Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@chris_n @ivitko_22062013 @petulavoj My platíme tři litry a taky se mi to tedy zdá hodně.. na to že jsme místní...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 my platíme 3,5. Ale to proto, že to není na radnici, ale v zámecké kapli.
Odpovědět
@chris_n No my asi taky, že to máme venku v tom altánu... ale i tak... už neví kde by vydělali :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Šmarjá, to bych teda hledala jiné řešení než matriku v Olmíku...Ale s tím místem má asi pravdu..nás chtěl oddávat kamarád z Přerova..má na to ten glejt či co, ale nemůže, protože je to v jiným okrese... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj naše svatba bude 22.6.2013 v Klášteře Chotěšov u Plzně, ještě tu trochu tápu hlavně mi nejde vyplnit datum a místo svatby na profilovce, jsem od Plzně jmenuji se Katka,, mám dvouletou holčičku Aničku, beremese po 12 ti letech společného života :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 my platíme 1000 Kč správní, 2000 Kč Klášteru a 350 Kč varhanářce za muziku
Odpovědět
Profilova fotka
holky poraďte mi web na svatební oznámení levné a vkusné a jednoduché nemám ráda ty holubičky, básničky atd.......kdy budete rozesílat oznámení? děkuji
Odpovědět
@kacisek1 Ahoj :-) Web ti neporadím, budem si ho dělat sami. Udělam fotku a v gimpu či zoneru upravím a pošlu k tisku za 3,90 Kč... Obálku ještě vymýšlím :-) Jinak to nastavení datumu a pod je v "nastavení" když klikneš nahoře v levo na svuj nick.. tak je tam karta svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 já nevím no. Těžko říct. Ale pokud to není vyloženě matrikář spadající někam, tak tě podle mě oddat může. Ale je to jen moje domněnka.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Heleď je to možný..ono je to ale takhle lepší se na nikoho nespolíhat..i když by to byla asi celkem sranda.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacisek1 Tož vitaj!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacisek1 Ahooooj...to máme od sebe kousek. Já jsem z Berouna..to je taky kousek od Plzně :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Nemám...mám jen polotovar :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No táák..já taky ukázala...nebuď labuť... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Přeci nebudu ukazovat jen polotovar....dyk je to jen natištěno na papíře, musí se to dodělat ;-) Až to bude,bude :-p
Odpovědět
@sweetest si počkáme, nemyššššli si :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jj,kdo si počká, ten se dočká :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest chjooooo...... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @chris_n @kacisek1 @petulavoj Holky, dala jsem naši fotečku s drahým na : http://www.beremese.cz/diskuse/bereme... , mrkněte a dejte like, pokud se Vám líbíme ;-) ;-) Alespoň uvidím jak mě máte rády :-D :-p :-D :-D :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Připrav si bubliny a nedržkuj :-D :-D :-D Do týdne by se ti mohly hodit ;-) ;-) ;-) :-p
Odpovědět
@sweetest šak my si počkáme, to si piš! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Hi hi....popřípadě si uložím vaše mail adresy a pošlu soukromě, to kdyby to byl pjůůůůser :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Nu dobrá tedy... my ti to schválíme tedy soukr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Uvidíme jak to bude vypadat až to bude celé hotové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Jéé..máš to tam ode mě..koukám, že budu doma taky asi hledat fotešku...škoda, že můj drahý si focením přivydělává, tak je to většinou on, kdo stojí s foťákem v ruce..moc společných fotek nemáme.. Ale musím Ti říct..Tvůj chlap je kus...veeelká pochvala.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Tak jsem zvědavá..myslím, že tam místo bublin nakonec šoupnu paňácu tekutých švestek.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 rodne listy jenom od vas, ted jsme tam byli minuly tyden na matrice :) snad to maji vsude stejne @chris_n wtf? To jako vazne? asi omdlim... :( holky ja zadne druzicky nemam, ani mit nebudu, budu tam mit jen svedkyni a pak jednu kamaradku, zbytek je vse rodina a stejne nas ma byt nejakych 35-40... kolik pocitate lidi? a jaky rozdpocet? Ja si vzdycky chvili rikam, ze do cervna casu dost a budeme mit luxusni svatbu, ale pak mam vzdycky chvili paniku.... k tomu vsemu bydlime na polostavbe... asi proto mam takove kolisave nalady :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise Nás bude také cca 35-40 a rozpočet nemám tušení. Vše se rozhodne v dubnu...kolik bude stát jídlo,pití...pak se rozhodnou rodiče nás obou kolik a na co přispějí. Tak uvidíme kolik na nás zbyde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak to je super, mame to hodne podobne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise z čeho, že omdlíš? :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?