Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 jako u mě je spíš problém, že jsem ten termín měla i kvůli svědkyni. A s tou se blbě domlouvá :( Ale asi to fakt budeme muset přesunout buď dopředu nebo dozadu. Protože s místem hýbat nechci. Ještě teda varianta, změnit oddávajícího no.
Odpovědět
Profilova fotka
všem se omlouvám za tu šílenou hrubku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám..celou diskusi ale nebudu pročítat...nejvíc mě překvapilo, že když termín 22.6.2013 někomu řekneme..tak se všichni diví, že to připravujeme tak brzy..ale na šatech mi řekli, že mám nejvyšší čas, sehnat kapelu nám trvalo 10 dní..všichni měli plno...atd..spousta dalších věcí..máte stejný problém?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ahoj vítej :-) Já už tu s váma asi budu zůstávat sice jen ze setrvačnosti :-D ale jinak si nenech zkazit náladu ostatníma, je dobře že zařizuješ teď. Spousta věcí holt tak brzy být musí, jinak nebudeš mít to, co by si chtěla....
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 Jeee, tak tos mi ji na foceni vyfoukla ty??? :-D Skoro jsem to obrecela, tak kdyz bys naaaahodou menila termin, tak dej vedet, jsem u ni jako nahradnik, kdyz by se misto uvolnilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes proběhla schůzka v restauraci a schůzka s fotografem a vše zamluveno, takže máme místo na hostinu a raut a fotografa :-) zase jeden úspěšný den :-) mám vždycky takovou radost, když se seznam "co musím ještě zařídit" zúží o nějakou položku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vlastně ještě zařízen dj, jsem málem zapomněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova to spíš přispusobíme místo ;-). Vzdávat se mi jí nechce :-). Ale držím se hesla nikdy neříkej nikdy
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 to je mi jasné, je nejlepší, ale když by náááááhodou, tak na mě mysli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mymáme místo na obřad i posvatební "mejdan", kapelu, prstýnky, oblek, šaty předzamluvený, vyřízenýho úředníka, mám hotový stužky.Během příštího týdne dopiluju seznam hostů a budu si dělat další dekorace. S kytkou mám trochu trable...vůbec si nevím rady... :-| , ale tak na to je ještě čas...je to fuška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 bledá závist ;-). Mě to teprve všechno čeká. Bohužel matrika v Praze stále mlčí :-/ a datumy nechce říct
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 Tak já s úřadem neměla nejmeší problém..jen jsem tam zavolala a bylo to...máme to na malým městečku, tak o to je to větší pohoda..ve velkým městě je ten "úřední šiml" strašnej....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hany22 taky jsem z nic v Praze šílela, tak jsme si našli Uhříněvský zámeček a tam to bylo všechno v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak to s vámi vypadá :) ? zajímá mě kdy začnete objíždět a zkoušet šaty :)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena tak to jsi vymyslela dobře :-). Já jsem z nich už na nervy. Plánujete tam i hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv Já to mám v plánu až budu mít termín z matriky, takže asi listopad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv chystám se 13. října, dřív nestíhám.
Odpovědět
ahojte holky taky chceme mít svatbu 22.6,spoustu věcí už mám :-) ,ale termín pořád není jistý,matrika v Brně vypisuje termíny na příští rok až koncem října,takže spousta důležitých věcí se nemůže dohodnout,ach jo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky :) moje fotografka mi řekla že termín už má zamluvenej :( matriku nevim :( takže je asi na čase všechno zařídit:) a jelikož mám velká prsa, tak si myslim že je na čase jít po šatech než budou ty 3 co mi budou zabraný :))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 hostinu ne, ta bude jinde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv já právě nevím, jestli vyrazit na šaty už teď nebo počkat až po veletrhu, jestli tam budou nějaký slevy a nebo počkat až na příští rok, až jim přijde nová kolekce... nevím :-(
Odpovědět
Tak jsem teda lehce vedle.... protože já ještě absolutně nic nezařizuju ... hlavně vše se odvíjí od termínu a jedna hrozně ochotná úřednice na matrice mi řekla, že termíny na 2013 bude vědět až začátkem ledna... což mě dost zneklidnilo a naštvalo :( protože mi většina věcí na tomhle stojí :(
Odpovědět
Profilova fotka
@venena Já bych na šaty už klidně vyrazila, alespoň zjistíš, který typ šatů ti sluší ;) Na jedné zkoušce šatů už jsem byla a moje vysněný šaty mi vůbec neslušely :D proto doporučuju vyrazit dřív ;) :) a na který veletrh se chystáš? Já už mám rezervovaný lístky do Troji a strašně se těšim :D :)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, vy jste mi teda daly. :-) Já mám dva dny od žádosti o ruku, začínám sosat informace a termín jsme si zatím stanovili 22.6. A teď jsem tu chytla depku, že už víte jaké chcete šaty, máte kapelu a další jiné věci. Já teprve čerpám inspiraci a trošku se děsím, jestli to tedy stihneme, když jsme tak "pozadu". :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob to ani nevím, že je nějaký v Troji :-( já se chystám v listopadu do Dejvic, doufám teda, že se tam člověk dostane i bez objednání...
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki neboj, stihnete :-) já se taky jen nechala strhnout davem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se k Vám přidávám, termín máme společný, aby si ho muž zapamatoval je na můj svátek. :) Obřad bude prbíhat ve Smetanově domě v Litomyšli, hostina na Horách v České Třebové. Zatím mám koupenou dekoraci na svat.tabuli, (svícny, vázy, svíčky), podvazek, samodrž.punčochy, kosttým pro ženicha, boty pro ženicha. Sehnala jsem svoje vysněné šaty Pronovias Rizo, což mě udělalo neuvěřitelnou radost. Mám namyšlené vývazky, oznámení, svat.noviny, které budu dělat v zimě o dlouhých večerech :) se spoustou věcí si nevím rady, ale věřím, že to dáme nějak do kupy :) Hlavně jsem ráda, že jsou lidi, kteří plánují stejně jako já s předstihem, protože v mém okolí se téměř všichni diví, proč mám vše tak brzo....jak jste na tom Vy s reakcema a plánováním???
Odpovědět
Profilova fotka
@venena http://www.svatebnishowpraha.cz/ Tady jsou webovky do tý Troji, je to 3.11. :) Když se přihlásíš přes facebook, tak tě lístek vyjde na 90Kč :) Do Dejvic bych chtěla taky, ale ještě jsem nezjišťovala, jak je to s lístkama. Doufám, že tam načerpám inspiraci hlavně na vlasy, protože je hrozně málo účesů s ofinkou a já bez ní vypadám jak idiot :D
Odpovědět
Profilova fotka
@milinka2 Vítej :-) :-) :-) Tý jo, to už máš hodně práce za sebou, to ti závidím. My máme rezervovaný akorát obřad, místo hostiny a koupila jsem šaty družičkám...a všichni v mým okolí se diví, že začínáme s přípravami tak brzo :D S přítelem teď smolíme svatební stránky a zjistili jsme, že to není tak jednoduché, jak jsme si mysleli :D Na noviny se taky chystám, do zimy je snad stihnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky plánujeme svatbu na tento termín :-) když to tady tak čtu, tak mě pomalu začíný chytat šílenství, abychom to všechno stihli....není to zase až taková sranda, jak to vypadá!!! :-) my máme zatím jen to datum, a vyřešené místo obřadu s obědem (Hradec Králové - Adalbertinum) a oslavu.... ale když jsem to tady pročítala, tak toho teda máme zařízeného velmi málo :-D takže hurá na to 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?