Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@chris_n která? neříkej!! nakouknu at se zasměju .-D))) pošli link :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 http://www.beremese.cz/fotoblog/petru...
Odpovědět
@chris_n hmmmm... díky za odkaz.. jj cena fakt výhodná :-D))) to dám za hostinu skoro :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak ono v rámci takovýho typu prstýnků to asi výhodný je. Ale já v tom smysl ani tak nevidím. Pro mě je to cena, kterou dáme tak za pití pro všechny.
Odpovědět
@chris_n No vždyt jo, to říkám, za ty peníze jde pořídit toliko věcí.. ale jestli mají výplatu 50 tis měsíčně, tak je to směšná častka, jasn é :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 nebo jim to platí rodičové :) nebo mají prostě jiné hodnoty no. Někomu nevadí dát za svatbu 200 tisíc. Ale já, ikdybych měla mini svatbu, tak bych tyhle peníze za to nedala.
Odpovědět
@chris_n no to já rozhodně také ne... aj kdybych měla spoustu peněz, určtě bych nermhala takhle... já bych raději vzala rodinku do Chorvatska na 10 dní za ty prachy :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ale víš jak, to je inveštice.... zlato je věčné :-D
Odpovědět
@chris_n Nemám rád zlato :-(( :-D)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D :-D :-D :-D a co zlatý zuby :D
Odpovědět
@chris_n budou stříbrný :-D z amalgámu heh :-D těch už mám, stříbrná je numero oneeeee :-D)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
já mám bílé @silver2501
Odpovědět
Článek se načítá
@chris_n se máš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 víš, co to stálo peněz. :-D Ale neboj, ještě mám i tmavé :-)
Odpovědět
@chris_n To věřím, jsem obejdnana na bílé blomby a cena teda fakt nehorázná, ale zase se nemužu ve předu stříbrně křehnit, že jo :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
haloooo, kde jsteeeeeee
Odpovědět
Tak to mě poser !!!!!! Prstýnky za 18tis ?!?!?!?!?!?! Tak to bych je doma zamkla do tresoru :D
Odpovědět
@ivitko_22062013 @sweetest @silver2501 @chris_n Jinak dobrý večer :P
Odpovědět
Nikde nikdo?? no tak to si tedy trhněte nohou :P
Odpovědět
@chris_n Tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D)) @petulavoj Jáááák nikde nidko, já jsem zde... vy snad nevíte kdy je můj čas???? :-D))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 chichi
Odpovědět
@silver2501 nooooo zrovna vypínám a jdu hajííííííííí :D tohle je zase můj čas na spaní.. pročetla jsem si tu diskuze, jak jsou všichni prachatí a to mi stačí :D
Odpovědět
@petulavoj Nezavid heh, at jsou.. my jsme bohatí duchem .. :-D no ne??? :-D))) @chris_n Ty si taky nezmar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D :-D ale ja uz jsem vykoupana, zuby umyty a k tomu nam skoncil film.a lezim v postylce.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj vsici neeeeeee :-D :-D :-D
Odpovědět
@silver2501 já jim to nezávidím, v životě jsou hodnotnější věci :))) máme svojí lásku a i kdybychom měli snubáky ze dřeva, tak budu na ně hrdá :P no nic... jdu do hajan :) tak si to tu děvčata užijte :P
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no aasi na chvilku zabrousim do padesati odstinu osvobozeni nebo, jak to přeložit :-D ]-( ctu to v angličtině. v čj je to jen do druheho dilu.
Odpovědět
@chris_n v tom případě vypnout beremko a tulit se :-D)) @petulavoj brou brou.. spánek šlechtí, máš recht :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 k medvedovi :-D drahy drepi u fb nebo ceho to. no asi spis nekde na svych forech
Odpovědět
@chris_n vyhoda dvou pc, jo??? :-D)) u nás je jen jeden a občas je to boj ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?