Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 Naštěstí už to strupuje, tak už to tolik nebolí, ale vypada to ohyzdně... asi se nevdám :-D)))))) @petulavoj ahaa, tak to jo... al epředstavit si to v svat. kytce teda naumím :-D)) Jinak tenhle plevel miluju, v mojitu :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Noo..myslím, že než se vdáš, tak se Ti to zahojí :-D Ale já mám z oparu na svatbě teda pekelnej strach :-D :-D :-D Nic holky, jdu se sprchnou a pak ještě přiběhnu..páček
Odpovědět
@silver2501 asi až na jaře vykvenou tulipány, tak to vyzkouším jak to bude vypadat.. je pravda, že to nemůžu ani najít na googlu tu kombinaci :P
Odpovědět
@ivitko_22062013 Tak mě se to dělá většinou po viroze a v zimě, doufám, že v letním měsící nehrozí.. sakra, nebo jo?? :-D @petulavoj v červnu jsou ještě tulipány?
Odpovědět
@silver2501 v květinářství a v Tescu u kasy ano :D
Odpovědět
@petulavoj :-D)))))))))))))))))))) myslíš za těch 49 káčéé :-D)))
Odpovědět
@silver2501 myslíš v Tescu nebo v květinářství ?? :D
Odpovědět
@petulavoj nevím, my tu Tesco nemáme :-D)))
Odpovědět
@petulavoj jaktože jsem tě neměla v to se mi líbí??? bych nezjistila jakou myslíš mátovotulipanovou kytku :-))))
Odpovědět
@silver2501 no v Tescu mají kytice u kasy.. myslím že to má i Albert nebo Plus (tedy Penny) .. je to taková obyčejná kytka, ale za 50 kytice, no neber to, nechce se mi kupovat předražené v květinářství.. koupím si 4 kytice za 200 kaček, jednu jedné mamince, druhou tchýni, třetí družičce a je to... :D tedy doufám že v červnu nedají ke kasám růže... ted tam ty tulipány jsou, i když trochu zavadlé.. kdybych doma neměla ještě vánoční výzdobu, tak si je domu koupím :D
Odpovědět
@silver2501 noooo to bys o hodně přišla :P
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj @silver2501 Holky s těma kytkama z Tesca je to supr nápad :-D Já mám teda kytky už hotové, mám neživé, od Lejky, ale ostatní květinovou výzdobu pořeším lučníma kytkama, budem to mít na louce, tak snad tam něco bude, a když ne..prostě ostatní kytky nebudou a hotovo :-D :-D Nebo zajedu o pole dál no... :-D :-D :-D Vypadá to krásně a je to zadara. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@ivitko_22062013 no my budeme mít po obřadu oslavu na horách na sjezdovkách, takže taky natrhám něco na té louce.. i když ty doby, co tam rostly kopretiny jsou už také pryč.. i když ona i taková ta chlupatá tráva (nevím jak se to jmenuje) je ve vázičce taky hezká :)) tyhle "jednodušší" kytice se mi líbí víc než nějaké honosné obří..
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Jasný, dělala jsem svatební výzdobu kamarádce.Měli oslavu na horské chatě na sjezdovce nad Vrchlabím a kytek tam bylo habakuk a opravdu to vypadalo nádherně.Vezmeš kytičku z lučních a ovážeš jí do organzovejch mašlí..bylo to fakt krásný....
Odpovědět
@ivitko_22062013 já asi nastrkám bud do zavařovacích sklenic nebo do lahví od Frisca- vypadají aspon trochu jako vázička :D hned jak začne něco kvést, musím si to zkusit at mám představu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Mrkni ke mě do alba..já mám vázičky vyrobený ze skleniček od oliv ;-) ;-) ...omotám je za závit ještě bílou stuhou a zavěsím...bude do pěkný ;-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 jee to je super nápad ty olivy, ale asi bychom jich tolik nespořádali :D něco v tom stylu plánuju se zavařovačkami ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Jasně..taky jem je nesnědla..mám je od kamaráda..on je trochu gurmán, měl jich asi třicet a přinesl mi je, když dělal úklid :-D Mě se moc líběj.Všechno co je tam nalepenýho jsem měla doma, takže taky náklady nula nula nic...joo, vlastně jeden Herkules na to padl skoro celej :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 no asi taky budu muset rodinku zaúkolovat... jednak potřebuju korkové špunty jako stojánek na jmenovky ke stolu a jednak spoustu váziček.. a sama to všechno nenasbírám :D Jen at se zapojí i ostatní, tak je to správné :P
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj No jasně..korkové špunty jsou supr..moc se mi to líbí..jen já bych je nevyužila jak nebude hostina, ale jen volnej raut a prasátko..Ale to Ti určitě schvaluju...Úkoly určitě rozdej, to by z Tebe byl do června "kredenčák" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já jsem všude :-D respektive na koně občas jukám na ostatní, tam nemám co dělat :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 no já jsem z toho hotová už ted... oznámení jsem dělala sama (ten můj je trochu levý na nějaké stříhání nebo lepení), vývazky taky, plánuju, zařizuju, organizuju... nooo a pomáhá mi někdo ?? ne :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Klíííd klíííd...To zvládneš, vývazky máš hotový hned..já jich mám 100 a dělala jsem je dva dny...na tom nic není, oznámka taky dáš, my už je taky máme...Nakonec jsme udělali jen klasickou kartu na nádherným papíře, pozvánky ke svatebnímu stolu a pro Ty které zveme jsme přikládali malou obálku s textem.Zrovna to dávám do alba.Je to jednoduché, ale krásné.Třeba se inspiruješ. ;-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 no já oznámení a pozvánky dodělala včera (tedy dneska) v 1 hodinu v noci.. padla jsem vyčerpaná do postele.. vývazky jsem dělala několik hodin a mám jich zatím jen 9 !!!!! a chtěla jsem jich 50 :D asi jich udělám 20-30 ostatní mají smůlu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @silver2501 jsem domááááá. zničila jsem se na pilatesu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Jsi šikulky šikovná. :-D Ale s těma vývazkama jsi mě fakt pobavila :-D :-D :-D ..prej maj smůlu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Gratuluji ke cvičení, já se ještě nedokopala..ale od zítřka určitě začnu :-D :-D :-D Určitě..na 100% :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 No co, dám jenom babičkám, ostatní si toho ani nevšimnou.. nabídnu panáčka slivovičky a to bych se hoodně divila, kdyby se někdo ptal po nějakém vývazku :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Heleď to je taky fakt :-) Minimálně jim to bude blbý se zeptat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 jen at se zeptaj.. jim dám... zadarmo na svatbě a ještě by mi tam někdo remcal :D jestli někdo bude eeextra chtít mít něco připíchlého, tak natrhám plevel před obřadem a píchnu mu to do klopy :d
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?