Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@sweetest sakra, jsem se zasekla na FB.. tam raději už nelezu heh :D Jak se dcera těší na šatky?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jj...paní psala, že je dnes dopolko poslala, tak skákala radostí a hnala by pošťáky do práce i o weeku, aby už byly doma...dnes jsem jí totiž přinesla z pošty botky ;-) jj, Fb, tam jsem občas také :-)
Odpovědět
@sweetest jaké botky uka? nebo neee, počkam až bude celá v tom.. myslím oblečená nee v tom :-D)) těším se :-) Jinak teda to je rychlost :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Botky jsem objednala tady na bazaru ;-) Líbily se jí....vyfotím jí celou ;-) Jj, rychlost je má přednost,mít vše v cajku co nejříve :-D bychom si občas mohly písnout na fb ;-)
Odpovědět
@sweetest Oki, jak si tam ? najdu si tě -)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jsem,ale nenajdeš. Mám to pro cizí blokované :-D dej mi sebe, já tě najdu...pokud ti to jde ;-)
Odpovědět
@sweetest napsala jsem ti SZ...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme včera nezmrzli..... ehm, teda dneska.....
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Vsechno zarizene? Ty jsi stastna zena :) @sweetest @silver2501 Holky, ja teprve pristi tyden jdu zaplatit na matriku poplatek za snatek na hrade, takze fakt zacatky.... mam doma akorat par veci co uz jsem zarizovala tak prubezne: podvazky, boticky, kravatu pro psa :) a 24flasek vina :) Uvitala bych nejake napady na oslavu- jak budete slavit? A kolik lidi pocitate na oslavu? Ja chci peknou grilovacku - prasatko, kuratka, zel. salaty, syry - vse formou rautu, a prubezne nejaka zabava- nemate nejake typy na hry? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise ahoj, my budeme mít oslavu na zahradě :-). JInak já třeba mám teda zaplacený šaty v půjčovně, objednaný prstýnky, na matrice jsme byli, ale platit budem az těsně před svatbou prý. No a foto + hudbu máme. Toť vše.
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise Oslava bude formou raut...žádné tradice ;-) a lidí bude max. 40. Poplatek zaplatíme až těsně před svatbou, až tam půjdeme odevzdat potřebné doklady :-) Žádné hry v plánu nemáme a ani nechceme...uvidíme jak to bude. Hlavně pohoda, radost, tance, focení atd. :-D Jinak na svatbu mám fakt vše, jen ne drahému cosi na krk a vybranou kytku (a kdo jí umotá) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Zacinam z toho mit nervy, kdyz vidim, jak vsichni mate vetsinu hotovou :) A alkohol a nealko na oslavu uz zarizujete? Kolik pocitate ze to bude stat? Pro kolik lidi to mas? :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sweetest to je zajimavy --- po nas chteji uz ten poplatek na matrice ted... na hrade to budeme platit az asi 14dni predem. Hry nejake chceme, nechceme takovou klasickou opijecku, ale aby se vsichni i prubezne seznamovali. Licit se a cesat budes sama ? :) Doufam, ze nevadi to tykani :)
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise zatím máme 75 hostů a dávali jsme dohromady seznam kolik čeho, ale nezařizujeme pití, to až tak koncem května. Zatím počítáme 3 sudy piva + cca 60 l vína, nějaká slivovice, becher a pak nealko. JInak doufám,. že se s jídlem a pitím vejdeme do cca 750 za osobu.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n teeeda to bude velikanska svatba, my budeme mit polovinu hostu co vy :) a pocitam a doufam, ze 15tis na oslavu bude stacit
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise mě by jich taky stačilo míň, ale přítel je z valašska :-D velká rodina, rozvedení rodiče... atd... pár kamarádů
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise To víš, že nevadí ;-) Líčit mě bude kamarádka a česat kadeřnice kamarádky....musím to vše zařizovat takhle neb stále bydlím 160km od drahého a nemám čas tam obíhat vše osobně, když jezdím jen na víkendy. Pití budeme zařizovat až později, podle ustáleného počtu svatebčanů....Mě paní na matrice řekla, že na placení je času dost :-D Seznamování.....spousta se jich zná a na jaře budeme dělat seznamovací akci pro ty neznalé se v rámci oslav narozenin drahého + mých :-D :-D :-D :-D A zároveň to bude kolaudace domu :-D :-D :-p :-p No a cena? Jooo to je ve hvězdách...oni něco přispějí rodiče, tak nemám tucha jak to vyjde ;-) Ale doufám, že nás to nezruinuje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest My taky budeme delat sezanmovaci akci.... bohuzel v ramci niceho, nemame nikdo zadne narozky do te doby :) Rodice se znaji spis tak jako od videni a pozdravu, ale jeste se spolu nijak zvlast nebavili a nechci aby se na svatbe na sebe tvarili jako kakabusove :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise my je seznamovali na obědě, kam jsme je pozvali. A teď na jaře se uvidí znovu, naši pojedou na návštěvu k tchánovcům.
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise Tak alespon o sobě rodiče ví, u nás se nikdy ani neviděli :-D :-D :-D Takže pojedou naši na návštěvu k tchánovcům aby se poznali :-D :-D :-D No a jelikož máme, drahý kulaté narozky a já ty normální v březnu, tak podle počasí bude seznamovací kalba březen-duben.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To jsi zvala na oběd všech 75 lidí? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jasně :-) mluvila jsem o rodičích.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Hi hi, ale vyznělo to jinak ;-)
Odpovědět
dobré odpoledne dámy :) koukám jeden den tu nejsem a tolik stránek jsem musela dohnat :D Jinak na poště už mi leží balíček s organzou :))) Mám radost, jak se mi to doma všechno hezky plní :) Jen ještě čekám na stříbrné papíry na oznámení a dárečky (čokoládky) :))
Odpovědět
@sweetest 160km od sebe ??? to bych asi zešílela.. i když občas by se to hodilo :D
Odpovědět
jee a děkuji za srdíčko :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Jj...spíš přes 160 km...já Beroun a drahý Velichovky ;-) Občas je to na haluz :-| , ale občas fajn ;-)
Odpovědět
@katelyndenise Nestresuuuuj, já nemám ani to.. ještě nemáme ani zaplacenou zálohu, nevíme v kolik bude obřad, prostě nic :-D)))
Odpovědět
@chris_n @sweetest @petulavoj Jinak holky zdravím!! skolila mě chřipka do rána, jsem oživlá mrtvola..:-( no to mám za to, za ten včerejšek :-((((( Bůůůůů, už se nebudůůů na nikoho zlobííííííít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahoooj, neboj, se dáš brzy do cajku ;-) ;-) Držím palce :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?