Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Dobrý večer děvčataa :)) Tak já při neděli sportovala :)) můj drahý mě vytáhl na squash (doufám že jsem to napsala správně:D ) A tak si říkám, jestli není čas začít tvarovat postavičku do šatů :D
Odpovědět
Jinak máme skoro konec ledna - jaké svatební přípravy a aktivity plánujete na únor ?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Ahojky. Na squash chodím v práci, se šéfem :-D :-D Jinak nic neplánuji, tedy jen dodělat ta oznámení :-( ...zbytek musí počkat do jara ( účes, kytka) ;-)
Odpovědět
@sweetest jee tak já byla poprvé :D a rozhodli jsme se takhle hýbat každou neděli dopoledne, tak snad se do léta nezmrzačím ! Jinak já mám na únor plánované pozvánky a oznámení, koupit si šaty... hmmm...a to je asi tak vše, možná začnu pracovat na svatebních novinách :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Tak noviny má na starosti drahý...a jak známo, chlapi mají na vše času dost :-D :-D Já se zítra už snad konečně vydám na jógu..docela jsem jí poslední dobou zanedbávala :-| Naštěstí nepotřebuji nic shazovat, shodila jsem na podzim 6kg a to mi stačí, pod 50 už jít nemůžu :-D :-D
Odpovědět
@sweetest nooo tak já za poslední rok jenom nabírala a nabírala .. nějak jsem nepočítala se svatbou :D Jinak závidím, že má něco na starosti i tvá drahá polovička. Já doma slýchávám "tak to nějak zařid" .. "tak to kup, ty tomu rozumíš" nebo nejčastější "nechám to na tobě" :D
Odpovědět
No nic, jdu čerpat energii, zítra běžím na další zařizování na matriku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj To musíš dát úkolem, ale tak aby si drahý myslel, že na to přišel sám to zařídit či udělat ;-) ;-) V tom tkví ženské intriky :-D :-D Nebudeš přeci dělat vše sama, když se účastní i on...je to VÁŠ společný den :-) Ne jenom tvůj ;-) ;-)
Odpovědět
@petulavoj Ahoj, no ty jsi na mě až moc akční :-D))) usím se od tebe inspirovat, svatební přípravy v plném proudu a neustálý pohyb :-D)) @sweetest Tak to máme stejně ten špenát... když dojede segra, vždy si ho uděláme jen pro sebe a tlačíme ho do sebe bez brambor - prostě samotný :-D)) Jinak ryby - s něma jsem taky na tom špatně :-(( Páč maj kosti a já se toho bojim :-D)) a houby nejím páč jsou jedovaté heh :-D))) celkově jsem stráááášný rypák na jídlo se přiznám a proto si vařím jen samé dobrotky maso :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D já houby miluju, smaženici, houbovku, bedly, masáky... spol. Jinak maso teda taky (ikdyž do prý není zdravé). A špenát bych mohla taky na tuny :-)
Odpovědět
@chris_n jj tak bedly, ty jedinné poznám tak ty si taky dám.. pěkně namasle na čerstvém chlebu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 babky musíš taky poznat :-D a jak ti je po koupeli? Co že sis to tam dávala?
Odpovědět
Článek se načítá
@chris_n Koupel byla užasná.. Loni jsem byla v pivních lázních v Rožnově pod Radhoštěm a tam jsem si ji koupila domů.. Jinak ty lázně doporučuji na víkend pro dva, užasný relax.. bomba :-) Ted si dávám čajík s rumem at to podpořím a pak jdu hend do postele :-D))) Jinak houby strašně ráda sbírám to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no, my máme ve Valmezu rodinu, takže bychom asi do rožnova max. na otočku na proceduru :-D Já mám čaj se slivovičkou :-)
Odpovědět
@chris_n fakt doporučuji,je to tam super. Strávili jsme tam den a vzpomínám na to do teď:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to chápu, já Valašsko miluju :-)
Odpovědět
@sweetest já se pokouším, ale chlapi nemají moc představu co všechno to obnáší.. dokonce jsem od něj slyšela větu "a to se musí všechno zařizovat (matrika apod) už takhle brzo? já myslel že přijdeme na úřad s tím, že zítra se berem a hotovo" ... a jako nějaký rezervace, poplatky, fotograf, jídlo, šaty atd. to asi vůůůůbec být nemusí :D a taky prý "a to nás bude někdo oddávat??" :D :D
Odpovědět
@silver2501 nene akční nejsem, jen si říkám, že bych měla začít něco dělat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Hi hi...ten má ale představu :-D :-D Naštěstí ten můj je realista, sám mě na tohle místo upozornil ;-), tak se pak ani nedivil, když jsem mu nenápadně dala za úkol svatební noviny :-p A celkově má zájem...já vždy něco vymyslím, zařídím či objednám, zeptám se zda souhlasí a je to...ovšem prstýnky, šaty, boty, spodní prádlo a ještě spoustu věcí jsem udělala bez ptaní. Tedy...snubáky jsem mu poslala fotku na fb už loni z jara...jaké, že jsou pěkné, ale to jsem o svatbě netušila ani já :-D :-D Líbili se mu, tak když jsme o svatbě začali mluvit, bylo jasné, že je můžu nechat kámošovi udělat ;-) ;-) S dorty to bylo zase jinak... poznamenal, že s ním do školy chodila holka co dělá krásné dorty a má foto na fb....do 10 min jsem slečně napsala, domluvily jsme se a drahému jsem pak večer řekla, že dorty jsou :-D :-D :-D Překvapením ani nezavřel pusu ...jj, taková jsem já. Něco naznačí a než to on sám stačí domyslet, je to zařízené či udělané. Má ve mě holt poklad :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
@sweetest no tak je pravda, že zařizoval snubáky.. tedy hned pár dní po zásnubách (to ale netušil, že snubák se dává při obřadu, myslel že je už budeme nosit ted:D ) , taky zařídil hudbu na večer (DJ kamarád) a taky dort (další kamarád), vybíral se mnou menu a dohodli jsme se společně na fotografovi.. no a to je vše.. další vymýšlím já, nakupuji, objednávám, tvořím.... joo a pomáhal mi vybrat text na oznámení :D Nooo když tak přemýšlím, tak občas pomůže a poradí, ale že by sám od sebe ? to ne :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj No tak vidíš, jak je pracovitý ;-) ;-) , né že ne :-) Tom se jako kuchař sám angažuje ohledně jídla co bude, já řekla co chci, nechci a se zbytkem ať si poradí. Už pár rautů a svateb dělal, tak ví ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ahooj..tak co ty oznámka?Ani nevím, jestli už jsi se tu nechlubila... ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@sweetest jeee tak to máš výhodu, my nikdy nic neorganizovali ani nepořádali, tak vůbec s ničím nemáme zkušenosti :D Inspirace pobírám většinou tady :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 No naždááááááááár :-) Ty ještě žiješ? :-D :-D :-D Oznámka ...začíná výroba, dnes přijde kámoš co bude tisknout text, tak s ním ještě hodím grafickou debatu nad celým mým nápadem a začnu tvořit to kolem :-D Až on dodá tisk, vlepím...a mooožná ukážu, ale nwm zda vám to raději kočenky moje nehodím mailem, nejsem na chlubení a na vystavování tady :-) :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj No a já už jsem také v rámci rodiny pořádala pár megaoslav...a vždy byli všichni spokojení, tak si myslím, že budou i na svatbě...jsme s Tomem sehraný pár, na to jak jsme spolu krátce :-D :-D :-D By si měla vidět tu souhru v kuchyni..Pohlreich by se posral vzteky :-D :-D :-p :-p
Odpovědět
@petulavoj No joooo chlapi :-D)))
Odpovědět
@ivitko_22062013 Ahoj, hele nakukuj častěji kukačko :-D)) @sweetest No jo, zlatíčko, vždyť to poudám :-)) JInak už je líp a snažím se dnes už pracovat páč jako hned po ránu hovor od šefa, jaktože není to a to uděláno...:-(( si asi neuvědomil, že byl víkned, že jo... a k tomu já zkapaná... Tak dnes jdu dělat resty... A navečír, jedem obhlednout tu Rosetu a zaplatit zálohu.. ikdyž asi nic neubvidíme páč od včera tu knipe sněhu a je ho mraky :-D)) Jak u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tady huhulilo včera večer, dnes svítí slunce a taje to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @sweetest tady taky svítíčko sluní. A jelikož se má do konce týdne oteplit snad až na 9 stupňů, tak budou pěkný sr...y :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Kdyby jen 9 na středu hlásí až 12°C :-D Tak to půjde do p*dele vše ;-) ;-) Chci jarooooooooooooo!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?