Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @chris_n @silver2501 Když nic jiného, prdelky....krásného Valentýna, formou srdíčka :-) Mám Vás ráda!! muck muck muck :*
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest děkuji ti, moje srdce plesá :-) :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jooooo....miluji tulipány :-) A on si to pamatuje....jupííííí :-N Nesere mě růžema :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pojďtě rozebrat ten americkej svátek, jak to nakousla @sweetest ...Já si teda myslím, že je to hloupost a jen černá díra na peníze...My to neuznáváme..dokazujem si lásku celý rok...no ni??? :-D
Odpovědět
@sweetest Si mě ted nakrkla, zas opakuješ :- Já miluju tulipány :-D)))) Ale s tím rozdílem, že mi furt nosí růže grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-D)))))))
Odpovědět
@sweetest kukují za srdíčko muck taky :-* @chris_n @ivitko_22062013 Já jsem to ted psala kamsi do příspěvku. Ono jakýkoliv den pro projevení vzajemné lásky je dobrý, at je to Valentýn nebo jakýkoliv jiný den:-) Dát někomu kytku za padesát korun a políbit svou lásku není černá díra na peníze, ne?? Tím neříkám, že tenhle svátek uznávám... Já vlastně neuznávám ani Velikonoce, Silvestr a nemám ráda ani Vánoce! :-( Krásný den může být 28. října :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já to prohodila párkrát nad kytkou tulipánů, párkrát sem si je koupila domů sama a při každé když vidíme růže opakuji jak je NESNÁŠÍM ....a tohle asi zanechalo stopu v tom mužském mozku, který byl zrovna v lebeční dutině :-D :-D :-D ....výsledkem je dnešní kytice tulipánů :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Děkujuu...
Odpovědět
@sweetest Já můžu prohazovat jak chci :-(( Však víš, už to říkám vše i na plnou hubu a vysledkek?? zas růže a prdel je v tom, že vždy koupí sudý počet hih :-D))) a nepomůže mu řkat, že se kupuje apson lichý, když už zas růže :-D))) Ale díky i za to, neremcám, josu ženy , holky, dívky, co nikdy kytku nedostly, že jo :-) No a další perlička.. Oddáváme se v rosariu, je plné růží :-D)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Dobře Ty..supr strategie :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @silver2501 @chris_n Myslím, že 50,- Kč fakt díru do kapsy neudělá ;-) Mě potěší kytka kdykoliv...i jen proto, že je venku krásný den a na stole se bude hezky vyjímat :-D Ale vadí mi to šílenství kolem Valentýna....kdo z američanů slaví třeba Den žen :-D :-D To bychom mohli za chvíli slavit i Díků vzdání a pod. Myslím, že láska se dá projevit své polovičce kdykoliv a jakkoliv...i třeba polibkem poránu a obyčejným Mám tě rád/a...hned se lépe vstává a ten den je hezčí. Tak to mám já...co se budím vedle Toma, nevstávám prdelí napřed :-D...kdo by také mohl, když on se směje hned jak otevře oko. To mu nemůžu udělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak to se pak nediv, že budeš dostávat růže do konce života a i na hrob ti je bude nosit :-D :-D :-D Vdávat se v kytkách, které nemáš ráda....jsi úchyl :-p :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 Bývalý byl také takhle "zabedněný" ..furt jen růže. A když už jsem fakt jednou hodila kytici růží vzteky z okna, tak mi k svátku koupil banánovník, v květináči :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak jedna kytice samozřejmě nikoho nezabije, ale když si vezmeš všude ty poťapaný reklamy atd...a koukneš se na globálně..tak už je to celkem ranec... JInak se tada těším na 22.6.2013...jeden z nejkrásněších dní.. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@sweetest No táááák :-))))))) Nic jiného jsme nenašli takhle na rychlo, kde by bylo vše pod jednou střechou. Obřad venku, altán, raut, kilometr čtvereční k dispozici, focení.... ty růže nějak přežiju a paní slibila i nevěstin závoj, který mám moc ráda.. ptala se mi s čím to chci :-) Fakt je zlatá a vstřícná..... a každý si to tam chválí, takže jsem šla na doporučení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Já nesnáším ty magorárny kolem Valentýna ]-( ...a další paráda je Halloween ]-( Kuwa drát! My máme přeci Dušičky, ne? tak co budu magořit na další americký nesmysl....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Mluvíš mi z duše...
Odpovědět
@sweetest Jo a mě ted teda k narozkám udělal změnu, koupil mi fialou orchidej v květináči , myslela jsem, že mě omyje páč jsem si myslela, že ví jak k smrti nenávidím fialovou :-D)))))))))))))))))))))))))))) Byla tu hlídat máti děti v pátek, tak jsme ji ju dali po domluvě, jako díky za hlídání hih vyřešeno, zmizla konečně :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Orchidej mi zase koupila mladší dcera....a to ví, že mi chcípne i umělá :-D Jo a banánovník je na rekondičním pobytu u tchýně...té kvete i píchlé koště do země ]-( :-D Také už jsem jí připravila na práci zahradnice na naší zahradě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Banánovník miluju, jen mi vždycky po vypiplání sazeničky nečekaně chcípne..už jsme takhle ztratila nejmíň tři..a to známí mají takovej přes půl pokoje..je to krásná kytka.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já na začátku vztahu řekla, že nejsem kytková. Takže jsem za celých 6,5 roku dostala cca 5x gerberu (jednu!) :-D. A to je možná ještě moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tchýnin banánovník má i plody...proto tam šel ten můj, třeba z něj také udělá takového krasavce co má ona :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest echmmm, Valentýn není americký výmysl, to jen tak na okraj. Jinak ho taky zásadně neslavíme. Ale muž dostal takový ty čokolády na klacku, co se z nich dělá horká čoko. Tak se těší, až si je bude moct dát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Také nejsem moc kytková, ale mám ráda kytky ve váze na stole....poslední roky ;-) Je to takové pak v bytě hezčí...kort v zimě, když jsou na stole letní kytky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já mám ráda bylinky. Ale těd mi všechny pochcípaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já vím, že to není americký výmysl,ale díky nim je tolik zprofanovaný.... ;-) ;-) Podívej jak komančové zhnusili Den žen...a přitom nemá nic společného s komunistama. Je na počest britských žen :-) Mě prostě sere, že od určité chvíle se všude začnou rojit reklamy, poutače apod........brrrrrrr!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jo, tak to mě takhle séééře všechno.... valentýn, velikonoce, haloween, vánoce....:D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No supr..nemá návod? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Nevím...asi je na ně hodná, povídá si s nima,bo co. Moje mamka to má také tak...roste jí vše jak šílené. To nechápu :-(
Odpovědět
@chris_n Tak já to pojala prakticky a dostane boxerky a ponožky, toho má teda řááádnou spotřebu :-D))) A s dětma jsme mu vyrobili srdíčka na dveře na uvítanou.. spíš jako symbol toho, že se máme všichni rádi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?