Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@petulavoj Puvodem z Usti a pak jsem dlouho zila v Moste:)
Odpovědět
@petulavoj jo jo jo jo tu jsem myslela:-D)) Sory, ale mě to taky přišlo ujeté.. "tak šaty už se mi hřejí tři roky doma, však já se jednou dočkám" -myšleno nadnešeně pro kukačky co tu čtou jen :-D))) Však tu si o tom diskutovat mužem, ne? to je náš chlívek :-D))) @cav Tak toje miilé, že jste rozdílní ale přitom se shodnete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 e to šílenost :-)
Odpovědět
@chris_n Před měsícem jsem nevěděla, že se vdávám, ale idelaní čas už se asi tomu trošku věnovat :-D)) Co drahý? už je mu líp?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 dneska si vyprosil ukončení neschopenky a v po jde do práce. :-) já byla za exota, že zařizuju 10 měsíců dopředu. Tak tohle je brutus ale :D
Odpovědět
@chris_n tak to má rychle za sebou :-) tak 10 m je uplně v pohodě ne? jako 2 měsíce mě přijde upřímě málo.. ale tři roky je síla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no a já zařizovala takový to důležitý. Restauraci a místo. Sice z restaurace nakonec sešlo, ale neva :-D Jinak jsem ráda, že to má za sebou, doufám že bude zdravej :-) a taky alespon nejakej peníz dostane.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D že Vám to tu zas tak šmíruju...mám svatbu v květnu a byla tu dnes kámoška na kávě a divila se ,že už mám šaty :-D :-D :-D .Já bych se bála je mít dopředu ,kvuli postavě :-D :-D :-D a hlavně by se mi určitě přestaly líbit ...pořád měním názory...i co se stylu týče..budem mít malou svatbu a pak pokračovaní jen se svědky na víkend...a třeba dnes v autě když malá zpívala písničky tátovi vypalovačky:-)..říkala jsem si ,že pořádná svatební veselice by nebyla od věcy :-D :-D :-D .Takže ja plánovat dva tři roky dopředu ...tak nic nenaplánuju :-D :-D :-D
Odpovědět
@chris_n Tak ono všechno má svuj čas, že jo :-) Hlavní je kde, kdy a ostatní dojde samo časem :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu jooo, tech satu se zacinam bat taky :D ze mi nebudou. Ale tak čas do června ještě je.
Odpovědět
@meluhelu Já plánovat dva tři roky do předu tak 5x vše minimalně změním, takže za mě taky e eee ;-) Pro mě je idelaně dnes vymyslet, zítra uskutečnit :-D)) ale zas takhle to uplně njede, že jo :-D)
Odpovědět
@chris_n jako že z nich vypadneš??? tož tolik nechudni :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n tvoje šaty jsou užasný a s tou cenou si neměla o čem přemýšlet i rok dopředu :-D !!!!to jsou nabídky ,které se neodmítaj...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 neee, dneska jsem se na to zase vyprdla (bolela mě hlava - přijela tetička s jahodama :-D). A mám pocit, že sem spíš nakynutá. Ale do června to musím nějak upravit a tak. Dát to na standardní váhu 72 kilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu jj, ja se spíš bojím velikosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n to já s ebojím taky ,svatební mi jsou tam mám trošku vůli,ale poobědky do těch musím pár kileček dolů a už se mi to nějak krátí..jen mě to nějak nebaví a tolik bych chtěla ;-( :-D :-D :-D ale já tu čokoládu prostě miluju...
Odpovědět
@meluhelu mám to stejně, bez sladkého si nedokážu život představit :-D))) @chris_n kdebys vzala tolik kilo jako????
Odpovědět
@chris_n A jaky mas saticky? Jdu kouknout na fotky... Ja si dneska udelala kolaz a nevim ktery:D Ale nechci to tu vystavovat, tak kdybyste nekdo chtel kouknout poslu odkaz:)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 mám 178 centimetrů :-D a těžký kosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cav musíš juknout i do komentářů, někde jsem tam psala, který to jsou. Takové uplně jednoduché.
Odpovědět
@chris_n dyť vypadáš jak zdachau :-D jo, ale máš tam snad tři albumy šatů :-D)) nechceš poslat odkaz :-) ?
Odpovědět
@cav Tak to zamči do albumu jen pro přátele? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to se ti jen zdá. mám docela velkej zadek a ty šaty to pěkně schovávají a sešněrovávají. Jsem zdravě plnoštíhlá, jak říká drahý :-) http://www.beremese.cz/fotoblog/chris...
Odpovědět
@silver2501 Aha, no, zkusim to:)
Odpovědět
@cav ale musíš si nás pak do těch přátel dát hih :-D))))) @chris_n ale ty kecko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 hele třeba tohle je ze září teď https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.ne... sedím si tam sice trochu na stehnech, ale je vidět, že dachau nejsem :-)
Odpovědět
@chris_n tak když sedím tak se mi stehna taky rozjedou.. to každému ;-) vypadáš dobře a šatky moc sluší a padnou jak ulité :-) budeš v nich celý večer?? až do rána ? :-)
Odpovědět
@silver2501 to je mi jasny, jdu na to:)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 neeeee, na zahradě to asi převlíknu. Nejspíš až začne být chladno. Cca v deset. Taky proto, abych je nezničila. Cena za zničené šaty je vysoká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdeme koukat na film s drahým, tak dobrou a zase zítra či pozítří, nebo tak prostě :-) @cav @silver2501
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?