Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@chris_n Pekny vecer:)))
Odpovědět
@chris_n A co budeš mít na převlečení? už pak nějakou klasiku nebo večerní šatky na chladno?? :-) @cav Jsem ti dala komentík k šatečkům a děkuji za přátelství :-) Taky mám albumek jen pro přátele, co nepotřebuji aby nežádoucí okukovali :-D))
Odpovědět
@silver2501 Jdu juknout:) Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 někde jsem je tu dávala, ty červené šaty. K těm už si můžu vzít legíny a svetřík :-)
Odpovědět
@chris_n v albíčku?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tady jsem to dávala do konverzací, když sweetest hledala šaty pro dceru.
Odpovědět
@chris_n aaaaaaaaaaaaaaaaa tak budu muset hledat :-)
Odpovědět
@sweetest Jak vubec dopadly šatky?? opravila super tchýněčka? :-) a co vyvazky, už hotovy??
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahojky. Tak šaty nic, musíme koupit nové :-( Vývazky ti ani nwm, nějak nebyl čas to zkontrolovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni:) přidávám se k tomuto datu... nezkoumal ho někdo z hlediska numerologie?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@amiee Vítám Tě ;-) Kdepak numerologie, já jsem ho vymyslela dle matematického příkladu aby vyšel datum našeho seznámení :-D 22.6.2013 2+2=4 x 6= 24. 6-4= 2. 24.2. 2012 ( ten rok si musí pamatovat sám, zbytek dopočítá když zapomene :-D :-D :-D :-D )
Odpovědět
@sweetest Nesjou?? jak to?? tak co s nima?? vždyt jsou tak krááásné :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@amiee Ahoj, vítám tě s krásným datumem :-D)) No nezkoumal, na nás tenhle prostě zbyl a tak jsem se s ním smířila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Bohužel jí jsou malé přes prsa a nejde s nimi nic udělat :-( Krásné jsou, ale holt smůla.... :-|
Odpovědět
@sweetest to je pech :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Hmmm :-( Kdyby jsi někde na nějaké zase "krásné červené" narazila, dej echo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Mrkni ke mě na fb ;-) :-D :-p
Odpovědět
@sweetest @chris_n @ivitko_22062013 Kdepak všechny jste?? užíváte víkendu a beremko nechcete ani vidět?? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 neeee, jsem tu. A nevím, jestli mám jít na pilates nebo ne.... nechce se mi vééééén.
Odpovědět
@chris_n No jo, dnes je tam fakt hnus :-( a včera u nás nasněžil večer prašan :-(( tak kde je to jaroooooooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 spíš sem líná vylézat ven. Ikdyž bych si mohla vzít auto, ale já ho ještě sama neřídila :-D
Odpovědět
@chris_n tak vždycky je něco porpvé :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já vím, ale je ot pro mě spíš taková výmluva, proč nejít :-) já vím, že bych to zvládla :-)
Odpovědět
@chris_n jasný, mám to taky tak.. prostě sis to úúúžasně vysv+tlila :-D)) zítra je taky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no, až v úterý (zítra máme návštěvu) :-D jsem fakt hrozná :-D už aby ten muž začal taky chodit cvičit :-D. Ale možná si dám pár sedů lehů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Kuk....já jen sed a hned pak leh (na záda, či bok) ;-) ;-) ;-) Slibuji, že fakt jen jeden :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@chris_n Akorát jsem psala jak jsem se rozžrala o víkendu sweetest, takže tento týden si dám bez buchtovou stravu :-D))) @sweetest :-D)))))))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @sweetest myslím, že místo cvičení tu půjdu udělat jídelníček na 14 dní dopředu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tohle má na starosti dcera, drahý to uvaří a já sežeru....nwm zda mi nebudou malé šaty, v červnu. Sakra!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?