Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Netrap se...já už si na to zvykla, mám hodně jemné vlasy a s hustotou mých kadeří, si moji rodiče taky nedali moc záležet.Nic moc mi nepomáhá, tak to moc neřeším, ale je fakt, že v létě to určitě bud lepší ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 vim, ze jsou hoeri veci na svete. Jen je to pro me o neco tezsi v tom, se jsem fakt mivala vlasu spoustu. okolo tech 13 - 15 let, to jsem mivala mega copy. V kadernictvich jsem travila spousty casu. A ted? hruza....
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj @silver2501 @sweetest @ivitko_22062013 dobré dopoledne děvčata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n I tobě děvčico :-) Právě jsem se zdravě nasrala!!! Jdu v 9.45 pustit psa na zahradu, během toho jdu vybrat noviny ze schránky a hle!!..papír na doporučenou zásilku. Podivím se, neb jsem doma, tak proč nikdo nezvonil...pak kouknu na čas,kdy mi ten papír pošťačka hodila do schránky a málem jsem vyletěla stropem!!! Ta k*áááááva si tam klidně napíše 10.16hod. Tak jsem nelenila a volám na číslo na papíru, říkám to paní co to vzala a ona na to "že nemá kontakt s pošťačkama když jsou venku a že mám volat vedoucímu,to a to číslo"......volám vedoucího, nezvedá,pak mi to típne a při dalším volání je číslo nedostupné :-D :-D :-D :-D Takže zítra letím na poštu a seřvu vedoucího na 3 doby, debila !!!!!!!! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest snad lepší, než včera ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak to doufám ;-) Já se točím jak větrák a už se těším zítra na poštu !!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No ty vole..to se nedivím, že jsi nas..štvaná..já bych se na poště pěkně vyřádila...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Však se na to těším , jak dám průchod svým beranovským emocím :-D :-D
Odpovědět
@chris_n dobré dopoledne i tobě :))
Odpovědět
@sweetest No jako já mám s poštou taky problém.. bydlíme v bytě a poštačky nám neustále hází poštu ne do naší schránky ale k sousedce nad námi :D a občas naopak, najdu ve schránce složenku psanou na sousedku.. já jsem alespon tak slušná, že u sousedky zazvoním, ale ona když najde naší poštu, tak to nechá položené na schránkách a občas najdu obálku na zemi válet se v humusu a blátě :/ a už kolikrát jsem byla na poště jim říct at si dávají pozor :/
Odpovědět
děvčata nenakupujete, nebo nenakoupila jste některá přes svatbadekor???? Přijde mi, že mají hrooznou dodací lhůtu :(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Já beru všecko přes svatba e shop...mám věci vždy tak do 3 dnů..jsou super rychlí. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@ivitko_22062013 já objednávala už 16. a stále nic.. ne že bych nějak spěchala, ale docela to štve, že se ani neozvou :/
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj =-) =-) =-) =-) ...no to jo..normálně je zapruď, vůbec se neboj..Ty jsi zákazník ne?...a buď tvrdá... ;-) ;-)
Odpovědět
Ahoj Holky :-) @chris_n Hele v 13-15 si myslím, že měl každý kšiti hustější :-))) Prostě určo něco spadne, ale i obroste :-) @sweetest Ty jo, bych se vztekla neuměrně šíleně taky, se nedivím ...:-( Já volam vždy taky na poštu a nechám si to doručit znovu!! :-) @ivitko_22062013 že by tě dnes neprudili konečně kolegové?? :-))) @petulavoj Tak já čekám na razidla a teda nějaké hry pro děti skoro měsíc, zatím nemájí ještě jednu věc :-( ale já nespěchám času milion :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak mi dochtor řekla, že je velmi pravděpodobné, že je to dermatitidou, co mám v hlavě. Že se mi musí obnovit vlasový váčky a pak mi nebudou tolik padat vlasy. mě dnes nebo zítra přijdou vývazky :-)
Odpovědět
@chris_n A dá se s tím něco udělat?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 doporučila mi nějaký kapky či co, nevím, co přesně to je. Je to cca na půl roku. S tom dermatitidou asi moc ne, jen to trochu kočírovat těma šamponama z lékárny (samo za nekřesťanský prachy)
Odpovědět
@chris_n No jo, je to bussines :-( ale jeslti to má pomoct...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 uvidíme no, třeba časem budu moct zase najet na obyčejnější šampony.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Pruděj..ale dnes na to kadím...:-) @chris_n @sweetest Holky byli jsme se dneska podívat na další barák...je to v háji..moc se mi to líbilo...a to máme za 14 dní mít jednání o pozemku..dobrý co? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 nějak jsem se v tom ztratila :-o, co je v háji.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No že se mi líbil ten dnešní domek..a budem mít asi jen dva týdny na rozhodnutí, zda to koupit, nebo stavět...Ten dům je o něco dražší, než jsme chtěli dát..musíme to propočítat, ale myslím, že bychom to zvládli...Ale zas bysme hned mohli bydlet...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tak drržím palce
Odpovědět
@ivitko_22062013 Ale když postavíte, tak zase dle svých představ, ne? :-) Jak je starý tenhle baráček co se Vám líbí?
Odpovědět
Uff.. odvalila jsem se za vámi na chvíli po borůvkovém obědě !! :)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Je to novostavba..komplet nový...jsem z toho hotová..dnes budem dávat dohromady finance...Tak uvidíme.. Já vím, že stavění by bylo supr..uděláš si všechno dle sebe, ale utíká nám čas...nechci mít první mimino v 35... :-|
Odpovědět
@ivitko_22062013 To je taky pravda a jak je to novostavba tak ybch se toho vubec nebala, kor když se vám to tak líbí :-) Držím palec na správné rozhodnutí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky na 90% padlo rozhodnutí...nejdem do toho...teď bysme to utáhli, ale nedejbože, kdyby se něco stalo...byli bysme v pr....Takže návrat opět k vybudování vlastního....a další čekání je před námi... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 A co tomu brání? Jenom to "kdyby" v budoucnu? Já tedy nwm, ale brala bych to...pokud to má plusy, které by jste u svého domu chtěli... Naštěstí jsme tyhle debaty a rozhodnutí s drahým nedělali dlouho, obhlídli jsme domy, řekli si na co nemáme a bylo. Pak jsme narazili na dům, hypoška běží a my vesele nakupujeme zařízení. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?