pokud budeme mít video od nějakých příbuzných, tak nám kamarád, co bude fotit, nabídl, že nám to i sestříhá.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n tak dát kameru někomu z rodiny nebo kamarádů. Natočené to bude a vy se pak rozhodnete co s tím. Jinak se mi taky líbili kameramani kolem 20 000kč a to se nám do rozpočtu nejde. Stačí, že jsem si prosadila dražší fotografku než jsem původně chtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 Já právě budu mít známého na focení, který nás vyjde cca pod pět tisíc. K tomu nám bude fotit ještě jedna holčina, s kterou jsme se dohodli, že to bude na nás kolik jí dáme za výsledný fotky. Takže pokud to fakt někdo natočí (ale myslím, že dneska už u nás ani z přítelovi strany moc lidí kameru nemá), tak to necháme opravdu sestříhat tím kamarádem. Je to sice strašně krásné, ale upřímně, trhá mi to žíly, že nás bude svatba stát okolo 90 tis. A to tam nemáme nic speciálního :/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n jasný, to chápu. Já když jsem začala počítat náklady, tak jsem myslela, že to není možné. Peníze lítají šíleně, ale jedna z věcí pro mne důležitých je právě fotograf a na zbytku se snažím zbytečně moc nevyhazovat. Ovšem je to docela boj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 o tom mi chvilku povídej. Jedna z věcí, jak ušetřit, by bylo stáhnout počet hostuů-
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n to je pravda ale některých lidí se prostě vzdát nechceme. Když tam nebudou žádní kamarádi, tak to nebude ono. Počítám, že tam bude tak 40-50 lidí. A to půjdou jen nejbližší kamarádi a rodina :-(. Samozdřejmě hledám nějaké co nejpřijatelnější místo na hostinu aby to bylo cenově přijatelné. Ale co to zabere času
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 no, my jsme na sedesati. Takze des a hruza....
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 @chris_n Nám se teďka povedlo zkrouhnout fotografa na minimum, budem mít profíka jenom na obřad a hostinu nám nafotí příbuzní, jsou to profíci, ale nechtěli jsme je "obtěžovat" při obřadu, přece jenom by si to měli taky vychutnat... Takže teď nám něco na toho kameramana zbylo, jenže pak se nedá mluvit o šetření, když to chci zase použít na něco jinýho. A netušim, komu bych řekla, aby to natočil, když vlastně všichni ten obřad chtějí vidět. Se střiháním by už pak problém asi nebyl... Původně jsme se chtěli vejít naivně do 60tis., jenže pod 80 se určitě vejít nebudem, jenom 40 lidí jsou naši příbuzní, který prostě nemůžeme jen tak škrtnout. Dalších 20 lidí přijde na raut... Takže denně mi chytá šílená panika. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob to naprosto chjapu. My to mame jen cca 60 ti. za raut.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n a vy budete mít rovnou raut pro všechny?
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob jj, obrad ve dve a od tri hodin rovnou raut.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) budete dělat svatební noviny?
Odpovědět
Profilova fotka
@venena Ahoj, bude je dělat drahá polovička :-) už máme asi i vybraný vzor v MS Publisheru.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n a zkoušeli jste, jestli jde ten vzor překopírovat do wordu?
Odpovědět
Profilova fotka
@venena nejde :( zkopíruje to jen prostej text, ale ten podklad to nepřevede... Vypadá to, že to musíš stvořit v tom a pak to asi půjde uložit do pdf moooožná.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n hmm, tak snad to nějak půjde a když ne, tak s tím praštím a žádný svatební noviny nebudou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@venena :-D :-D
Odpovědět
kdo ještě shání dekorace a doplňky na svatbu, mám super slečnu co vyrobí snad cokoliv :))
Odpovědět
Profilova fotka
hoky, mám dilema, nevím, jestli šaty půjčit nebo nechat ušít u Madory...
Odpovědět
Profilova fotka
@venena za kolik by je ušili? Kdyby byla cena stejná nebo obdobná, jdu do šitých. Pak je třeba prodáš ;-) a budou jen tvoje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena Mám stejné dilema :( líbí se mi samozřejmě ty nejdražší šaty, takže se spíš přikláním k tomu ušití. Vyhlídla jsem si Štěpánku Novotnou... U Madory se dají ty šaty i vyzkoušet nebo je to také jen podle fotky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?