Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@chris_n JJ tak ychcem z titanu.. už máme vybrané, jen objenat :-) Kolik Vás stály?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 2,5 tisíce. Přidávala jsem si tam 2 kamínky. Jinak by byly levnější. Jsou z toho Kladna, jak jsem ti říkala.
Odpovědět
@chris_n jj díky Tobě tam máme taky vybráno... :-) Ještš nevím zda jít do ocelových nebo titanových. My chcem jen obyč hladké lesklé kroužky bez kamenů... mám v albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ten titan je proti oceli ještě o něco tmavší. Ale zase prý je lepší v tom smyslu, že kdyby ti fakt otekl prst, že ten titan ti snad nějakým způsobem přeříznou, ale ocel ti musí řezat hasiči :-D
Odpovědět
@chris_n No mě zas přijde, že ta ocel časem zešedne.. nevím zda hned.. ale viděla jsem na vlastní bulvy ocelové ve stříbrnictví a zdaly se mi všechny ty prsteny šedé jak stříbrné.. Ale možná to bylo tím, že ležely vedle stříbrných? Tak když ti ten prst začne otíkat, tak ho snad sundám, ne? :-D Ikdyž souseda strašně přibrala a prostě ho nesundala, při operaci ji ho museli fakt přestříhnout.. ale měla zlato. Ale i tak, blbka, že to nechala dojít tak daleko, že ho měla v té tlustosti zařezaný až až:-((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 fůůůůj
Odpovědět
@chris_n :-D)))) Taky nechápu :-D)) Jo a zlatník řekl, že mám dětskou veliksot prstu a na ty se belbě vybírá heh :-D)) mám vel. 50 - 51 :-D))) Ta jsem zvědavá jak padnou :-)
Odpovědět
@sweetest Moc na Vás myslím!!!!! Jsem napnutá jak kšandy !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 kde je sweetest? Jinak já mám teď myslím 55.
Odpovědět
@chris_n s drahým.... :-) Tak jak teda, ocel či titan??? Pošlu ti odkazy a poraď mi :-) Díky... http://www.ok-snubniprsteny.cz/ok-snu... http://www.ok-snubniprsteny.cz/ok-snu...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 mě se moc nelíbí lesklé, takže já bych šla do titanu a ne do lesklého. Ale záleží na tobě no. Jako jestli máš něco z bílého zlata nebo oceli, tak to bude dost tmavé vedle toho. Jo a šla bych do těch JT007
Odpovědět
@chris_n Jo, ty josu právě fovariti... Pán řekl, že udělá bez kaminku a odečte od ceny... Od té doby co mám kluky tak nenosím šperky, mám ted jen ten zasnubák a ten je ze stříbra...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 tak to by mohlo být podobně. Já už neměla stříbro na sobě ani nepamatuju :-D
Odpovědět
@chris_n Takže myslíš raději ten titan??? Asík jo, že? Já jsem na zlato právě alergická :-(( A stejně tak drahé bych ani nechtěla.. škoda, peněz :D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já osobně asi jo :-)
Odpovědět
@chris_n Díky. Ještě je na ně čas, ale asi fakt objdnáme ten titan, jak jsem byla rozhodnutá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jsem tadýýýýýýýýýýýýýý :-D :-p Chyběla jsem ti ? Dnes jsem přijela od Tomíka, ale ve čt za ním zase jedu...v pá předání klíčů od domu, v so přijedou moji rodiče na kukačku aby taťka věděl co ho čeká za práci (na koupelně..zaplatí nám jí jako svat.dar a pak jí ještě udělá) :-) ;-) V ne se vracím,bo jdu 25.2. opět na kontrolu k dr. a Tom odpolko přijede zase on za mnou....jooo, tohle přesouvání tam a zpět, už aby bylo po svatbě a já se mohla konečně přestěhovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 My máme stříbrné...a jsou supeeeeeeeeer :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jistě, že jsi mi chyběla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_Óóóó...to je milééééééééééééé :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
@sweetest Ahoooooooj :-) stříbrné jako ze stříbra přímo??? tady ty nahoře?? jestli ano, tak sjou fakaaaaakt uuužasné až mě brada spadla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ano,ano...to jsou ty naše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Dekujiii ;-) dostala jsem se sem az ted :-D prace a posilka skoro tri hodiny!!!Jsem K.O. x-) ale spokojena az na...dnes oznamili na matrice ze si musim od spanelskych uradu zajistit potvrzeni ze mi nevydaji potvrzeni o parvni zpusobilosti.Spanele to vydavaji jen a pouze spanelskym obcanum,ja zrusila trv.pobyt v CR a tim padem mi to odmitaji v CR vydat :-S Takze na matrice rekli..bez toho neni mozna svatba :-. a ja jsem na zhrouceni...
Odpovědět
Ahojky holky muzete mi prosim poradit s kytici a dortem;-)? Je spoustu nabidek ale jaka je nejlepsi ??
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix Ups...to je docela prekérka :-( Nezávidím, ale věřím, že to nějak vyřešíš ;-) Držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
@sandramoravcova Ráda bych,ale sama nemám ještě kytici vyřešenou :-D ...asi narvu luční kvítí, když to máme na louce :-D :-p :-D O dortech představu mám a jaké přesně budou, dohodnu v dubnu s kámoškou ;-) Jinak AHOOOJ :-)
Odpovědět
Ahoj,mam pocit ze ztracim ve vsem..ano taky mam prectavu jako kytici i dort ..ale kde ....:) hihihi cim vic se blizi datum mam pocit ze toho mam malo vyrizeny.. Chlap ten si mysli ze se to vyridi vse samo.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sandramoravcova Nj, copak chlapi :-D Já, kde kytku, nemám ponětí...tento týden budu zjišťovat ;-) A dorty bude dělat kámoška.....uuuuuf :-D
Odpovědět
Ty se mas;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sandramoravcova Nemám...také jsem nevěděla, jen mi pak drahý řekl, že s ním chodila do školy holka co je cukrářka, má fotky na fb..tak jsem koukla, písla jí a už jsme kámošky a dorty udělá :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?