Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj no ja stejně nejsem schopná při všem to mít zatnutý a navíc dejchat tak, jak by se melo :-D
Odpovědět
@chris_n no jde hlavně o to, aby to vysvětlila.. tím že jsem byla párkrát u té "profesionálnější" cvičitelky, tak aspon vím co a jak, jak dýchat, jak se rolovat a podobně.. dneska to vůbec tahle neříká a vidím kolem sebe, jak to dělaj ženský špatně, zadržujou dech a podobně :D ale mě je to vlastně jedno.. aspon že já vím jak se to má dělat :D
Odpovědět
@chris_n jinak jsem dneska asi 4 hodiny žehlila a snažila jsem se u toho cvičit :D kdyby mi někdo koukal do okna tak se bude asi smát :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj ja nezehlim. a s dechem u toho mam hrozny problemy
Odpovědět
@chris_n Proč si zoufalec Kiko? :-))) @petulavoj čáááu, už jdeš spát??? má hodina sakra ted terpv zas začíná :-)))
Odpovědět
Ale to už situ asi budu vykládat sama se sebou v tuhle hodinu :-D
Odpovědět
@silver2501 ahoooj... spát zatím nejdu.. vyrábím tu kamarádce peříčkové náušnice :D takže u televize, kleště v ruce.. a jedu :D :D ale za chvíli pujdu :D
Odpovědět
@petulavoj No co ty ještě neděláš... hmmmm :-)
Odpovědět
@silver2501 no to víš, nudím se doma, tak si vymýšlím nějaké aktivity :D :D
Odpovědět
@petulavoj nechodíš do práce? tak dodji tě zaměstnám :-D))
Odpovědět
@silver2501 no v práci jsem skončila na podzim, od té doby vymýšlím aktivitu doma... no klidně bych se nechala zaměstnat :D aspon by mi ten den rychleji utekl :D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme dnes vyzvedli prstynky!!Z lehka to oslavujeme :) o jednu starost mene :D
Odpovědět
Článek se načítá
@petulavoj tě zaměstnam u dětí :-D)) @marcix bezva, máš v albíčku? :-)
Odpovědět
@silver2501 jestli je nebudu muset krmit a přebalovat... jooo a u jak starých ?? :D
Odpovědět
@petulavoj v pohodě, dvojčata už mají přes tři roky :-D ikdyž Tobík se ještě občas připosere do slipů :-D)) no jo, je to chlap :-D))
Odpovědět
@silver2501 jooo tak to bych možná zvládla :D :D tak ok, beru práci u tebe :D :D :D
Odpovědět
no nic.. náramek i náušnice mám hotové.. frčím pod peřinu :P dobroooou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 dam behem zitrka dnes jsme je vyzvedli a uz to nedam :)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 protoze jsem tam vubec nestihala, dejchat sem taky spravne nezvladala. a ty pozy, bych se vylomila. nejsem vubec ohebna. @petulavoj a jakto, ze nepracujes? nemuzes najit?
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee, asi se mi splašily hormony holky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Copak?.. Holky hlásím že jsem včera zas makala :-D Budu do června jak proutek..ještě aby se trochu oteplilo a dalo se jít na kolo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jedu si takhle sockkou do práce, čekám na tramvaj a začala mi v uších z mp3 hrát písnička, kterou budeme mít na první novomanželskej tanec. No a normálně jsem se tam málem rozbrečela. :-D zalily se mi oči slzama a musela jsem dost mrkat, abych se uklidnila.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak to mě by to šlehlo..jsi dobrá, že jsi to ustála. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 :-D :-D :-D tak to si mě uklidnila :-D
Odpovědět
@petulavoj Pichlub se, vyfot neee?? :-) @marcix ok sjem napnutá :-) @chris_n vzdáváš to dobrovlně, jo??? :-(( no to neeee...:-) u těch písniček, jak ted vybírám a vzpomínám co nám to vše notovalo před 7 roky, tak mě to dostává taky... zajímavé ... @ivitko_22062013 Ty jo a já hlasím, že jsem včera večer požila babiččiny výborné buchty - dezert míša, to se fakt nedalo nesežrat :-(( ikdyž bylo už osum bůůůůůůůůůůůůů :-D)))
Odpovědět
A dobré ránko všem, tu do rána nasněžilo a já očekávám to jaro grrrrrrrrrr :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 S tím žraním večer bojuju nejvíc..přes den nemám klid na jídlo, pak přijdu dom, něco poklidím a žrala bych..ale jsem dobrá, už se držím dva dny :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ale buchtama bych teda nepohrdla..mňam....
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 co vzdávám dobrovolně? asi jsem dneska natvrdlá :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 a nedát si babičiiny lehké výborné buchty, které voní ..ty jo, to by byl fakt hřích :-D)) ale snad se mi taky ještě neco málo podaří d o června dát dolu... spolehám jak se ojaří na pohyb s dvojkama :-D)) @chris_n to cvičení a dýchaní, když já odpovídala ještě na včerejší zprávičky, jak jsem dočítala :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no, tuhle power jogu asi nedam. Radši asi pilates :-D nebo zítra kruhový tréning :-) to zvládám celkem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?