Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ja jsem na tabletu ;-) a jinak taham domu notas z prace :-D
Odpovědět
@chris_n ještě že klkuci se nám do toho ještě necpou :-D)) ty jo, to budu za chvíli investice :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no nic... dobrou ;-)
Odpovědět
@chris_n @sweetest @petulavoj @ivitko_22062013 Dobré ráno děvčata, jak je při úterku? Mě už hrabe, ptřebuji vypadnou z domu a nějak se mi to nedaří :-D))) Jinak tvořím a zkouším si udělat krabičku na ty stříbrné svatení mandle... zatím jsem ve fázích pokusů :-((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahoooj, na chvilku sem mrknu ;-) Dnes zase pár důležitých věcí....jj, domek a vše kolem, to je pobíhání :-D :-D Ani jsem včera nestihla zkontrolovat tchýni jak pracuje...tak dnes :-D :-D :-p :-p Jinak Velichovky polojasno, leze slunce,teplota + 4°C :-)
Odpovědět
@sweetest No ty aj žijeeeeš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Yes :-D :-D Jen nějak není časík sedět u noťasu, ten zase bude až se přesuneme ke mě do Berouna, tam není tolik lítání po úřadech a podobně ;-) ;-) :-D
Odpovědět
@sweetest chápu... já jsem ted s dětmni doma, jsou pořád nemocní, tak utíkám od reality :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @sweetest Ahoj holky...Při úterku je celkem dobře...protože mě bolí celá Ivetka..a víte proč?Včera jsem začala teda cvičit..Valila jsem s dětma na treninku a pak ještě večer...dnes dám asi jen jednu fázi.Nevím v kolik se pohnu z roboty. Pochvalte mě holky zlatý... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 co že jsi to dělala? mě bolí Kristýna ještě dneska po tom pilatesu :D a to jdu zase cvičit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jooo ahaáá...já učím Latinsko americký tance..tak jsem včera dala dětem do těla a sobě taky..a večer doma znovu... :-) Taky budu dneska zase...drahý mi bude dělat motivátora..bude mě to počitat :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 hmm, já mám motivátora doma a je to spíš demotivátor :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n Já mám taktiku..nechám ho aby mě drtil a pak ho oklikou donutim, aby odložil klobásu či čokoládu a přidal se.. :-D :-D :-D :-D Ale musím to tak týden vydržet sama... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no, jenže Honza je na nemocenský, jinak chodí cvičit semnou do fitka :-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 to cvičíš tu Jil?? u té každý říká jak je zničený, ale vysledky prý super :-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 Jinak samo moc chvílím :-D a latinskoamercká tence? bomba.. odkud, že to jsi? že by jsi to učila i mě :-D)) miluju latinskoamerické vše :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jo a taky uz jsem slyšela názor, že to samé cvičí olga šípková :-D
Odpovědět
@chris_n co? tu Jill?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jj, skoro stejné cviky, ale asi trochu jinak poskládaný.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jééé to já ani nevím co to je...cvičím si sama pro sebe, jak jsem naučená z tréninku...Nejdřív zahřát, posilko, pak protažení..nejlépe to střídat s kolem, či běháním(což na mě teda funguje)Jen na běhání se zatím necítím po té nemoci.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To bych mohla, jsem od Jihlavy..Konečně bych měla taky někoho dospělýho....Kterej ví která noha je pravá a která je levá :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 Tak protahuji se po ránu, přes den běham za dětma, to jsem zahřátá až spocená hih :-D))) a strčining po mám večer s posteli :-D))) Jihalava?? sakra, trochu z ruky :-(( ale levou a pravou už jakotako ovládám :-D @chris_n takže cvičíš šípkovou?? Já vím, že ta Jill hodně zpoevnuje, ale zas je t ó prá makačka a cvičí se to denně, což mě by uričtě odrovnalo :-((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 necvičím :-D mám zaplacený fitko. Na takový cvičení sem moc líná. A hlavně tomu nějak nejsem schopná věřit z dlouhodobého hlediska, ikdyž má několik variant cvičení. Tak to cca za rok třeba docvičíš a pak jako co? Nakyneš? :-D
Odpovědět
@chris_n nevím, taky necvičím nijak pravidelně.,. defacto vubec :-D)) není kdy :-( aůe jak se oteplí tak jsme pořád venku, na kolácha pod :-) už se těším na sluncéééééééééééééé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Taky se těším až se udělá pěkně..vytáhnu mašinu a pojedu na výlet... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec :-) Tak další věc k domku hotova ....ještě zítra přepis vody a je to vše :-D Já chodím cvičit jógu, pilates, alpining, bosu a zahrát squash :-) Na jaro se také moc těším, bo to vytáhnu brusle a hurá do přírody....jooooo, ať už je to teplo tady 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem byla holky ted na power joze a zjistila jsem, ze sem naprostej zoufalec.
Odpovědět
Dobrý večer, tak jsem se vrátila právě z pilates a jsem z něj trochu zklamaná :/ asi vyměním cvičící centrum :))
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj pročpak?
Odpovědět
@chris_n No v pondělí a středu chodím do střediska, kde je to přeci jen na profesionálnějsí úrovni, vysvětluje cviky, dýchání, postavení, zatnutí svalů a tak.. a tohle je takové dětské cvičení..ono je to taky ve školce v nějaké tělocvičně :D ale zase se platí jenom 500,- na půl roku :D :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?