Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A jestli už týden, tak at začne brát Endiaron, ten vyléčí případný zánět co tam způsobily atntb. po vytlučení dobrých bakterií :) To znám......
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Dementi!!! To je to nejdůležitější...aby se předešlo problémům, které antb způsobují ( průjmy, výtoky,mykozy) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest njn, pro priste vime..... on si dava smecttu jen.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Noo, ta nic moc...klidně může ten Endiaron vzít i teď..on to tam vydezinfikuje :-) A ještě je dobrý Ercefuryl...ale ten je možná jen recept.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no jo, nase zasoby leku jsou omezene.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Nikdy není pozdě zásoby doplnit ;-) :-D Já to dělám v jednom kuse :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest to jo, já byla přesvědčená, že ho tu máme. Ale je fakt, že jsem loni dělala hroznou čistku. A kupujeme to většinou průběžně, ty prachy za to, to je hrůůůůza.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To máš pravdu,ale když jsou po ruce, je to fajne :-D :-D Sakra! Co tu vlastně děláš? Si říkala, že se jdete s drahým tulit?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest varila jsem mu obed . :-D dobre rano
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-D ...Je pátek..zítra volno...paráda... Holky tak dnes budem vědět na tuty jak to bude s tím naším stavěním...na obci mají kvůli nám sešlost, tak už se snad dozvíme..jsme z toho nervní jak sáňky v létě....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Dobré i tobě ;-) Tak to je dobře, že se ledy hnuly :-D :-D Držím palce ať to vyjde a můžete začít stavět ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Děkuju...už jsem z toho trochu na nervy...my oba..už by se to mělo rozseknout....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tomu věřím, bych byla také na haluz ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Tak na mě dneska kolem osmé večer holky myslete... Zítra jdeme s drahým na mysliveckej bál..koupím spooustu tomboly...minule jsem vyhrála divočáka, tak jsem zvědavá co potáhnu domu v sobotu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Nastavím si upomínku :-D :-D A pěknej tanec a co nejvíce hodnotných darů...kromě divočáka by jsi mohla vyhrát ještě nějakého toho ptáka či zajíčka ;-) ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest hmmmm????..to bych mohla to je pravda...ale nejraději bych srnečka... :-D :-D :-D :-D :-D ..a když nic, tak alespoň flašku a reklamní kosmetiku :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyy, už by nám brzo měly dorazit prstýnkyyyy. Ja se těšííííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já se klepala jak ratlík, když jsem si pro ně jela ke Kubovi...až sem přejela odbočku k jeho doma a pak mu málem zajela kočku před domem :-D :-D :-D :-D Tak vím jak se cítíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-D :-D :-D chachááá
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jsem zvědavá na vaše prsteny, doufám, že pak ukážeš.Já nemám naše nafocené, brali jsme je od p. Kouřila v Brně..Dám foto z katalogu, jen na mém prstenu mám 6 kamenů a ne jen dva.. Je teda pravda, že kdybysme je objednávali po netu, tak bysme je určitě nevybrali..museli jsme je vyzkoušet a hned jsme se do nich zamilovali...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 máme "jen" titanové. Ale určitě je vyblejsku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tohle jsou oni, ale na mém budou tři kamínky. Ale nevím, jestli to tu neseberou vlastně....
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Pěkné...určitě budete spokojení.Já jsem chtěla kulatější tvar, ty ostřejší hrany mi moc nesedí, heleď ale neříkej, že máte "jen"titanové.Určitě jste na nich ušetřili hodně peněz.My máme teda zlaté, měly stát 12.500,-, ale p Kouřil nám nabídl, že odkoupí naše staré zlato(potrhané řetízky, zlámané náušnice a prsteny, co už se neda opravit)Maminy se jaly do prohledání a vezli jsme krabičku zlomků, vč. nějakejch zubů...Očistil to, přetavil, zvážil a nakonec nám odečet asi 10.000,-z ceny, máme je za 2.500,-A to se celkem vyplatí.Mám tam zirkony a ne briliantíky i když za jedem briliant chtěl myslím 600,- což taky není tak hrozný myslím...Ale když jsme tak ušetřili, tak jsem nechtěla dát 4.000,- za kameny...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ty jsou nádherný...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 vyšlo nás to na 2,5 tisíce. A mám tam tři zirkony.
Odpovědět
Profilova fotka
@mambinka87 Děkuju..uvažovala jsem o kombinaci bílého a červeného zlata, ale nakonec po vyzkoušení spousty modelů, jsem chtěla jen bílé a žluté..krásně to k sobě jde.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To je supr..Nemám teda s titanem zkušenosti, ale určitě budou na jedničku, vím, že do titanovejch si dávají i brilianty, tak si myslím, že ty prstýnky musej něco vydržet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 oni vydrží víc, než zlato, jsou tvrdší. Ale zase je větší problém s nima potom něco dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A tak co bys s nima dělala..Nám všichni říkali ať si necháme udělat větší, že až budu stará budu mít oteklý ruce a nebudu ho moct nosit..To by mi ale teď padal a budu čekat až budu stará, abych mohla nosit snubák??? :-D :-D Máme je udělaný tak akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 prý se to blbě dostává z prstu, kdyby se ti to tam zaseklo. Jak je to tvrdý, tak to moc nejde přeštípnout.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?