Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu Domek už je nááááááš :-) Drahý se tam stěhuje na konci února :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ahááááááááá :-D :-D :-D to víš já zas rychle čtu :-D :-D :-D ,tak super!!!my kupovali taky bez realitky ,a přez hypošku ..a já radši odjela pryč ,aby měl Milan doma klid :-D :-D :-D . ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu u nás budu všechno zařizovat já :-/ áááách jo
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n my jsme měli finančního poradce..nic jsme mu neplatili...dostal provize z toho co nám dohodil..ale nelitujem!!!!jen jsme to občas prodiskutovali se známýma...právníkama..ale vždy jen mezi řečí...se nás zeptali jestli máme jištění atd..nechceš se přistěhovat nám??máme tu levné byty:-)..a kousek od tebe :-D ..teda levné...ale za ty prachy co jsme koupili tady by jsme to v Praze koupili dvakrát dráž...a mám to k tobě 15 min busem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu kde bydlíte? My se chceme stěhovat do Milovic. Jinak my máme taky finanční poradkyni, ona nám to taky oběhá. Ale nejspíš to stejně bude potom přes realitku. V Milo se snad skoro nic bez realitky nevyskytuje. Našli jsme tam jeden jediný byt, který byl bez realitky a ten byl ale za 2,5 mil. :-( Ale krááááásný.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n poslala jsme zprávu ..pošli odkaz ..pořád se v realitách hrabu :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré už odpoledne děvčátka :-) dneska mám nějaký splín..:-(( venku chčije a to mi teda moc nepřidává :-( chjooo :-(( Moc Vám všem přeji at dobře vyberete a koupíte, koupě nemovitostí je vždy o nervech! Jsem ráda, že my to taky máme za sebou.. Realitku jsme taky nakonec obešli a koupili na přímo, nakonec to vše dobře dopadlo, ikdyž jsme nemohli majitele 2 měsíce zcela vystěhovat, garáž uvolnili snad až po 5 měsících, ale už je tocelé naše :-) Bydlíme tu druhý rok už :-) @chris_n dělala sis vývazky sama? ukaž? máš v albu? jdu hned nakuknout :-) @sweetest Jupííí, našla jsem celkem rychle rozvoďák, ale rodné listy dětí jsem hledala půl dne grrrr :-(( ale mám už vše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 neeeee, nechala jsem si je dělat. Mám v albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Pěkné jsou..ty zelený se mi líbí moc...a to zelená není můj favorit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no, ale není to ten odstín, co jsem chtěla :-(
Odpovědět
@chris_n JJ už jsem ted nakoukla... hmmm, asi by mě to taky trošku vadilo, hned mě to vbilo do oka jako svět se nezboří, že? ale nemuže ti poslat nové?
Odpovědět
@ivitko_22062013 Jéé promin, tvoje @se mi tam nějak neudělalo a nepozdarvila jsem tě :-( čůůůůsíík bůůsíík :-) @petulavoj ttaky zdravím a snad už jsem na nikoho nezapomněla :-) Dnes fakt nemám svůj den :-((
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 zkusím se jí zeptat, když já nejsem taková prudící :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak nic, jsem blbec asi já. Nenapsala jsem jí asi přesnej odstín. Tak to se nepotentíčkuje :-)
Odpovědět
@chris_n šak to není prudění... bych ji to na vlastní naklady poslala a poprosila bych o udělaní nových? vždyt na to nic není, ne? kolik muže být poštovné, 34 Kč? víc to není ;-) když už teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Uvidím no, jak říkám odstín jsem ji neříkala. Teď jsem koukala do mailů. Prodiskutím doma s mužem. Protože ty červené, ty jsou fakt skvělý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Zdarec palec kotrmelec :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 :-D))))) @chris_n šak jasné, o nic nejde.. všechno bude "zeleneé" jen vývazky budou "jiné" :-D)) já bych byla asi punťa a vyměnila bych si to :-D)) samo v klidu s uznáním své chyby, že jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak ona to je zelená, jen to není ta trávově zelená :-) ale světlejší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já ho ještě nenašla, takže budu muset zajít na soud a vyžádat kopii...snad to nebude problém :-(
Odpovědět
@sweetest Já se toho bála taky.. ty rodné listy jsou totiž naštěstí lepší k sehnání :-) Tak ještě je čas, třeba až nebude hledat tak narazíš...:-) @chris_n Jasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 a co tvoje choroba vlastně?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Nooo, třeba po svatbě až se budu stěhovat :-D :-D :-D :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já hlásím, že stále marodím...kontrola 11.2. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-o 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ty jo...abys nezlenivěla :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@chris_n Dnes už zas lepší, už jsem i dnes uklízela dokonce :-D))) a že toho bylo za ten týden po třech chlapách :-D)))) @sweetest Vidíš, pak budeš mít dva :-D A gratulace k marodění, užívej si to doma pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Nooo, už si užívám 3 3/4 měsíce :-(
Odpovědět
@sweetest @ivitko_22062013 @chris_n Dobré rááánko, dneska je tu bohousky :-) Svítí sluníčko od rána, děti jsem dala do školky na celý den a tak je mi dobře :-) Až teda na zubaře, ke kterému jdu a gyndaře bůůů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tady taky sluní :-) jen být v práci je vopruz. Muž je doma nemocný, bez doktora, protože jeho doktorka se rozhodla jít ordinovat jinam a pacoše nikomu nepředala. Takže on ted musí běhat někde a shánět, kdo ho zaregistruje, aby mu napsal neschopenku. ]-( ]-( ]-( Zubaře, ani gyndu ti nezávidím. Zubaře mám za sebou v prosinci, ale na gyndu bych měla jít v dohledné době. :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?