Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @sweetest holky jdu se utopit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Do vany??? :-D :-D ...páč ve sprcháči to nemá výšku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jo! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak držím palce ať to vyjde ;-) ;-) ;-) ;-) :-p
Odpovědět
@chris_n Proooooč????? něco mi uniklo???? :o(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 myslím že ne, které toho plný televize i internet
Odpovědět
@chris_n Jo táááák na FB to na mě vykouklo, jinak celý den ležím u pohádek, takže jsem neměla zdání ...!!! Je to síla, no :-((( Co ted?? chjooo :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já už hledám zemi kam emigruji :-| :-(
Odpovědět
@sweetest Napadlo mě to samé :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 u nás by teď v úvahu nejvíc připadalo německo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, přeji krásnou neděli a doufám, že tu nebude tak mrtvo jako včera :-D :-D Já se jinak pomalu připravuji (je tedy brzy,ale...) na přesun po svatbě na východ....koukám po práci a nwm nwm , všude nezaměstnanost, to jsem zvědavá co budu dělat :-(
Odpovědět
@chris_n @sweetest copak děláte při neděli? Já ležím jak lata v posteli a boli mě šílené celý člověk,tak hnusnou chřipku uz jsem neměla roky:-( ale ma to jednu výhodu,nemusim nic dělat:-D stará se taťka. Tak doufám, mě tu zbavíte:-D:-D tohle lezení totiž vůbec neznam :-);-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 my stávali v půl jedenáctý. Muž ponocoval do dvou, tak chrápal, jak zabitej a mě se samozřejmě taky vstávat nechtělo. Teď tu dřepím a vymýšlím, co s kuřecími prsy, když doma skoro nic nemám :-D. Jinak máme úklidovou neděli. Teda, jestli se muž zvedne a bude uklízet :-D
Odpovědět
@sweetest a jakou práci hledas? Je tam velká nezaměstnanost? Ono je fakt fajn rozesílat životopisy,po prázdninách je velká šance.
Odpovědět
@chris_n prso bych flagla na steak a snedla i bez přílohy:-D:-D rychlovka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak na obed jo. Já mám dvě velký prsa kuřecí a chci udělat něco teď a něco na zítra, ať máme oběd. :-D Ale já jsem ostuda, nemám tu ani brambory, budu k tomu muset dát rýži. Ale mám v mrazáku houby :-)
Odpovědět
@chris_n no vidíš,nakonec to bude dobrotka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jo a upeču si k tomu řepu s česnekem:-)
Odpovědět
@chris_n repú s česnekem? Cooo ? @sweetest holky,máte nějaký tip na e shop,kde koupím papír na oznamka a jménovky ?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 normálně čerstvou řepu nakrájíš na kostky, vezmeš několik stroužků česneku, hodíš dopekáčku, posolíš a pečeš. Občas promícháš :-) A osobně bych si na to po upečení třeba dala ještě zakysanku.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahojky marode ;-) Já vstávlaa v 9, jela na řasy a pak se vrhla do dodělávky oběda...včera jsem upekla vepřové ocásky, dnes udělala špenát a brambory :-) Nezaměstnanost je myslím všude a velká :-D No a na východě obří :-| Já potřebuji práci už od července...potřebuji přejít z práce v Praze do práce na východě. Na pár inzošů jsme narazila, ale je leden a já to potřebuji od července....tak nwm zda posílat CV už teď :-( :-( A když na to přijde, vezmu cokoliv a pak budu hledat dál :-) Hlavně nemít prodlevu mezi zaměstnáními...mám k tomu důvod :-D ;-) :-p
Odpovědět
@chris_n Ta řepa vypadá zajímavé:-) někdy to zkusím udělat. Díky. @sweetest asi bych posílala uz teď a v původ.dopise psala zda od července nebudou rozšiřovat tým. Napsala bych,že se tam stěhujes. Já si vždycky říkám,tak co,maximálně mi řeknou NE !:-) jinak špenát je naše milované jídlo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ještě by mohla být dobrá s fetou a třeba rukolou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jj, já vím, že špenát milujete...my takééééééé :-D :-D :-D :-D Budu asi pomalu rozesílat...to zas bude opruz ;-) nejdřív musím oživit CV o momentální práci :-D Ale na ten co jsem teď narazila zítra zavolám a poptám se osobně...uvidím. Líná huba, holé neštěstí!!!! ;-)
Odpovědět
@chris_n rukola mi čoeče nechutná, ta mi smrdí.. nevímjak to, segra ji miluje :-) @sweetest Držím palce, určtiě se něco nadje.. a pškně+ přidávat k CV fotku, to zabere určitě:-) Ambiciozní lidi mají 90% šanci :-) JInak holky, já jsem prospala celé odpolko.. usnula jsem v jednu a ted jsem se vzbudila... jdu si dát vřelou vanu s pivní soli a snad zítra bude už lepe, nebo to s dětma asi nedám :-( Ještě, že to vyšlo na vikend, přes týden bych neměla šanci kluky ukočírovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 honza ji úplně nesnáší. je na něho hořká. jinak jsem nakonec vykouzlila toto http://recepty.vareni.cz/kureci-steak... jen omáčka je víc houbova, ze zařazených hub.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já si také dáchla..cca hodinku :-D :-D @chris_n A já i Tomík rucolu milujemeeeee a vlastně všechny druhy salátů. Já bych mohla jíst lupení každý den....k tomu samo kousek kravičky ;-) ;-) ;-) Vegoš nejsem :-D :-D :-p Jsem ráda, že máme s Tomem společné chutě a když je kuchař, tak kouzlí dobrůtky ....mňam mňam :-D
Odpovědět
@sweetest On je uchař? no to je výhra :-) Já právě se zelennou bojujji, nemám ji moc ráda, ale když si udělám salát a nějaký lehky drsing se zakysky a tvarohu tak to dám :-)
Odpovědět
@sweetest @chris_n Jinak da lsjem si horkou vanu a byla supeeer dokud mi tam nevlezli kluci :-D)))) Na vanu už jsem taky dlouho čas neměla.. jedna nemoc kurňa a jak se mění priority :-D))) spánek, vana. nevaření.. asi budu marod častějc?? :-D :-D))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Však já vím, že je výhra a nejenom, že je kuchař ;-) To já zeleninu moooc ráda, ale musím přes ní jet maso :-D :-D :-D , naštěstí Tom také, takže bomba ;-) ;-) A ještě saláty a ryby, to také můžeme...už se těším na jaro :-D Ovšem pstruha budeme mít příští week, až pojedu k T., tak se cestou stavím na sádkách a 2 kousky koupím....už teď se těšíííííím :-D :-D Teď si jdu ohřát špenát a brambory :-p ...a možná i kus ocásku přihodím, uvidím. Špenát totiž můžu samotný a ve velkém množství ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?