Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@chris_n kruhový trening?? to co je?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 http://www.e-kulturistika.cz/view.php... je to cvičení, kde střídáš posilování s kardiem a mělo by to být zacílené fakt na celé tělo.
Odpovědět
@chris_n tak nic, jak vidím v názvu kulturistika tak prcháááám :-D)))))) já mám ráda zumbu, prý nic moc na chudnutí, ale tanec a muzika to je to co mě vždy rozhýbe :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to je jen někde na stránkách, ale o kulturistice to vůbec není. Já zumbu nemusím. Mám problém asi s tlakem nebo ja nevim. Jak se zahřeju a je to v tempu velkym a ohybám hlavu a tak,.... potom trpím bolestma hlavy, ale jako zákeřnýma.
Odpovědět
@chris_n Já když to nedávám, tak taky neblbnu a třeba jen přešlapuji zalí na místě :-D)) přeci jenom už nejsemnejmladší :-D))
Odpovědět
@chris_n jojo nemůžu najít.. už od září :D no snad do svatby ještě něco najdu.. jsem ochotna chodit uklízet i záchody :D
Odpovědět
jinak dobré "ranko" všem :P
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj a jaké máš povolání původně?
Odpovědět
@chris_n Dělala jsem asistentku, takže ideálně práce v kanclu..v pátek jdu na pohovor, tak snad to tentokrát klapne :P
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj áááha, to jsou přesně takové ty "neurčité" práce. Je to holt dneska potíž, pokud ččlověk není pořádně profilovanej na něco odborného. Tak budu držet palce. A v jakém regionu hledáš?
Odpovědět
@chris_n no já bych se klidně na něco zaměřila, ale tady není na co.. hlavně mě nechtějí kvůli škole :D třeba mi přišla odpověď na místo fakturantky "vzhledem ke složení oddělení, hledáme spíše středoškolské uchazeče" :D no super :D Jinak hledám severní Čechy - ústecko a teplicko :) a tady je to mizerný..
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj nemůžou tě zaplatit, tak tě radši nepřijmou, to je smutné.
Odpovědět
Článek se načítá
@chris_n hmmm, ale já nechci zaplatit za školu, chci mít stejný plat jako všichni ostatní a to za práci :/ začínám litovat, že jsem neskončila hned po deváté třídě :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj já to chápu, ale je to smutný, že mají pocit, že tě nemůžou vzít, protože jsi "moc" vzdělaná. Ale v Pze by si určitě dostala plat malej :-) tady by to nikomu nepřišlo divný, že máš vysokou školu a "jen" vaříš kafíčka.
Odpovědět
@chris_n no řekla jsem si, že počkám do února a pak to fakt do Prahy zkusím.. i když to dojíždění bude asi fuška, ale pořád lepší než nic :/
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj kolik to trvá do prahy?
Odpovědět
@chris_n no necelé dvě hodky.. to se skoro i dá :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj @chris_n @silver2501 @ivitko_22062013 Ahooooj, děvčátka :-) :-) Tak jsem tu zase na chvilku...koukám na bazaru co na krk,uši a popř.ruku a nějak mě nic nezaujalo :-( Vůbec nwm co si pořídit.....máte některá nějaký nápad, poraďte, PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM :-)
Odpovědět
@sweetest Ahoooj :-) No já ti neporadí páč kromě nenapadných zápichu do uši nebudu mít nic. Hodlám mít výrazněji zmalovaný ksicht a trošku extravagantní učes, takže budu bez doplňků :-) Ale já celkově nejsem na prstýnky řetízky... teda dřív jo, ale ted už téměř vubec...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ahooj..já mám takové broučené skleněné šperky, ale "straka" se ve mě nezapře a ještě se pohlížím po nějakých velkých třpitivých náušnicích..možná na večer.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest to kdybych věděla.... nemám ani páru :-D jo vlastně, mám alfí naušnice, ale to až na odpoledne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkíííííí, máme oznámeníííí.... prototyp. Jupííííí :-) Dneska za mnou přišel drahý a podává mi obálku, že mi přišla pošta :-D :-D :-D :-D a tak vytisknutý prototyp :-)
Odpovědět
@chris_n tak supeeeeer, pochlub se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 dám to sem na chvilku a zítra to smažu ;-) nechci to ještě úplně vystavovat. Není to uplně přesně celé. Vzala jsem to jen printscreenem (resp. výstřižkama), takže formát je trochu protáhlejší (o pár mm)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @ivitko_22062013 @sweetest mě tu všici ignorujete a já mám takovou radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n já Vás tu trošku šmíruju...taky jsem kdysi měla Váš termín... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu já kdysá taky :-D než se to o týden muselo posunout kvůli matrice :-D ale naše větev vůbec nežije.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ty jo, to oznámení je fakt super! Fakt originální, ještě jsem takové neviděla! :)
Odpovědět
@chris_n no dneska na vás vůůůbec nemám čas :D :D :D neee taky šmíruju, procházím alba, google a podobně.. potřebuju nějakou inspiraci :))
Odpovědět
nooo mrkla jsem se a dneska stačí, zase zítra, to ale budu mít "návštěvní" chvilku spíš později večer, jdu do sebe, takže zase cvííčo :P
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?