Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Tak super ;)!!! Me nak nejde ulozit fotka na profilu abych ukazala tvar;) hihi :-D
Odpovědět
@sweetest Tak titan nebo ocel nebo co??? Já nevím jaký matroš :-( ted zas kamoška řekla, at jdu do ocele, že titan je tmavší, tak já nevím sakráááá :-( :-( :-( @marcix Cože??? no to tooooook?? co ted? fakt prekérka :-( @sandramoravcova Moje kytka bude neživá, takže pomalu už naní pracuji.. uvidíme výsledek, vždy se dá vše změnit, že jo :-D dort potahlý medovník bílým marcipaném přímo z vyrobny .. tam vyjde nejlevnjší. Nejlepe je vždy najít zdroj, pak zbytečně platíš prostředníkům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak fáákt díík, že se ptáš zrovna mě...která má stříbrné ( líbily by se mi z bílého,ale cena a že se odírají jako stříbro...to rozhodlo) :-( Já nevííííííííííííííííííííííím :-D :-D :-D Ale asik bych brala ocel, z té má Tom zásnubní :-D a vypadá jako nádherný snubák...mu ho vyfotím na ruce a hodím sem.,ale až v pátek ;-) :-D :-p
Odpovědět
Kolik by ste dali za dort?a mate jen jeden nebo i pro maminky??
Odpovědět
@sandramoravcova ouuukej, díííky :-) A kolik vyšly z toho stříbra? taky dost, ne? @sandramoravcova To nevím, já dorty zatím neřeším... dáme asík aj za dceru a syna, ale maličké, spíš symblické.. tchyně za to nestojí, tak není za co děkovat :D:D:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
@sandramoravcova Budeme mít hlavní a pak jeden mrtě ovocný a jeden punčový ( ty budou malé)...a cenu se dozvím od Monči, řekla, že se máme nechat překvapit. Tak doufám, že se tam nevyvrátím z ceny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To byla otázka na mě, drahá? ...jestli ano, tak stály 4 900,-, mám tam mrtě zirkonů a jsou 3D technikou ...a neptej se mě co to znamená :-D Nevím a je mi to fuk, hlavně, že vypadají takhle úžasně ;-) .....jen mimo záznam: ty z bílého zlata,s brilianty by stály 22 000,- :-)
Odpovědět
Asi jsem trdlo ale nak mi nejde stahovat. Fotka na profil natoz do mych slozek nevim kde co je a jak to udelat.ale asi uz je na me dost pozde. Nemela bych si lamat hlavu Svatbou porad !! Ale kdo to nedela ze ach joo zatim co partner vedle me chrape tak mam milion veci v hlave ..kde zacit.. :-D
Odpovědět
@sweetest Ano drahoušku :-) Takže ze zlata a stříbra to nebudéééééééé (jak vidno) :-D))) tak ted rozesnout ten titan a ocel.. Nevíte jaký je vizulení rozdíl mezi těmito kovy někdo??? Dííííky :-) @sandramoravcova No co čekáš od chlapa?? :-D))) že se bude angažovat??? No myslím, že ne holka.. vítej :-))) Od toho je asi tenhle portál.. a ještě že je, páč bych byla "v peeerdeli pane Hrábě" hih :-)))
Odpovědět
@sandramoravcova Jo a já taky začínám, takže nehled na holky tady a koukej jen na mě, my taky nemáme téměř nic.. :-D)) jen datum, nepotvrzenou matriku, vizážistku a fotografku :-)
Odpovědět
Jojo taky nepotvrzeno me farar rekl ze papiry nesmi byt starsi nez 3mesice.. Takze ja mam vybrany a zamluveny kostel,lokalitu (ale to je vse zadny menu nic) ,pak saty ,vlasy to budu mit od kolegyne jsem totiz kadernice kosmetika taky kamaradka nehty mam objedany, podvazek mam dekoraci na stul. :-( jo fotografa
Odpovědět
Spis bych mela zacit co nemam tohooo je mnohem vic...do ted jsem vazne nevedela ze je toho tolik a tolik malickosti!!! Chtela jsem to vse delat s podporou agentury ale nakonec sama prislo mi zato davat tolik penez skoda.
Odpovědět
Článek se načítá
Jo taky 22.6.2013;) a nemam nic spis hlavu plnou veci ale nevyrizeno ...
Odpovědět
@sandramoravcova Tak to máš víc než já heh :-D))))
Odpovědět
No ale pirad malooo ty mas kde svatbu :-)
Odpovědět
@sandramoravcova A to jen proto, že je tam i obřad na zahradě v altánu :-D))))
Odpovědět
Jak si muzu vytvorit alba? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @marcix @sweetest @silver2501 Zdarec palec všem... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sandramoravcova kytku jsem si vybrala podle vzhledu, ale kdo mi ji umotá a co v tom je za kytky vlastně ani nevím. A dort ani nevím, jak bude vypadat :-D. Peče nám ho švagrová. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 hele ten titan je kráááásnej. Dala jsem to vedle svého bílého zlata a zas tak moooooc tmavý to není :) běž se někam u vás juknout na rozdíl a pak to na Kladně objednej ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sandramoravcova na maminky sééééřeme. Ne, u nás je to složité a hlavně se mi děkovací dorty nelíbí, nemám ráda sladké a fakt už mi spousta věcí "nutných" leze krkem :-D :-D :-D jsem ted ve stadiu, ať už je to za náma a je klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ti říkám drahá, že titan je o trošku tmavší než ocel. Ale pak jen matní a už netmavne ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je zas dneska mrtvo :-D @ivitko_22062013 @sandramoravcova @silver2501 @sweetest
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Je...já jsem na netu od rána, ale nemám co psát, tak mlčím :-( Dnes je divný den....
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Mrtvo mrtvo...holky poptávám zrovna dort.Myslely jsme s mamkou, že ho uděláme samy, ale vzhledem k tomu, že bude ten červen a že nemám průmyslovej chlaďák..uvažuju, že ho nechám udělat..a v tom jsem narazila na tenhle.Jen omluvte prosím kvalitu fotky...jsem z něj nadšená je krásný..co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ty pííšťalo!! To chcete spáchat s mamkou samy?? =-) =-) =-) Jj, je krásný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ja ti asi zkazím nadšení, ale mě se nelíbí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Píšťalo prej :-D :-D :-D To je dobrý..nene..chtěly jsme s mamkou dělat tento, ale právě kvůli počasí je to celkem nereálný to zvládnout tak aby nám to neteklo...a do toho třípatráku jsem se zamilovala na veletrhu....
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-p :-p :-p :-p :-p :-D :-D :-D ..nezkazíš...nevadí mi to...nemusí se líbit každému..to je jasný... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Mě se líbí oba :-) A k té píšťale...normál bych řekla něco jiného,ale psát to sem,mi přišlo kách :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?