Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@sweetest :-D)))) se mi tu dnes trhá huba smíchy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tobě furt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Se směješ....já už moc ne ;-) Zítra musím na jógu, nebo se ze sebe pobleju, jak nic nedělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak to ti držím palec. Já si tohle říkala dneska o pilates. A houby z toho :-D
Odpovědět
@chris_n mno už jsem taková .-D lepší než bulet .. no ne ?? :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to je mor to jídlo :-D ted nemyslím, tlačení do sebe, ale vymýšelní... Co mi budeme jíst, to je teda záhada :D
Odpovědět
Ahooooojky holky... jsem vás ted trochu zanedbávala coo :D ale potřebovala jsem si dát na chvilku pauzu :D
Odpovědět
AHoj nevesty, tak my dnes byli kouknout na misto a opet zklamani... Uz mam nervy dost na pochodu, nebo misto zadne... Bud zcela zmenime raz svatby nebo ji odlozime... uz me to fakt neba,.... Chtela jsem proste pohodovou svatbu v prirode, pronajmout nejakou chatu nrbo statek a idealne si udelt vse po svem....nerealne.. od listopadu je vse plne...
Odpovědět
@cav ahojky, jakto zklamání?? nelíbí se vám ?? a jaké máte představy :))
Odpovědět
@petulavoj no, chteli jsme restauraci u krobiana (hostim) ale hospudka je pro 60 lidi moc mala a ten sal nema skoro ani okna a trochu to tam smrdi zatuchlinou... tkze priteli se to nelibilo.. Ale byli tam moc mili, veknu je to pekne, ale uvnitr v sale nic moc:((( takze hledame dal
Odpovědět
@petulavoj a jak jsem psala, chtela jsem idealne pronajmout nejakou chalupu, statek v prirode a grilovat a nic neresit a vse si idealne udelat sama, pripadne pronajmout nejaky catering
Odpovědět
@cav to jsou přesně mé představy - obřad máme na hradní zahrádce a oslavu máme na lyžařském oddíle u sjezdovek :) Budeme venku, grilovat masíčko, pohodička a sluníčko .. :))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no holky.. já mám takovej problém, na svatbu se na jednu stranu hrozně těším, ale na druhou... je to na mě hrozně brzo:(( a já sem z toho celá vynervovaná, měla taky některá z vás takovej pocit?
Odpovědět
@amiee No já nevím,mě to zatím nedochází.. Ale asi to bude tím,že ještě nic nemáme. Možná až uvidím šaty doma tak si to asi konečně uvedomim? :-P
Odpovědět
Profilova fotka
@amiee ne :-D já jsem byla ta, co tlačila :-D
Odpovědět
@amiee no mě přijde, že se to hrozně vleče... čím dýl čekám, tím vymýšlím víc ptákovin, které chci zařídit.. přitom stačí už jenom šaty/oblek, upéct dort a je to... na nákup na raut pojedeme asi až den nebo dva dny předem, takže nemám prakticky už co zařizovat :((((( Joooo vlastně nemám dodělaná oznámení a asi udělám svatební noviny - nebo něco v tom stylu.. jinak nic :///// a já bych přitom tak ráda zařizovala a organizovala :D
Odpovědět
@amiee Jooo jinak jak vůbec myslíš brzo ?? jako že červen je brzo, nebo rok 2013 je brzo ? :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já vás tu dneska nějak nestíhám :-D
Odpovědět
@chris_n copak nestíháš ?? :D
Odpovědět
Dnes mám šílený kopr, venku hnus a děti prudí... takže si jdu uvařit čaj s rumem.. tak a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj koukat sem a o čem se tu bavíte :D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 kde si ten kopr vzala? :D
Odpovědět
@silver2501 no já mám poslední dobou depku a ponorku, asi si dám vínko a dám nohy nahoru :P
Odpovědět
@chris_n Ty joooo, mám ho poslední dobou přehršle.. přímo na rozdávání :-D
Odpovědět
@petulavoj depku? z čeho? tož to je ten muj kopr aspon ještě v pohodě :-D))) heleď říkala jsem ti, dojeď, zaměstnám tě u dětí, přejde tě to :-D))) (budeš ještě vzpomínat na nicnedělání a bohouuuuskeeej klid:-D))) )
Odpovědět
@silver2501 no začala jsem mít ponorku na lidi okolo mě a zase jsem o víkendu slyšela někoho o mé svatbě říkat něco, kde bylo ve větě "Musí".. "musíte udělat" ... a hlavně mi přijde, že to všechno šíleně pomalu utíká a já se nemůžu plně ponořit do plánování... kdyby byla svatba za měsíc, tak každý den něco dělám nebo kupju.. ale třeba už bych nakoupila dárečky, čokoládky, oříšky v čokoládě a tak :D
Odpovědět
@petulavoj Babooooooo nestresůůůůůůůůůůj :-D))) :-D))) :-D)))))
Odpovědět
@silver2501 no musím se párkrát nadechnout a asi to chvíli vůbec neřešit :D
Odpovědět
@petulavoj Běž na vzduch, dnes je tam krááásně hnusno.. :-D se schladíš a třeba přijdeš na jiné myšlenky :-) Jinak jeslti se nudíš, tak tě zaukoluji na dálku... potřebuji sehnat oblek na pujčení a nebo koupit krvata, vesta :-D :-D :-D nebo já vlastně ani nevím, nějak se mi neche shánět :-(
Odpovědět
@silver2501 no dneska jsem si vyjela do města na nehty - zamilované valentýnovské :D ale zítra dám fretku na kšírky a pujdu se projít do lesa :D :D :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?