Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@petulavoj fretku na kšíry? to je nějaká řeč jiného kmene?? :-D))))
Odpovědět
@silver2501 neeee to je klasická naše řeč .. naší fretce oblíknu kšírky, vodítko a půjdu s ní na procházku :D to nebyl žádný slang :D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 matrika vyrizena, dneska jsme si byli zmerit prsty a objednali prstynky :) dokoncuji svatebni oznameni a zitra vytisknu a musim z toho udelat neco pekneho a pripravit do obalek :) @sweetest urcite se pochlub a ukaz nam pak nejake fotky, ja na to bohuzel zatim nemam moc cas a ani moc serepeticek nechci @silver2501 @sweetest @petulavoj saty uz mate vsechny? a co udelate s chlapama - budete obleky pujcovat nebo kupovat ? :-p ]-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise Oblek pro drahého jsme koupili....užije ho i později, to víme ;-) Oznámka sem mooožná dám,uvidím jak se mě budou líbit :-D Pokud ne, neuvidíte je....to bych psychicky nedala :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ja to nebudu mit buhvi jake, delam si je sama @sweetest, ale ty klidne ukazu, budu rada, kdyz se tu budem tak trosku podporovat.. v jakych barvach se vlastne svatba ponese?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @petulavoj @sweetest Ahoj holky....Tak co nového?My s mamkou začínáme plést košíčky z papírových ruliček na pečivo a na vývazky..je to děsná čurina :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise Bílo-červená svatba bude :-)
Odpovědět
@katelyndenise já si jedu šaty zkusit začátkem března a budu si je kupovat (aspon nějakou hodnotu pak prodejem získám zpět) .. můj drahý si asi půjčí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ahooooooj :-D :-D :-D
Odpovědět
@katelyndenise Nestresuj mě :-D)))) prstýnky nemáme, oznamení mám jennějakou představu, matrika zatím nezaplacená neodevzdaná.. holky, mi nedělejte nervy jasný :-D))) šaty si asi nechám ušít, pokud je neobjednám z Číny a oblek pujčíme, ale kde??? toť otázka :-(( @sweetest nepruď a ukaž i oznámka a tchýněččiny vývazky, jasný ??? :-D @ivitko_22062013 Kde rostou tak nadané matky a tchýně??? taky bych si jednu urvala pro sebe :-D))) @chris_n se s náma nějak nebavíš bo co, co? :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Říkám, že uvidím...nejsem moc na chlubení :-D :-p
Odpovědět
@sweetest to není na chlubení, ale pro inspiraci :-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 Chachááá...inspirace, ode mě...si mě pobavila :-D :-D Střevo na ruce a inspirace pro někoho,to teda!!! Fakt humor :-p
Odpovědět
@sweetest Ale no táááák.....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 mela jsem navstevu :-D a pak jsem ovinena padla za vlast |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest nedelej heeeeerecku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jsme za to moc ráda..mamka mi hodně pomáhá, i když o to víc do toho mluví... :-D Néé..je moc hodná.Na většinu věcí se dohodnem. Matriku mám taky zatím jen potvrzenou mailem..v březnu se tam chystáme.Musím zjistit, jak je to s těma rodnejma listama, chtěli je totiž i od našich svědků...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n ahooj..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Jestli to máš..Tak to ukaž :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 fááákt. U nás chtěli jen rodná čísla a místo narození od svědků.
Odpovědět
@ivitko_22062013 od svědků? nás se ani na svědky neptali :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 @chris_n dobré ranko, my máme matriku vyřízenou (platit budeme až v červnu) a chtěli po nás jenom rodná čísla, podle rodného listu zkontrolovali jména.. na svědky se vůůůůůůůbec neptali :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj my budeme platit taky až v červnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @petulavoj @chris_n Holky no fakt, ještě to ověřím, než to pojedem vyřídit..ale taky na to čučím jako tele... :-|
Odpovědět
Mimochodem - je nějaký velký rozdíl mezi družičkou a svědkyní ???? Moje kamarádka mi jde prakticky za svědka, ale nelíbí se mi říkat jí svědkyně, můžu jí říkat družička ?? Někde jsem četla, že u otáře stojí svěděk a svědkyně a družičky mají být nějaké mladé holky...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj ne neměla by si jí říkat drůžička, svědkyně ti podepisuje papír a prostě ti má odsvědčit to, že se berete. Drůžička je "jen" ozdoba. JInak mi budeme mít drůžičku a družbu a jsou to malé děti. Drůžičky jinak bývají i dospělé. Je to nějaká pověra, že by měly být svobodné a "odhánět" pozornost od nevěsty. http://accuracy.blog.cz/0812/uloha-dr...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 já už se tu ničemu nedivím. Když chce matrika v Olomouci třeba deset tisíc za obřad na radnici, tak proč by vaše nemohla chtít rodné listy svědků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Cože?..10.táců za obřad?To jako fakt jo??? =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 někde sem to četla.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 http://www.beremese.cz/skupina/1500/?... viz třetí od spoda ta sommerka a diskuse u jejího příspěvku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?