Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
My máme tak akorát přes email domluvené místo obřadu a poté i hostiny, termín na matrice a kapelu... Přijde mi to ještě hodně brzo to takhle plánovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob a myslíš, že i tady v Tróji by mohli mít něajký slevy? nemůžu na těch stránkách najít žádný partnery jako svatební salóny, výrobce prstýnků a podobné....
Odpovědět
Profilova fotka
@sisulenka my jsme na tom stejně :-) říkala jsem že nejdůležitější je mít potvrzený termín, místo....a pak za nějaký čas začít řešit ostatní věci.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena No máš pravdu, nikde nepíšou žádný konkrétní informace. Ale myslím, že to by se snad taková akce nevyplatila, kdyby tam neměli žádný slevy atd. Aspoň doufám teda, to by mě naštvali :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se nenechala zahanbit a kdyz jsem tady cetla, jak uz skoro vsechny mate zarizene kde co a zacinala propadat depresi, tak jsme se do toho taky trochu pustili. ;-) Spoustu veci jsme si stihli ujasnit, rozhodnout, predvybrat a tak, zitra se jedeme podivat na dalsi mozne misto obradu a hostiny a brzy uz to chceme mit zamluvene, aby aspon to hlavni uz bylo jiste. Jen tedy poradte kapelu - malou, ktera zahraje dechovku i modernu, aby si v tom kazdy nasel to svoje. Netusim ani malicko - svatba bude Praha vychod, takze kdo vite, budu moc rada, kdyz poradite. Diky a jsem rada, ze muzeme pripravy na tenhle krasny den sdilet spolecne. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki Zkus Žatečanku, hrají i v Praze :) http://www.volny.cz/dechovkazatecanka...
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob @venena Holky a vy se teda chystáte do tý Troji jo?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já určitě půjdu :) V těch Dejvicích to bude asi lepší, ale inspirace není nikdy dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob Já byla jednou v Dejvicích, ani nevím proč a jak. Ale tehdy mě to vůbec netankovalo :-D :-D :-D Ale měli toho tam vážně hodně. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, je to potvrzené... mění se nám termín na 29. června. Ale asi vás neopustím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n to víš, zůstan tu s námi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n jasny, tyden sem, tyden tam.. patris k nam ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem byla v sobotu potvrdit šaty..ufff...mám i šaty pro družičku...fotky si hodím až zítra..jsem zvědavá holky co mi na to řeknete... Na zkoušce jsem měla svojí mamku, maminku ženicha, družičku a svědkyni...maminky bulely, tak to snad bude dobrý...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 To jsem zvědavá :) Jestli ale padaly i slzy, tak to nejspíš budou ty pravý šaty! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n já asi půjdu až do Dejvic... nevíš, jestli stačí koupit lístky až na místě a kolik se platí?
Odpovědět
Profilova fotka
@venena netuším, ale myslím, že kdysi jsem tam byla se vstupenkami až na místě. Zkus juknout sem: http://www.svatebniexpo.cz/cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n aaa, tak už jsem to našla, 100Kč u vstupu :-) Dík
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob Děkuju, napsala jsem jim, tak uvidíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ten odkaz vypadá moc dobře, načerpat další inspiraci nebo využít nějakou slevu není na škodu. :-) Jak pokračují přípravy? My hledáme to naše místečko, ale zatím bez úspěchu, "wow" efekt se zatím nedostavil. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki máme finální termín, příští sobotu jdu zkoušet šaty. Jinak budeme vymýšlet místo hostiny, protože na pivovar se nám sešlo už vícero stížností, že tam není dobré jídlo (ikdyž nám tam chutnalo)¨. JInak nic zásadního. Jo vlastně, mám domluvené dva fotografy (známé)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já už mám všechno možné, jen ne to místo. :-( Jenže bez jistého místa a termínu mi je to ostatní zatím nějak k ničemu. :-( Ale od zásnub máme teprve týden, takže nemůžu asi čekat, že to bude tak rychle, ale bojím se, že pak budou termíny plné. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki záleží na tom, kde. Někde je ani nevypsali ještě. Já mám od zásnub tři měsíce a za tu dobu se mi spousta názorů už přelila tolikrát, že jsem na to ještě zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já když už si něco vyberu, pro něco se rozhodnu, tak už pak nic jiného nehledám a dál to neřeším, takže to snad bude ok. Koukám po všech možných prostorách, ale když to na netu vypadá krásně, tak tam člověk dojede a ono to vypadá jinak než na fotkách. Nebo mají dobré ceny za hostinu a raut a pak zjistíš, že chtějí 1100/noc a my budeme ubytovávat skoro všechny svatebčany. Někteří si to sice budou platit sami, ale za tyhle prachy nám na svatbu nikdo nepřijede. :-( Neházím flintu do žita, ono se něco objeví a bude to super. :-) Kdy máte termín svatby a kde se budete brát?
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki nakonec máme termín až 29. června 2013, protože 22 matrika nevypsala. Budeme se brát v Kostelci nad Černými lesy v zámecké kapličce :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki To jste teda rychlíci, za týden naplánovat takových věcí :-). Termín 22.6. ještě nemáte rozhodnutý?
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 My jsme si ho rozhodli, ale nemáme vybrané místo, takže to zatím nemůžeme brát jako finální termín. Uvažujeme o obřadu s unitářem, takže teoreticky nás netrápí termín matriky. Jen nás trápí, že nemáme to místo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 Jinak já jsem z práce zvyklá neustále plánovat a organizovat, včetně velkých firemních akcí, takže jednou místo firemní akce pro 180 lidí naplánuji a zorganizuji vlastní svatbu pro cca 60 lidí. To bude hračka. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki zažila jsem svatbu s unitářem a bylo to super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki tak to se ti bude plánovat jedna báseň. Já jsem také často plánuji :-) ale spíš menší akce, jen pro nás. Teda hlavně program dovolené :-) a vše kolem, protože nás moc nebaví povalování ;-). Na svatbu malm spoustu věcí vyhlídnutých ale zamluvenou mám jen fotografku a vizážistku :-) a trochu mě to nervuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Naši kamarádi to tak taky měli a bylo to fantastické. :-) Snad najdeme dobrého. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?