Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob a ty postavicky tam, to fakt vypada, jako my. a na znacce jsou nase inicialy.
Odpovědět
Ahoj holciny, muzu se k Vam pridat? Take planujeme svatbu na 22.6. teda uvidie, protoze stale nemame, uz skoro po pul roce hledani, misto.. Tak jsem si pred dvema dny koupila alespon par metru stuzek a budu neco tvorit, protoze jinak zacinam byt pomalu silena... Krasny den
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Krásný a hodně nápaditý...moc gratuluju k prototypu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cav Ahooj..no určitě Tě tu všechny rády uvítáme.Odkud jsi?Třeba by tady někdo poradil s výběrem místa. :-)
Odpovědět
@chris_n No ty jo, tak to je fakt superovní a sakra originální :-) Počky kkolik kopiíí tu najdeš po albech ajko inspiraci :-D)) fakt perfektní :-)
Odpovědět
@chris_n A neignoruji, ale včera tu zasedl drahý a už mě tu nepustil, prý na chvilku :-((( ta jsem se šla válet a snad poprvé po dlouhé době jsem zalehla před dvanáctou :-D)))
Odpovědět
@cav Ahoj, jasně , že se přidej.. aspon to tu neumře :-D)) Moc přeji at v tak kráááásný datum najdete i krásné místo pro ANO :-) @ivitko_22062013 @petulavoj @sweetest Hola hoj, dnes se tu dere slunko :-) tak snad už se sakríííííš ojaří :-)
Odpovědět
@petulavoj Kde máš tu KZ, kde se tak hezky rozjela diskuze o nestíhajících nevěstách roku 2015??? :-D)))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 proto to sem dám až po svatběě nebo těsně před.
Odpovědět
@chris_n co, to oznamení? tak si to hod jen pro přátele a máš to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já mám v přátelích docela dost lidí, takže asi neeee.
Odpovědět
@chris_n aha, tak to jo.. ale je to fakt krásné a stylové...:-) a proč tam nemáte sebe v tom autě?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 chichi, to jsme my :-) respektive je to vzané z nějakého obrázku, ale vypadáme takhle. fšak jukni https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.ne... tohle jsme my.
Odpovědět
@chris_n :-D aha promín, já že to nejste vy .. no ale je to mrňavé, tož kdo to má poznat, že jo :-D)) tak prostě dokonalost :-) Jo a jste moooooc velcí sympaťáci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 a na značce máme svoje iniciály :-) prostě Hóňa puntíčkář :-)
Odpovědět
@chris_n jo to jsem si všimla :-) fakt povedené :-) už se těším na fotky ze svatby jako celku :-) barvy super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 taky se těším
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 No už by se mohlo ojařit..dnes tu taky máme celkem hezky, i když bych řekla, že je chladno.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 je zima, ochladilo se :-(
Odpovědět
@chris_n @ivitko_22062013 tu krásně svítí sluníčko až mě to láká ven, ale musím být doma s háďatama, dr nám řekla doma do konce týdne a pak se uvidí...:-(( už mě doma hrabe :-D))
Odpovědět
:) Tak dekuji za mile privitani... No, bydlime v Praze, ale jelikoz z Prahy nepochazime a muj nastavajici je ze SR, tak prijede hodne lidi ze Slovenska a potrebujeme ubytovani nejak dostupne.. Ale mozna uz se neco rysuje... nechci to zakriknout, protoze se uz par mistecek rysovalo a neklaplo to, tak o vikendu uvidime;) Bylo by to prima:) Ja pochazim se severu, ale nechceme lidi ze slovenska tahat az na sever, uz tak to budou mit daleko:D, takze chceme okoli Prahy. Jinak ja mam zatim jen ty maslicky a vyzkousenych par satecku,ale dokud nebude flek, tak nechci nic zacinat:D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak jsem našla tu super diskusi o roce 2015 http://www.beremese.cz/diskuse/spolec...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj viz předchozí link
Odpovědět
@chris_n ted na tu diskuzi taky koukám :D :D :D
Odpovědět
ale koukám, že je to nějaká nová diskuze :P
Odpovědět
@petulavoj @chris_n tu já četla a docela fakt s úsměvem:-D:-D:-D ale já myslela tu KP od petulavoj :-D
Odpovědět
@cav tak to máte docela fakt veselé :-D kolik počítáte lidí na svatbu ? Potazmo hledání ubytování pro přespolní ?
Odpovědět
@silver2501 myslíš tu mojí poznámku co jsem měla u sebe na fotoblogu ?? některé slečny to pochopily špatně, že se navážím do těch, které jsou zasnoubené déle jak rok - ale tak jsem to nemyslela, bylo mi k smíchu, že nevěsty 2015 mají doma už výzdobu a plaší se šaty a podobně.. nemám nic proti tomu, že je někdo zasnoubený déle jak "do roka a do dne".. tak jsem to radši vymazala :/
Odpovědět
Jinak vítám novou členku @cav .. a odkud jsi ze severu ???? :)) já tedy tvořím a vyjednávám jak divá, ale to jen z nudy :D
Odpovědět
@silver2501 POcitame tak asi 60 lidi na svatbu s tim, ze na prespani tak 30 mist:) Dnes jsme byli v diplomatu na veletrhu a snad mame aspon predstavu o prstyncich... Konecne jsme se na necem shodli (my mame s pritelem totiz na 99proc jiny nazory, kupodivu se nehadame a prijimame nazor druhyho, ale nekdy je to uz fakt s smichu):D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?