Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest však jo, ja si to jdu konečně přečíst. jem ted makala, jak šroubek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ještě, že máš doma matičku, ty šroubku :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tu doma nemám :-D :-D ta má svůj domov :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest teda, to si tu ted to beremko zavařila :-D
Odpovědět
@chris_n @sweetest Téééda my došli z venku a tu se něco řeší??? hned jdu na ty komenty, dočís to.. těším se heh :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Nějak jsem si nevšimla, že to jde dát jen pro přátele....opraveno ;-) Děkuji za kopanec, že to mohu udělat :-D :-p To se ale najednou ozvalo žen,co? Já nepochopím, že by se měl každý starat jen o sebe. Jedna tam psala, proč že vím jak to tu chodí. Víme to, že...nejednou jsem četla komenty žen co se jich jiné komenty dotkly ,mnoha z nich jsem psala at se na to vykašlou a dělají vše jak ony samy chtějí a at se zde nikoho neptají ;-) ;-) A tou matičkou jsem myslela přítele...blondýnko :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jj, jen si počti...se pobavíš ;-) :-D Jj, já vám říkala, že sem nic dávat nechci, že to bude bomba :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@eevviikk Sakra, nejsem tvuj přítel :-((((
Odpovědět
@sweetest Však jo, kde se něco děje tam se žije :-D)))) Snad mi neccheš říct, že se musíš rovnat 99,9% trdel na beremku heh :-D))) PS: už to jdu číst, zatím prudí kluci ale těším se na t y komenty :-D)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Však já také nechcííííííííííííííííí ,ale pro klid duše ostatních, jsem to zamkla jen pro přátele ;-) To aby ty chudinky co to berou jakou újmu (pomalu svou) mohly spát a ne se děsit jaká jsem harpyje na své svatebčany :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest spíš se strhlo další vlákno jinde a začali tě tam probírat :-d
Odpovědět
Profilova fotka
Mé drahé přítelkyně....opět nastává čas přejezdu do druhé domácnosti...twl! já už kočuju jak Rumuni :-( Takže se na chvilku odmlčím,ale já se vrátíííím :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n No nekecej...kde? Já budu i slavná, sice negativně,ale budu....doufám, že mě kvůli tomu admini nevykopou z beremka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest meluhelu
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n ? nerozumím...
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest najdi si Meluhelu uživatelku a jeji příspěvek, druhý zhora.
Odpovědět
@sweetest Zas nebylo 99% po chuti :-D))) A správně, je to o názorech, ale nikdo se nikoho na nic neptal:-) A šmirda se mi líbí čím dál víc heh :-D))) Končím s mým how :-D))))
Odpovědět
@chris_n Kde to mě zajímá heh :-D))) Tyyy jo to je tak vždy, naseróu nevěstu v jejím albu a pak ji jdou pomluvit vedle do chlívu :-D))) tak to už jsem tu viděla jednou :-(((
Odpovědět
@sweetest No vrať!!! neee, že ne :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Myslíš, že bych se nevrátila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Mě ale nenasraly :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Uz ano ;-)
Odpovědět
@eevviikk Děkuji, hned jdu očumovat :-)))) Taky mám osobní jedno albíčko jen pro přátelé, prdím na to, aby to očumvali co mám nezvaní :-D)))
Odpovědět
@sweetest Nemyslím.. vím, že by tě od nás přece neodradily, jasné :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jen to okoukni :-). Ale dopredu rikam, ze nejsem vubec upravena, necekala jsem, ze prijdou uz dnes :-D
Odpovědět
@eevviikk Moc se mi líbí.. takže to bude pro přítele absolutní překvápko? uvidí tě až před oltářem?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, bude to absolutni prekvapko a hned vlastne 2x (chudak malej). Jednou v Thajsku, tam me uvidi az na plazi a podruhe v CR na zamecke terase v Mikulove :-). A oboje saty jsou uplne jine.
Odpovědět
@eevviikk Jsem zvědavá i na ty druhé :-) Tyhle se fakt povedly.. šité ne míru?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Zimo, ktery mi sije ty druhe slibil, ze jak se vartim z dovolene, tak je bude mit, tzn.prelom brezen/duben. Tak jsem take zvedava :-D. Jinak tyto site na miru nejsou, meli tam tabulku s klasickymi velikostmi, ktere maji uz predsite, tak jsem jim napsala, ze chci 34 (podle tech jejich cisel a meho mereni to tak nejak vychazelo) a nakonec sedi jako by mi je presne sili na miru.
Odpovědět
@eevviikk Já jsem narazila na jedny tady a jedu v neděli na zkoušku, tak jsem zvědavá.... sice jsou jiné než má provtní představa, ale zaujali me a to i cenou.. Takže pokud sednou a poopravím se švadlenou výsledek, tak bych mohla mít konečně jednu důležitou věc také za sebou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?